WIZZ AIR - 36

  • 36 806
  • 753
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 138
На борда трябва да се качите само с една чанта. Сложете дамската в раницата за по-сигурно.

# 571
  • Мнения: 64
Разбрах, благодаря за отговорите. Ще предам на жената Grinning

# 572
  • Мнения: 22 524
Пътувам с раница и малка чанта през рамо откакто въведоха това ограничение. Никога не е имало проблем и не са ме спирали заради това че имам дамска чанта.
Все пак при нужда я сложете в раницата или в торбичка от летището

# 573
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Здравейте, аз също имам полет 4-7.04.2020 г. , тази сутрин видях,че са сменени датите на 3-6.04.2020 г. без да имам имейл и без опция за връщане на пари, смяна на дати или компенсация чрез кредит. Свързах се с тях чрез контактната форма на сайта. Ако до няколко дни не ми отговорят ще позвъня на импулсния телефон.

# 574
  • Мнения: 4 485
Имейлите не пристигат веднага, ако бързате се обаждате, ако не бързате чакате.

# 575
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пътувам с раница и малка чанта през рамо откакто въведоха това ограничение. Никога не е имало проблем и не са ме спирали заради това че имам дамска чанта.
Все пак при нужда я сложете в раницата или в торбичка от летището

аз също съм с такава чанта през рамо. Мъжът ми и той.
Но трябва да отбележа, че полетите от Сф до Франкфурт вече не се контролират така стриктно за багажите, както беше преди. Не знам защо е така. Явно защото скоро спират тази дестинация.

Някой питаше за Берлин... Аз летях от Франкфурт преди 10 дни и нямаше нищо извънредно в проверките.
Нито на немска, нито на нашенска териория.

# 576
  • Мнения: 1
Здравейте.
Вчера разглеждах билети от Нюрнберг до София през юни и си имаше билети до края на октомври, днес сутринта има само до края на май. Изведнъж изчезнаха🤔😣Някой има ли информация дали пак ще се появят? Дано не ги спрат като Франкфурт..

# 577
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Пътувам с раница и малка чанта през рамо откакто въведоха това ограничение. Никога не е имало проблем и не са ме спирали заради това че имам дамска чанта.
Все пак при нужда я сложете в раницата или в торбичка от летището

Имала съм случаи, в които ме карат да прибирам чантичката в раницата, понякога минава без проблем. Зависи явно от моментното настроение на персонала.

# 578
  • Мнения: 4 485
По-нагоре имаше случаи, че се заяждат абсолютно неоснователно, като напр. дали сака може да се завърти за да влезе в клетката. Та си помислете дали да им давате поводи да се заяждат основателно, с две чанти

# 579
  • Мнения: 22 524
Написах, че аз лично такова отношение не съм срещала.
Кой както иска да пътува все пак.

# 580
  • Мнения: 6 059
На който му е сменен часа или датата на полета може да откаже и да си върне парите на 100% или да избере опцията да получи 120% от сумата като кредит в профила си, но ще трябва да избере нов полет в рамките на следващите 3 месеца. На мен са ми сменили часа и вече имам имейл с предложените опции.

# 581
  • Мнения: 2 479
На който му е сменен часа или датата на полета може да откаже и да си върне парите на 100% или да избере опцията да получи 120% от сумата като кредит в профила си, но ще трябва да избере нов полет в рамките на следващите 3 месеца. На мен са ми сменили часа и вече имам имейл с предложените опции.

Боби, а в какъв срок от получаването на имейла трябва да се приеме или отхвърли промяната?

# 582
  • Мнения: 18
Аз също получих имейл, че ми променят датата на полета. Имах резервация Малага-София за 02.06., а е променен за 30.05, която дата по никакъв начин не ни устройва. В имейла има предложение за връщане на парите, резервиране на друг сходен полет, връщане на кредит от 120% в точки в профила или приемане на промяната. Сега се чудим какво да правим. При мен не пише, че ако се избере опцията за кредит от 120% в точки, полетът трябва да е в рамките на 3 мес.

# 583
  • Мнения: 10 772
И аз в промяна на часове на полет от и до Братислава. Вместо рано сутринта, ще се лети по обяд.

# 584
  • Мнения: 6 059
Скрит текст:
На който му е сменен часа или датата на полета може да откаже и да си върне парите на 100% или да избере опцията да получи 120% от сумата като кредит в профила си, но ще трябва да избере нов полет в рамките на следващите 3 месеца. На мен са ми сменили часа и вече имам имейл с предложените опции.


Боби, а в какъв срок от получаването на имейла трябва да се приеме или отхвърли промяната?
Не знам. Прочетох го малко по диагонал. Ако разбера ще пиша. Май има доста промени по полетите, защото днес моя колежка, която трябваше да лети до Бари също е с променена дата и звъня директно на Wizz air. По телефона са й казали това за 3те месеца, но тя е избрала да й върнат директно 100% от сумата на билета.
П.С. Прочетох целия имейл, нищо не пише за срок, но все си мисля, че сигурно има някакъв. Confused Аз все още обмислям дали да отказвам моите, защото са чак за 25.04.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 22:30 от **Bobby**

Общи условия

Активация на акаунт