Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема 23

  • 29 987
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 706
Такава грешка на АЕГ излиза в търсачката при перални и сушилни, а не при съдомиялни на марката. Опитайте да изключите уреда от захранването и да го включите отново след няколко минути.

 Успях, да, че студена пот ме беше избила, ако трябва да купувам нова!!
Много благодаря!

# 556
  • Мнения: 741
Здравейте, обмисляме да си купим миялна, но единствения вариант ни е да я пъхнем под плота на мястото на шкаф. Височината е 80 см. Ширината ще е 45. Дали имаме "шанс" нещо да се побере или да не се надявам. Другия ни вариант е да отрежем плота и да я поставим така, но не ми се иска.
Утре или други ден ще обиколим магазините с ролетка, ако имате предложения, моля пишете Blush
       https://www.tehnomix.bg/sadomiyalna-aeg-ffb-51400-zm     https://www.emag.bg/sydomialni/filter/slim-f7970,da-v26086/c?cmp … JQT0aAnFvEALw_wcB

# 557
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Здравейте, обмисляме да си купим миялна, но единствения вариант ни е да я пъхнем под плота на мястото на шкаф. Височината е 80 см. Ширината ще е 45. Дали имаме "шанс" нещо да се побере или да не се надявам. Другия ни вариант е да отрежем плота и да я поставим така, но не ми се иска.
Утре или други ден ще обиколим магазините с ролетка, ако имате предложения, моля пишете Blush
       https://www.tehnomix.bg/sadomiyalna-aeg-ffb-51400-zm     https://www.emag.bg/sydomialni/filter/slim-f7970,da-v26086/c?cmpid=73471&gclid=Cj0KCQjwgo_5BRDuARIsADDEntQDst193wps7HFIGUYPvcWxInuUWYJAh_bXbEykTdbpX_cH1DCJQT0aAnFvEALw_wcB
Да, днес цял ден ги разглеждам и виждам на всички височината 85см, което ни е много (освен, както написах, да отрежем плота) затова попитах, ако има друг вариант. Четох, че се махал капак отгоре, но не съм сигурна ще ни свърши ли работа.

# 558
  • Варна
  • Мнения: 1 555
А такава за вграждане? Те не са ли по-ниски?

# 559
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
А такава за вграждане? Те не са ли по-ниски?
Нямам си идея, ако някой от вас има такава и може да измери ще ми е от полза. Тази нощ ще сънувам миялни от толкова ровене днес Joy А в магазините имат ли такива за вграждане да ги видиш и измериш? Защото досега не съм обърнала внимание да са изложени.

# 560
  • Варна
  • Мнения: 1 555
Има разбира се.В сайтовете също има размери нужни за вграждане.

# 561
  • Мнения: 1 405
Здравейте, обмисляме да си купим миялна, но единствения вариант ни е да я пъхнем под плота на мястото на шкаф. Височината е 80 см. Ширината ще е 45. Дали имаме "шанс" нещо да се побере или да не се надявам. Другия ни вариант е да отрежем плота и да я поставим така, но не ми се иска.
Утре или други ден ще обиколим магазините с ролетка, ако имате предложения, моля пишете Blush
Можете да вдигнете шкафовете с крачета, както ние направихме, 3-4см не е много

# 562
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Здравейте, обмисляме да си купим миялна, но единствения вариант ни е да я пъхнем под плота на мястото на шкаф. Височината е 80 см. Ширината ще е 45. Дали имаме "шанс" нещо да се побере или да не се надявам. Другия ни вариант е да отрежем плота и да я поставим така, но не ми се иска.
Утре или други ден ще обиколим магазините с ролетка, ако имате предложения, моля пишете Blush
Можете да вдигнете шкафовете с крачета, както ние направихме, 3-4см не е много
Те в момента са на крачета и с челна дъска, ще питам мм дали могат да се повдигнат или да вземем по-високи. Е, имаме поне резервен вариант. Мерси!

# 563
  • Мнения: 12 008
При мен всички плотове са на 89 см, без проблем и пералня и съдомиялна са ми отдолу. Но аз съм висока 180 см и ми е много по-удобна тази височина. Наложи се да сложим крачета на печката, за да бъде наравно с плота. Когато правихме проекта на кухнята още го заложихме.

