Заедно заради децата

  • 19 209
  • 514
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 17 416
Разбирам те, 512. Обаче всеки път ми прави много силно впечатление едно и  също. ММ, за бивш съпруг. Или пък се изразяваш от името на двамата.

# 466
  • Мнения: X
ОК, но тук няма скандали, няма и пиене.
Децата не виждат нищо лошо от баща си.

# 467
  • Мнения: 2 005
Разбирам те, 512. Обаче всеки път ми прави много силно впечатление едно и  също. ММ, за бивш съпруг. Или пък се изразяваш от името на двамата.

Втори път ме питаш/ първия - беше минало време, когато те прочетох и много постове имаше след твоя/ - нямаме развод, даже документи не съм пускала. За сега не ми трябва. Живея отделно, на квартира, от около година - сега на 15 ян. ще духам свещичка.
 В постовете все още го пиша ММ - по-лесно ми е. А може емоционално, все още да го възприемам като Моя Мъж. Макар, че след вчера - ми е по черен от всякога.



"Тук няма скандали... - скандалите ги правех аз. И моите деца ме упрекваха, че само скандали правя.
А Савина да пробва - да накара мъжа си нещо да прави, или ще се сближат или ще се изпокарат. 
Аз не я съветвам да бърза да се развежда - никъде и в горните си постове не съм писала подобно нещо, но да си преценява и сравнява моя и нейния М.

  А и както чета различните случаи - всеки "фикус" изтрещява при кризата на средната възраст: алкохол, изневери. Та, докато се чуди какво да прави, дано не я изненада и нейния с нещо ново.

Последна редакция: пн, 30 дек 2019, 21:31 от 512

# 468
  • София
  • Мнения: 17 398
Елора, тая история според мен приятелката ти я е гледала на кино, не в реалността Simple Smile Как ще изчезне жената за две седмици без да се обади и няма да вдигнат полицията на крак, най-малкото Simple Smile А татко с две пораснали деца идеално ще си изкара две седмици без да ги залеят битовизмите (в общия случай си привикват бабата и всичко е ток).
Иначе звучи добре, ама измислено:)

# 469
  • Мнения: 17 416
512, моля да ме извиниш, в случай, че си усетила негативен заряд в мненията ми. Не. Питам и наистина силно ми е впечатлението, заради емоционалните връзки, които долавям.
Благодаря ти.

# 470
  • Мнения: 32 465
Елора, тая история според мен приятелката ти я е гледала на кино, не в реалността Simple Smile Как ще изчезне жената за две седмици без да се обади и няма да вдигнат полицията на крак, най-малкото Simple Smile А татко с две пораснали деца идеално ще си изкара две седмици без да ги залеят битовизмите (в общия случай си привикват бабата и всичко е ток).
Иначе звучи добре, ама измислено:)

Мисли както искаш. Аз мисля, че не е измислена.
А в полицията са звънели. И уж са я издирвали.
Баба имало, ама стара и болнава, далече живеела.
Реално не съм присъствала. Но познавам и мъжа и децата съм виждала. Виждала съм отдалече как и се моли и я пресреща, няколко пъти.
А за нейната майка не знам. Може само на нея да е казала да си трае. Предполагам.

# 471
  • Мнения: 3 256
И този мъж е повярвал, че е 14 дни на море и планина и после бааам се решила на развод.

# 472
  • Мнения: 32 465
Е, тя развода го е искала и преди това.
Нещата не са се влошили за 1 ден.

# 473
  • Мнения: 17 416
Аз съм чела тук такива съвети. Също и разни мечтания на мами да зачезнат сами за неопределено време, както и същото -  реално чуто от мои приятелки.
Явно ги дават някъде тези филми.
Simple Smile

# 474
  • София
  • Мнения: 17 398
Елора, аз не мисля, че ти ни лъжеш или нещо такова, по-скоро приятелката си е украсила нещата. Ти как си представяш един ден да открием с децата, че половинката ни липсва? И да се тревожим за домашна храна и гладени дрехи? Вместо да вдигнем на крак цялата полиция, близки, колеги, да не спим и ядем от притеснение.

# 475
  • Мнения: 32 465
Елора, аз не мисля, че ти ни лъжеш или нещо такова, по-скоро приятелката си е украсила нещата. Ти как си представяш един ден да открием с децата, че половинката ни липсва? И да се тревожим за домашна храна и гладени дрехи? Вместо да вдигнем на крак цялата полиция, близки, колеги, да не спим и ядем от притеснение.

Не обичам такива нелепи обвинения. Ще те помоля да го докажеш.
Разказвам какво са ми разказали.
Дали е украсила и преувеличила, не мога да кажа.
Единствено срока на изчезването ми се стори голям.
Колкото до дрехите и храната. Може би се оценили, че майката не е такъв боклук за какъвто я имат и както са я наричали.

# 476
  • София
  • Мнения: 17 398
Хайде пак прочети какво съм написала Simple Smile

# 477
  • Мнения: 32 465
Прочетох  hahaha
Така е като се чете по диагонал.
Извинявам се Hug

# 478
  • Мнения: 54 958
Какво значи диванен картоф?
Някакъв ТВ термин ли е?

# 479
  • Мнения: 2 005
Какво значи диванен картоф?
Някакъв ТВ термин ли е?
  Съпругът - засадил се пред ТВ на дивана и не мърда от там, освен за тоалетна и ядене.

Общи условия

Активация на акаунт