Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема 23

  • 30 440
  • 738
  •   1
Отговори
# 510
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 734
Това с таблетката на пода е решение, само на програмите, които нямат предварително изплакване.

# 511
  • Мнения: 12 236
Това с таблетката на пода е решение, само на програмите, които нямат предварително изплакване.
Определено.

# 512
  • Мнения: 1 419
Аз да питам тези които да с малките съдомиялни /45см/ по какъв начин дозирате течният препарат? Логично е да се сложи по малко от посочената доза, защото мисля че тази доза ще е за голяма съдомиялна. До сега слагах все пълната доза, но стъклените прибори ми излизат на облаци. Иначе съм с Бош, ако има значение. Спрях солта и гланца, защото гелът който купих е на Сомат голд и съдържа всичко

# 513
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Аз да питам тези които да с малките съдомиялни /45см/ по какъв начин дозирате течният препарат? Логично е да се сложи по малко от посочената доза, защото мисля че тази доза ще е за голяма съдомиялна. До сега слагах все пълната доза, но стъклените прибори ми излизат на облаци. Иначе съм с Бош, ако има значение.
Спрях солта и гланца, защото гелът който купих е на Сомат голд и съдържа всичко
Кой е този гел, който съдържа всичко, би ли ми показала снимка? Не съм чувала за такъв. А след като се отмие и започне плакненето, т.е. гел вече няма в машината, как точно имаш сол и гланц? LaughingLaughingLaughing
---------------------------------------------
Бихте ли ми препоръчали свободностояща съдомиялна за лятна кухня? Ще се ползва само през летните месеци.
Бюджет: предполагам около 500 лв.
За тези пари потърси Amica, 45 см. са около 500лв., 60см. - около 530лв. - това без промоции, оглеждай се за промоции. Ако не ти е спешно края на тоя или другия месец е възможно да има летни промоции. Иначе електролукс и самсунг са хубави, имат евтни, но чак толко евтини не намирам.

# 514
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 529
На Лидл гелът май съдържа всичко. Имам едно шише, не съм ползвала досега.

# 515
  • Мнения: 1 419
Скрит текст:
Аз да питам тези които да с малките съдомиялни /45см/ по какъв начин дозирате течният препарат? Логично е да се сложи по малко от посочената доза, защото мисля че тази доза ще е за голяма съдомиялна. До сега слагах все пълната доза, но стъклените прибори ми излизат на облаци. Иначе съм с Бош, ако има значение.
Спрях солта и гланца, защото гелът който купих е на Сомат голд и съдържа всичко
Кой е този гел, който съдържа всичко, би ли ми показала снимка? Не съм чувала за такъв. А след като се отмие и започне плакненето, т.е. гел вече няма в машината, как точно имаш сол и гланц? LaughingLaughingLaughing
---------------------------------------------
Бихте ли ми препоръчали свободностояща съдомиялна за лятна кухня? Ще се ползва само през летните месеци.
Бюджет: предполагам около 500 лв.
За тези пари потърси Amica, 45 см. са около 500лв., 60см. - около 530лв. - това без промоции, оглеждай се за промоции. Ако не ти е спешно края на тоя или другия месец е възможно да има летни промоции. Иначе електролукс и самсунг са хубави, имат евтни, но чак толко евтини не намирам.
Това е гелът
И тук се вижда
И таблетките не работят ли на същия принцип, ако е така с отмиването, защо пише всичко в едно ?

# 516
  • Мнения: 2 140
Какво ще кажете за тази: https://www.tehnomix.bg/sadomiyalna-aeg-ffb-41600-zm ?
А най-общо за съдомиялните на Горение какво ви е мнението, защото и при тях виждам модели в съответния ценови диапазон?

# 517
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Аз се бях насочил към gorenjе за съдомиялна, но като я видях на живо останах разочарован.Много евтинджоско изпълнение имаше,а не беше от ниския им клас.Ако сравнявате с Аmica (без да познавам марката) предполагам,че gorenje ще е по-добрия избор.

П.П: Афродита не я питай за gorenje,тя е анатемосала марката отдавна Grinning

# 518
  • Мнения: 2 140
П.П: Афродита не я питай за gorenje,тя е анатемосала марката отдавна Grinning

😂😂😂

# 519
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 068
Аз също, особено съдомиялна Wink

# 520
  • Мнения: 4 244
Какво ще кажете за тази: https://www.tehnomix.bg/sadomiyalna-aeg-ffb-41600-zm ?
А най-общо за съдомиялните на Горение какво ви е мнението, защото и при тях виждам модели в съответния ценови диапазон?
Това АЕГ за 700 лв е само с 4 програми и 4 температури! За никакви екстри, а заради надписа АЕГ никога не бих дала тези пари.
      За Горение нямам впечатления.
Искам да те попитам, понеже търсиш бюджетна миялна за сезона за лятна кухня, как стои въпросът със зазимяването на водопровода в тази кухня? И за съдовете на колко човека ти е необходима - понеже гледам, че разглеждаш голяма миялна.

# 521
  • Мнения: 2 140
През зимата водата се източва и спира - не се ползва.
Вкъщи имам 45 см и съжалявам, че не взех голяма. По тази причина искам втората да е голяма - събира и много, и малко.
Относно програмите - ползвам само една *Auto”.

# 522
  • Мнения: 4 244
Тогава бих ти препоръчала Беко, с опция половин зареждане.

# 523
  • София
  • Мнения: 12 006
...П.П: Афродита не я питай за gorenje,тя е анатемосала марката отдавна Grinning
Taka e, въпреки че поглеждам като ходя по магазините какво предлагат и качествеото не ми харесва. Дори Беко е по-добър избор от горение, според мен. В случая жената пита за евтино хубаво, затова предложих амика, т.к. според мен е ок (познавам хора доволни).
Програма ауто е по-практичното от половин зареждане, т.к. аутото само си избита освен времето, и градусите, а половин з. - съкращава на 50% времето без оглед дали е достатъчно или не.

# 524
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 734
Velina_p, какво стана с твоята машинка?

Общи условия

Активация на акаунт