Усмихвате ли се често?

  • 3 609
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 910
Ами днес ми беше първия урок по кормуване и се опитвах да бъда позитивно настроена, за да не се паникьосам много и се усмихвах. На едно Т-образно кръстовище (за малки улички между блоковете става въпрос) докато се чудех как да тръгна и да завия един таксиметров шофьор се мъчеше да ме заобиколи и ми каза нещо от сорта на: "п**ко, стига си се хилела ами вземи да караш". Много хубаво ми стана...
Иначе ми е трудно да преценя, мисля, че не се усмихвам много, но се е случвало хора да ми кажат, че съм много усмихната.

# 16
  • Мнения: 1 153
Напоследък май не Sad А всъщност на човек му трябва много малко за да се усмихне искрено и това го установих ,като носех едно малко кученце и почти всички които минаваха покрай мен се усмихваха Grinning и ме заговаряха.Мразя да ми се усмихват изкуствено,не предизвиква положителна емоция в мен и дори д се усмихна в отговор е изкуствено и то си личи

# 17
  • Мнения: 14 654
постоянно се усмихвам

# 18
  • Мнения: 1 462
Насила мога само да се озъбя - не се получава усмивка просто.  А тооолкова малко му трябва на човека...

# 19
  • Мнения: 2 212
Старая се да се усмихвам през повечето време, да мисля позитивно и следователно повече да се усмихвам...но ако съм притеснена за нещо рядко ми се получава една ето такава естествена усмивка  Grinning
Е днес ми е хубаво и ги раздавам  Grinning

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 17:43 от ester

# 20
  • Мнения: 3 371
Да , аз съм позитивно настроен човек и почти винаги съм усмихната . А и вярвам в мисълта на един мъдър човек , който казва :"Не съм виждал усмихнато лице , което да не е красиво !".

# 21
  • Мнения: 3 611
Я сега да видим дали е навлязъл американския начин на мислене. Говоря за твърдението, че ако се усмихваш безпричинно, ще ти стане весело, а и на околните също.
За мен това не е така и ми изглежда доста изкуствено, дори безсмислено, например да се усмихвам, докато карам, или докато ходя сама по улиците. Crazy
Вие какво мислите по въпроса?

Ни американския, ни немския -  карам си го по нашенско  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 822
Бухтичка,извинявай,ама ме разсмя...Не че е много смешен нашият си български модел. Hug
Иначе и аз по принцип съм ухилена,но сякаш вече все по-рядко от преди...

# 23
Смея се непрекъснато, но не безпричинно, просто съм щастлива  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 2 858
 Rolling Eyes  когато съм се карала с някой, бясна съм или съм плакала, но наоколо има хора или просто си вдигна главата и видя някой познат - не знам как, но моментално се усмихвам и поздравявам "добър ден" и като подмине отново придобивам моето си изражение ... осъзнах това на доста голяма възраст - единствените случаи, в които усмивките ми не са искрени .. а исках да не го правя, опитвала съм и не мога - когато някой познат ме изненада в подобна ситуация веднага се усмихвам и после отново ... нямам обяснение за себе си- всъщност стана твърде лично...

# 25
  • Мнения: 4 806
не знам, колко често го правя... може би не много често, но в никакъв случай "по американски" ... тези вносни усмивки моят най-близък човек разпознава безпогрешно и от тях няма смисъл. Просто не вярвам в тази теория, че изкуствената усмивка е действена. Фалшива е и на искрените хора им личи, което я прави още по - гадна. Но, да, вярвам, че усмивката е хубаво нещо и може да е заразителна.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 799
Да, опитвам се да се усмихвам често, но не го правя насила...май не обясних правилно... newsm78 С две думи гледам да съм позитивно настроена.  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 3 999
да усмихвам се, аз съм лъчезарен човек!

# 28
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Правя разлика между смея се и усмихвам се. Да, често се усмихвам, не ми струва нищо.

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами на мен всичко ми е смешно, дори несмешните неща и обикновено се хиля. И като съм нервна, много говоря и много се смея. Освен това си подскачам, абе, пълно куку, но поне весело куку.
Тра-ла-ла.
У нас "Колко си смешен" е комплимент.

Общи условия

Активация на акаунт