Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 47 665
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Deutschland
  • Мнения: 5 401
Капсули с витамин С няма, но пък пуснаха отдавна серум такъв. Имам го, но не мога да дам отзив, защото не съм го отворила още. И аз като Джаста имам безброй мазила, а като видя нещо ново в инстаграм и веднага съм в ДМ.

# 586
  • Мнения: 1 270
Аз днес си взех от капсулите с витамин С,  бяха сложени зад другите и не се виждаха на пръв поглед. Ползвам корейски серум с витамин С и ще ги комбинирам с него. След толкова хвалби, не устоях.  Е, как ще са спрени, те сега ги пуснаха? ConfusedВ немския сайт на ДМ ги има, че даже и шийт маска с витсмин С са пуснали там. Дано дойде и в БГ. Ето я цялата серия:

# 587
  • Мнения: 3 719
На мен нощните капсули не ми харесаха. За тези с витамин Ц не можах да се вредя, и слава богу.

На мен явно витамин С ми се отразява добре на кожата и сега съм набелязала продукти с такъв, да видим кога ще се наканя да направя поръчка. Затрупана съм хора, затрупана съм с всякакви мазила, изобщо не виждам кога ще ги изхабя, а излизат все нови и нови. И аз все искам нещо ново, старото бързо ми омръзва. Пф. Направо УжасТ!

Сестро...

В интерес на истината, при мен положението се подобрява. От началото на декември съм си наложила вето на козметични покупки, освен ако нещо не ми свършва. Е, изтървах се един-два пъти с някоя еднократна маска, но нищо сериозно. Направила съм си списък и следя кое кога да започна и кое кога ще свърши. Покрай студеното време измазах по крака и ръце сума ти зарязани лосиони, които не ми харесват.

Сега планирам една отстъпка за рожден ден в ДМ, но е за козметика, която редовно използвам (ъъъ, почти).

# 588
  • Мнения: 15 300
Тъй, тъй, и аз съм с вето, ама да видим кога ще отърва козите. Joy

# 589
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
И аз съм с вето уж, пак купувам тук там по нещо, но за категориите с които прекалявам съм си забранила нови покупки, поне докато не изразходя 1-2 продукта, че вече няма място за мен в къщи.

Някой има ли вече впечатления от показания серум на Балеа с вит С?

# 590
  • Мнения: 2 583
Аз винаги съм била минималист, защото знам колко са ми слаби ангелите - по един крем, една мицеларна вода, един измиващ гел, един фон дьо тен и т.н. Всичко се измазва до край, освен ако преждевременно не ми създаде проблем. Тогава подарявам на майка ми, на колежки или го пускам в темата за размяна. В интерес на истината досега обаче винаги съм подарявала накрая продуктите поради липса на интерес за размяна.   Важното е, че правя някой щастлив и не хвърлям на боклука. Използвайте темата, ако се чудите какво да правите с продуктите си.Сега му отпуснах края - имам един несесер с няколко нови продукти, там складирам и по-рядко използваните неща или тези, които не са подходящи за сезона. Подсигурила съм слънцезащитата вече за лятото. Изкуших се малко в една турска дрогерия, но пак с мярка. За сметка на това, от 2-3 месеца ползвам заедно с детето общ душ гел и крем за тяло, понякога посягам към детския шампоан. Пръскам косата й със спрей на Глис, Сайъс или Елсев, скоро ще приключа с моя балсам и ще го заместя с въпросния спрей, т.е  и той ще стане общ. Искам и аз така да си напълня един шкаф и да му се радвам, но се въздържам да затварям пари в козметика.
П.С. Виждам,че говорите за капсулите и маските в ДМ, във Варна всичко е заредено в ДМ в Делта планет мол.

# 591
  • Deutschland
  • Мнения: 5 401
Преди малко се връщам от един ДМ в краен квартал и имаше капсули на Балеа с витамин С. Взех три броя + златно мляко 😄. Може и да не са спрени, но е факт, че в много от магазините ги няма

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
На мен днес ми пристига серум с Вит.С, но е от Амазон. Хвален е, да видим...

Джаста, аз това презареждане с козметика хич не го разбирам Simple Smile Аз съм в другата крайност...имам един крем и това е.Даже не го ползвам редовно...то и незнам кое след кое да маже, принципно...

# 593
  • Мнения: 697
Чакаме отзиви значи Simple Smile

# 594
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Мистик, и аз съм същата. Хи хи...

Аз последно взех: https://www.beauty.store.bg/p218127/nature-of-agiva-roses-anti-w … riata-roses-.html
Много е хубав! Препоръчвам.

# 595
  • Мнения: 1 502
На мен днес ми пристига серум с Вит.С, но е от Амазон. Хвален е, да видим...

Джаста, аз това презареждане с козметика хич не го разбирам Simple Smile Аз съм в другата крайност...имам един крем и това е.Даже не го ползвам редовно...то и незнам кое след кое да маже, принципно...

Просто нуждите на всяка кожа са различни, затова може би Wink

# 596
  • Мнения: 7 704
момичета, знаете ли дали този топ е спрян?
много го харесвам, а не мога да го открия никъде 😕
https://goldenshop.bg/image/cache/catalog/Prodigy/PRODIGY%20TOP-1000x1000.jpg

# 597
# 598
  • Мнения: 12 624
Тези капсулки все ги заглеждам... и като прочета че пише сутрин и вечер да се слагат и ми минава меракът. Едно че се познавам и едва ли да го правя това редовно и за дълго, друго че като че ли скъпичко биха ми стъпвали при такава употреба. Според вас има ли смисъл от тях ако не се използват редовно или да не се занимавам хич? Не съм ползвала такъв тип продукт до момента и изобщо не съм и убедена колко ми е нужен, ама пусто любопитство Grinning

# 599
  • Мнения: 15 356
Тези капсулки все ги заглеждам... и като прочета че пише сутрин и вечер да се слагат и ми минава меракът. Едно че се познавам и едва ли да го правя това редовно и за дълго, друго че като че ли скъпичко биха ми стъпвали при такава употреба. Според вас има ли смисъл от тях ако не се използват редовно или да не се занимавам хич? Не съм ползвала такъв тип продукт до момента и изобщо не съм и убедена колко ми е нужен, ама пусто любопитство Grinning
Аз за очи измазах една опаковка с всекидневна употреба,сега за лице мажа.Чак редовно няма да слагам,като мине време пак ще взема.Иначе кога ще мацам другите мазила.
Снощи свърших един серум!Днес почвам Биотена.И ще се оглеждам за друг след него.

Общи условия

Активация на акаунт