Жестокия Истанбул - Zalim Istanbul Тема 2

  • 57 373
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 007
Категория заслужаваме трябваше и двете да се гътнат и те двамата да гледат Умут че последният епизод плаках като се прегръщат това беше мечта на двамата толкова добри приятели Озан и Беркер са се гушнат Недим и Дженк
А иначе не може мъж който определя жената която обича с кродилски сълзи плачеща фалшива да ходи да реве на мъжа си и най вече думите в механата

Дори жена ти е моя
Дженк обикна Джемре той не я искаше за себе си тя беше неговото слабо място тя го правеше друг
Не знам гледалите Мелодия на сърцето дали ще намерите паралел между Дженк и Джемил Бей за мен все едно му е син само не знаем какво пише я писмото към  Джемре но той 1000 пъти го каза
Джема и Недим се обичаха но това всичко беше илюзия и като наближи края дай този път да направим Хазан и Синан линията
Така черен 4 млн за една седмица в Сомера без роботи не знам пак да се питаме кой кого заслужава и понеже Дженк повече се харесаха даже и от Екранела писаха затова че е пътят на изкупуване на греха на един грешник и минаващо към бялото

# 646
  • Мнения: 4 706
x BlackRose x, защо не пишеш с препинателни знаци? Много тегаво се чете, въобще не мога да хвана мисълта ти, от къде започва и къде свършва едно изречение...

Не ми харесва идеята за две сестри съперници за един мъж, от където и да го погледнеш е гадно... не е само защото Джерен била гадна, каквато и да е, ако другата жена е сестра ти сигурно озлобява още повече.
Какво е поведението на Джемре 2ри сезон? Не знае какво иска и е ту с единия,  ту с другия , като всеки път излиза суха от водата и невинна?

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 13:57 от ~Канела~

# 647
  • Мнения: 2 056
Ох, как може толкова имена с Дж да наблъскат. Не мога да ги запомня и това е.

# 648
  • Мнения: 1 117
Ох, как може толкова имена с Дж да наблъскат. Не мога да ги запомня и това е.
Ама наистина.. Оставаше и Дамла да е Джамла и картинката щеше да е пълна. Smile

# 649
  • Мнения: 9 007
Канела от телефона съм затова и все по на бързо да се включа и така става.
Ха-ха иначе съм съгласна за линията Дж....😂

Ново пуснато от Озан иначе стара фотосесия...

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 20:00 от x BlackRose x

# 650
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Нося нова снимка на Озан

# 651
  • Мнения: 9 007
Хареса ми как я подреди Дамла -Джеренката още от раз я надуши що за харпия е....

# 652
  • Мнения: 3 149
Джерен очевидно не е добре психически, обаче какво й е оправданието на Джемре, че е толкова дразнеща? Много ми е неприятна. Добре, че не се събират с Дженк, изобщо не си отиват

# 653
  • Мнения: 1 056
Джемр е бедна, но горда. Тя си го каза.Това е обяснението. Шениз няма интерес Недим да се възстанови и се държи лошо с него. Джемре го вижда. Как би трябвало да постъпи? Да си премълчава като останалите? Адмирации, че е по-различна и си отстоява позицията.

# 654
  • Мнения: 4 706
Единственият приятен в целия филм е Недим. Може би защото не говори...

Джемре е ужасна и нахална. Трябваше да обмисли действията си и да я разобличи по друг начин, в друг момент, когато е сигурна, да бъде неочаквано, проверено и с достойнство, а не импулсивно....и накрая изложи себе си. Това семейство са като някакви говедари, нон стоп крещят по някого, ако няма друг между тях си...

# 655
  • Мнения: 9 007
Кадри на екипа зад кадър - фен видео



# 656
  • Мнения: 6 041
Недим ми е любимец, ама и актьора е страшен сладур. Heart Eyes На мен пък ми се иска вече да проговори и да стъпи на крака. Но сигурно доста ще почакам до този момент.

# 657
  • Мнения: 3 149
Vali_N Разбира се, че е редно да се направи нещо, за да се разобличи Шениз, но начина на Джемре беше смешен. С праскането на вратата на асансьора и крещенето, а и на този клип нищо не се видя. А преди това как се оплака от Дженк на баща му, като малките деца. Всеки си има право на мнение, за мен държанието й не е повод за гордост.
~Канела~ го е написала много точно

# 658
  • Мнения: 9 007
Едно видео за феновете на Недим



И едно за Дженк фенките



ДженДжем



ДженДжер

# 659
  • София
  • Мнения: 551
Добро утро! Абе,  и двете сестри са от един дол дренки. Нахални,но по различен начин. Едната (Джемре), много си повярва, защото разчита на Агях.  Та, затова си позволи да се зъби на Шиниз и да размахва телефона. Другата е проста,  невъзпитана, и адски нахална. Сахер, само вири глава,и се бие в гърдите. Поне  да ги беше научила на нещо. Докато се прави на горда и велика пред богаташите, дъщеря  си предлага услугите на Дженк. Интересно ми е, как ще реагира като разбере, че е бременна.

Общи условия

Активация на акаунт