Всички ме насилват да имам бебе.

  • 31 159
  • 1 156
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 313
Леа е права само за това , че всичко остава на ръцете на жената . Но в никакъв случай негативно ! Докато работех асистент на адвокат и то в чужбина , където мъжете поемали грижа. 5 случая имахме на мъже , които искат децата да остават при тях . Всички до няколко месеца се върнаха да кажат, че искат да си ги дадат на майката ...

# 1 036
  • Мнения: 32 429
Сиси, защото мъжете като цяло са силни само на думи.
Мъжката дума вече не е това, което е била.

# 1 037
  • Мнения: 6 622
Това, че децата в България се присъждат на майката си е голям плюс, а не негатив. Детето не е бреме и обикновено майките не драпат да се отърват от тях. Да си самотна майка също не е толкова страшно.

# 1 038
  • Мнения: 118
Страшно е да си самотна майка ако нямаш родители,които да ти помагат....Ако си на работа до 7 кой ще ти взима детето???Един тъп пример..На повечето мъже не им пука хвърлят ти издръжката и жената се оправя както може...

# 1 039
  • Paris, France
  • Мнения: 14 388
Страшно е да си самотна майка ако нямаш родители,които да ти помагат....Ако си на работа до 7 кой ще ти взима детето???Един тъп пример..На повечето мъже не им пука хвърлят ти издръжката и жената се оправя както може...

Това е вярно. А, ако е само работа до 7ч е добре. Има професии с нощни смени. Всяка жена с дете е потенциална самотна майка и никоя от нас не е застрахована.

Това, че децата в България се присъждат на майката си е голям плюс, а не негатив. Детето не е бреме и обикновено майките не драпат да се отърват от тях. Да си самотна майка също не е толкова страшно.

Не е толкова страшно, но не е и чак толкова приятно, че жена, която не обича деца и проблеми да си го причини. И детето си е точно бреме докато е малко.

# 1 040
  • Мнения: 691
Да, но защо трябва да се фокусираме върху това, което МОЖЕ да стане ЕВЕНТУАЛНО. Ми то може и като иЗлезеш на улицата да те блъсне кола, знае ли някой.. По тази логика дай да не излизаме от къщи. Такова мислене те блокира да предприемаш каквото и да било.

# 1 041
  • Paris, France
  • Мнения: 14 388
Ако бях умряла докато бях бездетна нищо страшно нямаше да се случи. Ако бях умряла докато децата ми бяха невръстни, жална им майка, дето няма да я имат, а за мъжа ми не ми се и мисли. Е, пак добре, че имах мъж и роднини и приятели, а това не всеки го има. Не всеки има адекватно жилище, достатъчно платена работа, помощ от родители, сила, желание за деца.

# 1 042
  • Мнения: 4 808
Всичко зависи от мотивацията и волята. Стягаш се, защото знаеш, че и други хора зависят от теб, при това толкова безпомощни, каквито са децата. Търсиш работа, която да ти позволява да се грижиш максимално добре за децата. Без родители е трудно, да, но толкова много жени се справят. Имам приятелка, самотна майка. Когато забременяла, баща и я изгонил от къщи с ултиматум докато не направи аборт, да не се връща. По същото време бащата на бебето я лъже, че уж ще се оженят, а накрая се жени за друга, която също е бременна от него, но пък е и богата. Справи се жената, сега казва: "С какъв акъл съм го родила това бебе на 19, сама?!", ама ей на, вече и внуче има...

# 1 043
  • Мнения: 118
Да, но защо трябва да се фокусираме върху това, което МОЖЕ да стане ЕВЕНТУАЛНО. Ми то може и като иЗлезеш на улицата да те блъсне кола, знае ли някой.. По тази логика дай да не излизаме от къщи. Такова мислене те блокира да предприемаш каквото и да било.
  Не е така човек трябва да мисли за всичко.Аз не бих се справила ако съм самотна майка сигурно бих си сложила край на живота...За какво да оставям детето сирак?По-добре да не го създавам...70%процента от майките са изоставени или живеят с мъжа си заради децата...Не искам такъв живот.Хората са различни!

# 1 044
  • Мнения: 8 028
Да се оставиш страховете да ти контролират живота, какъв живот е това?

# 1 045
  • Мнения: 4 808
Да, но защо трябва да се фокусираме върху това, което МОЖЕ да стане ЕВЕНТУАЛНО. Ми то може и като иЗлезеш на улицата да те блъсне кола, знае ли някой.. По тази логика дай да не излизаме от къщи. Такова мислене те блокира да предприемаш каквото и да било.
  Не е така човек трябва да мисли за всичко.Аз не бих се справила ако съм самотна майка сигурно бих си сложила край на живота...За какво да оставям детето сирак?По-добре да не го създавам...70%процента от майките са изоставени или живеят с мъжа си заради децата...Не искам такъв живот.Хората са различни!
Как ще си сложиш край на живота, а това дете на кого ще го оставиш?! Имам две познати, които като станаха на по 39-40, си родиха по едно детенце и напълно съзнателно решиха да са самотни майки. Гледат си децата, вече са на по 5-6 годинки, вярно, майките и им помагат, но и сами щяха да се справят.

# 1 046
  • Мнения: 118
Да, но защо трябва да се фокусираме върху това, което МОЖЕ да стане ЕВЕНТУАЛНО. Ми то може и като иЗлезеш на улицата да те блъсне кола, знае ли някой.. По тази логика дай да не излизаме от къщи. Такова мислене те блокира да предприемаш каквото и да било.
  Не е така човек трябва да мисли за всичко.Аз не бих се справила ако съм самотна майка сигурно бих си сложила край на живота...За какво да оставям детето сирак?По-добре да не го създавам...70%процента от майките са изоставени или живеят с мъжа си заради децата...Не искам такъв живот.Хората са различни!
Как ще си сложиш край на живота, а това дете на кого ще го оставиш?! Имам две познати, които като станаха на по 39-40, си родиха по едно детенце и напълно съзнателно решиха да са самотни майки. Гледат си децата, вече са на по 5-6 годинки, вярно, майките и им помагат, но и сами щяха да се справят.
  Ами ей така ще си сложа  край лесно,не съм със силна психика и не искам да създавам живот!Няма как да спорите с мен,честно казано предпочитам да умра отколкото да раждам да ме боли и да имам дете!Странна съм - да,но и авторката е като мен.Не ни критикувайте оставете ни на мира.Всеки сам решава за себе си важното е да е щастлив и здрав нищо друго!Лека вечер от мен!

# 1 047
  • Мнения: 6 622
Инфантилна си, не си странна. Ще се оправиш като пораснеш.

# 1 048
  • Мнения: 118
Инфантилна си, не си странна. Ще се оправиш като пораснеш.
  Да се оправя?Да се прецакам с дете?Не благодаря!Раждайте си вие по 3-4 като ви е зор,но нас ни оставете.

# 1 049
  • Мнения: 8 028
Lia, някой да Ви насилва да имате дете случайно? Или така просто си търсите опозиция за спорта?

Общи условия

Активация на акаунт