Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 720
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 15 356
Малко в последния момент (за новогодишния грим) , но търся ето такъв цвят червило от дрогерийния клас но да не е прекалено кремообразно, може и матово. Тези, които имам са уж червени, а когато ги разтъркам се вижда лилавия подтон.
На Буржоа има една серия само с червени ,от миналата година е.

# 106
  • Мнения: 1 376
Аз имам едно на Лореал, намалено беше даже, но съм на работа и не мога да го снимам. Кутийката му е червена.

# 107
  • Мнения: 10 374
Скрит текст:
Момичета, от къде мога да поръчам този фдт?
Беше ми подарък и е уникален, но в магазините в няшият град го няма.

Най-любимия ми фдт!😍😍😍който не го е пробвал мнооого е изпуснал! Аз го купувам от Лили, вече и в дм го има от скоро зареждат и Катрис!

https://remedium.bg/make-up/catrice-hd-liquid-coverage-foundation-24h-010.html

Когато слагам толкова ярко червило, най-напред покривам леко устните си с коректор, а след това нанасям червилото. Тогава изпъква целият цвят и блясък на червилото, освен това става по-трайно. Но коректорът не трябва да е много, само да покрие цвета на устните. За целта ползвам един стар коректор на Голдън Роуз, който и като нов не ставаше за нищо друго.

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 23:41 от Poni69

# 108
  • Мнения: 7 568
Maybelline 535 е чудесен червен цвят!

# 109
  • Мнения: 5 094
Maybelline 535 е чудесен червен цвят!

От коя серия, в интернет ми излизат само нюдове под този номер

# 110
  • Мнения: 2 768
Ruby Star от серията Color Sensational?
Между другото, червилата на Мейбълин по нищо не отстъпват на доста по-скъпи продукти. Аз ги харесвам много.

# 111
  • Мнения: 7 568
Ами да, нюдове ще ти излизат, защото съм объркала номера. Joy 547 е от основната им серия.

# 112
  • Мнения: 2 798
Момичета, какво беше положението с парфимо? Харесах си една спирала, макс фактор 2000 curl addict. Чета страхотни ревюта за нея, обаче някъде тух четох, че нещата от там са отваряни и т.н. Спиралата ми е на свършване. Харесвам дългите и обемни мигли, моите попринцип са дълги, но харесвам драмата и също търся продукт, който да се задържа цял ден и да е в наситено черно.

# 113
  • Мнения: 5 094
С парфимо съм нямала проблеми, доста козметика декоративна и бяла съм поръчвала. Ако си чела май беше за темата с парфюмите, където коментираха тестерите, но пак не беше доказано.

# 114
  • Мнения: 2 798
Благодаря, Дани. Все съм си харесвала по нещичко от там, сега вече ще поръчам. Спиралата е само 6 лв, а в дрогериите е по около 15-16лв...

# 115
  • Мнения: 5 094
Благодаря, Дани. Все съм си харесвала по нещичко от там, сега вече ще поръчам. Спиралата е само 6 лв, а в дрогериите е по около 15-16лв...

Цените са значително по-ниски от другаде, а има и продукти, които не се намират по магазините и дрогериите.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 894
Тази спирала ми е абсолютния фаворит сред всички, които съм ползвала

# 117
  • Мнения: X
Със смесени чувства съм за тази спирала🤔 Взех си я намалена на 8.60 от нотино наскоро, не знам дали цената още е такава. Стои супер естествено, все едно съм без грим, няма как да прекалиш или да се размаже. Преди това ползвах на есенс rockndoll, много ми хареса, но дори да не слагам спирала на долните мигли, се отпечатва черно под очите след час и постоянно трябва да почиствам. Не ми се беше случвало, само заради това няма да я повторя. По препоръка си бях взела и Панорамик, ами по добре без спирала, спластяваше ми миглите ужасно,така си и остана в шкафа..

# 118
  • Мнения: 1 376
Аз си поръчах за проба някаква полска Vampire на Lovely от Pink Panda. Моите мигли са зле като цяло, нищо че са черни, но не искам да си лепя изкуствени.
Имам на GR жълтата и някаква на Мейбелин и не съм много очарована. Едната ми сплъстява миглите, другата все едно нищо нямам.

# 119
  • Мнения: 94
Цитат
За да не е спам: За пореден път да похваля спиралата на Голдън Роуз Panoramic lashes. Скоро няма да я сменя с друга - такъв обем и дължина на миглите не съм имала с никоя друга (а доста съм пробвала). Харесва ми и това, че не се рони и не се отпечатва на клепача. Намалена е в Лили и се възползвах отново Blush
Това от другата тема, на колко е намалена? И ако ти се качва снимка как стои...

Здравейте! По спомени - на 5лв и нещо е намалена. Успях криво да изрежа една снимка, тъй като днес няма да излизам и да се гримирам Grinning на живо е по-добре Grinning

А на веждите какво ползвате?

Общи условия

Активация на акаунт