?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 488 776
  • 13 836
  •   2
Отговори
# 3 675
  • Мнения: 3 452
Здравейте, дали в момента може да се изпрати с Български пощи пратка за чужбина? Имам спомен, че в някакъв момент не можеше, но дали още е така? Благодаря!

# 3 676
  • Мнения: 1 149
Не, sunny, все още не може.
Някой беше попитал дали работи магазинът за ядки в началото на Женския пазар. И двата работят - и този, който е на самия вход на пазара, и този, в който продават и кафе и подправки (на площада, до спирката на трамвая).

# 3 677
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 904
Здравейте, дали в момента може да се изпрати с Български пощи пратка за чужбина? Имам спомен, че в някакъв момент не можеше, но дали още е така? Благодаря!

Изпрати през Спиди.

# 3 678
  • София-Младост
  • Мнения: 23 399
Здравейте,
Някой знае ли дали книжарницата в подлеза на Софийския университет работи?
Ако не ти е късно, звънни и попитай
0886 511 944

# 3 679
  • София
  • Мнения: 8 947
Да споделя личен опит относно Генералгина, на някого може да е полезно. Преди  няколко месеца бях купила една опаковка за майка ми, която е на 90 години.Тя пие аналгин като обезболяващо. В същото време започна да се оплаква от болки в стомаха, гадене , диария и повръщаше по няколко пъти на ден Много се бях изплашила, но майка ми седнала и прочела листовката за генералгина(нещо, което много обича да прави), и открила, че това са страничните ефекти от приема му. Спря го и
се оправи !!
Същите са страничните ефекти на Аналгина. Много хора затова избягват да го приемат.

# 3 680
  • София
  • Мнения: 11 557
Здравейте,
Някой знае ли дали книжарницата в подлеза на Софийския университет работи?
Работи си, но с намалено раб.време - от 11 до 17 ч.

# 3 681
  • София
  • Мнения: 12 585
Много благодаря!

# 3 682
  • Мнения: 5 074
Да попитам - какво ще стане с църквите по Великден ? Ще има ли нещо, ще се събират ли хора ? Май имаше някъде в заповедите и за това писано, но не мога да намеря.

# 3 683
  • София
  • Мнения: 628
В София мога ли да намеря тези турски бисквити?

# 3 684
  • Мнения: 55 002
Да попитам - какво ще стане с църквите по Великден ? Ще има ли нещо, ще се събират ли хора ? Май имаше някъде в заповедите и за това писано, но не мога да намеря.

Май няма да са затворени.
Не мисля да ходя и считам, че е неправилно да не ги затворят.

# 3 685
  • Мнения: 5 074
Последните години ходя и е някаква лудница навсякъде.Събират се стотици хора.
Ако , на фона на карантината и масовата трагедия по целия свят , разрешат да се иде и самата църква се съгласи на подобно нещо, окончателно няма да стъпя повече в църква.

# 3 686
  • Мнения: 500
Май ще се разчита на съвестта. Лошото е ,че масово възрастни хора ходят по църквите, а те спирачки нямат.

# 3 687
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В неделя в новините като даваха папа Франциск как си е провел литургията без никой в храма, си мислех защо папата да може, а нашите попове да не могат. Не че не могат, де. Не искат. И изобщо ми е неразбираемо защо трябва да се инатят. Вярата щяла да спаси миряните от болестта...

# 3 688
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 764
Извинявам се, но загубих отговора за Джъмбо някъде назад в темата. Работи ли и има ли промяна в работното време?

# 3 689
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
В София мога ли да намеря тези турски бисквити?

В Аванти ги виждах скоро😉

Общи условия

Активация на акаунт