# 564
  • София
  • Мнения: 12 006
При мен всички плотове са на 89 см, без проблем и пералня и съдомиялна са ми отдолу. Но аз съм висока 180 см и ми е много по-удобна тази височина. Наложи се да сложим крачета на печката, за да бъде наравно с плота. Когато правихме проекта на кухнята още го заложихме.
Къде е 80 къде е 89см??? Къде е съдомиялна, къде е печка?
Аз не намирам дори и за вграждане, които да са до 80см. Най-ниските които намирам са 80,5 и 81,5см. Вариант е да се сменят крачетата с по-вискои или да се повдигнат сегашните /ако имат такава опция/, но това означава, че ако е с гръб, а не с плочки отзад, преправяне на гърба - да се извади и скъси, защото предполагам той е "легнал" върху плота. Ако е със стъкло за гръб, може би пак ще трябва подобно преправяне. Според мен по-добре да се повдигне плотът /чрез повдигане на крачетата/ отколкото да се изреже, защото ако се изреже хем ще се загуби част от него, хем естетичски няма да стои добре. Друг вариант е, ако има място в кухнята - миялната да е свободностояща и да се сложи отстрани, т.е. да не е под плота. И последният най-най- компромисен вариант, за който се сещам, е да си купиш миялна тип кубче, ако не сте много хора и няма да ти е малка.

# 565
  • Мнения: 1 405
Има ли ползващи миялни беко?
Доволни ли сте?
Имам следният въпрос:
Преди 2 месеца купих следната съдомиялна https://www.bosch-home.bg/productlist/dishwashers/free-standing- … herswith45cmwidth, и съм доволна, но преди 1 седмица ни дойдоха на гости едни приятели. Сега и те искат да си купят миялна но нямат финансовата възможност за Бош и са се спрели на беко  DF28123W. Според вас какво трябва да гледат при избора?

# 566
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Здравейте,

Избирам съдомиялна и като напълно начинаещ съм тотално объркана...
Моля да помогнете с мнения и коментари за този модел:
https://www.tehnomix.bg/sadomiyalna-za-vgrazhdane-whirlpool-wic-3c23-pef

Предварително благодаря! Simple Smile

# 567
  • София
  • Мнения: 8 520
Обсъждана е марката, че даже и модела малко по-назад в темата. Аз съм с такава и съм доволна. Съветвам ви да прочетете инструкцията за употреба (намира се лесно чрез Гугъл), и изобщо какъвто и модел да си харесате, полезно е да се чете инструкцията преди покупка - доста по-добра ориентация ще получите дали уредът отговаря на нуждите Ви.

# 568
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Скрит текст:
Обсъждана е марката, че даже и модела малко по-назад в темата. Аз съм с такава и съм доволна. Съветвам ви да прочетете инструкцията за употреба (намира се лесно чрез Гугъл), и изобщо какъвто и модел да си харесате, полезно е да се чете инструкцията преди покупка - доста по-добра ориентация ще получите дали уредът отговаря на нуждите Ви.

Благодаря! Това е полезна насока!

# 569
  • Мнения: 4 122
Здравейте,

Избирам съдомиялна и като напълно начинаещ съм тотално объркана...
Моля да помогнете с мнения и коментари за този модел:
https://www.tehnomix.bg/sadomiyalna-za-vgrazhdane-whirlpool-wic-3c23-pef

Предварително благодаря! Simple Smile
имам подобна, но не е за вграждане
полезни функции за мен са, че горната кошница е регулируема, разбрах това, когато се наложи да измия едни високи чинии
друго полезно е в долната кошница има сгъваеми приставки, ако миеш повече чинии стоят прави, при купи, тенджери -сгъваш
на мен лично отсистемата NaturalDry ми харесва-излизат напълно сухи съдовете, дори и пластмасовите
power clean още не съм изпробвала, както и зонално измиване, само в долна или горна кошница, но ми се струват полезни
вашият модел има и трета кошница за прибори, което пести място
и не на последно място-6 години гаранция

Последна редакция: вт, 04 авг 2020, 14:54 от The Invisible

Общи условия

Активация на акаунт