ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 32 339
  • 572
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 819
Чантата се оказа по-хубава реално! По-кафява, по-прибрана, с по-дълги дръжки.
Аз си напазарувах бельо от реален магазин. Един сутиен и два чифта гащи за 18 лв!
Тази чанта и аз я поръчах, харесва ми, обаче ме притеснява цветът. Пише оранжево, какво е реално и става ли за носене на рамо?
Бих казала тъмно ръждиво.
Става идеално за рамо.
Получих чантата току що, много по-хубава е наистина на живо. Цветът ако на някой ще е полезно.

# 346
  • Мнения: 364
Получих тази блуза:
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0670424001.html
Не е зле, но размер S за дами над 165 не е подходящ, малко е кроп модел.

# 347
  • Мнения: 3 413
Въпроса не е за тук, но понякога вкарвате дума.
В Пепко, в момента има ли есенни/пролетни якета?

# 348
  • Мнения: 5 386
Днес на път към Еконт ще мина и покрай Пепко, ще видя за якета, иначе си има тема за Пепко вече.
 Там има чорапи на пингвини мъжки - на фон бордо и на тъмносиньо, но... Оттам чорапите  са с компромисно качество, шарки и за кратко стават  износени, същото установих и за Синсей.
Иначе търся номер 38 - 39 до 42 макс дамски, мъжки, детски - всякакви, водещото е десенът.

# 349
  • Мнения: 10 162
Не само чорапите, и другото там е с компромисно качество като цяло. Засега НМ все пак са по-добре откъм качество/цена, макар че все пак са и с по-високи спрямо там цени.

# 350
  • Мнения: 364
Чорапи на фигурки имат Пирин Хил и Теодор, качествени са, сега тъкмо минах покрай Синсей в Мола, имаше много и различни .
В НМ имаше само на точки, къс конч, в реала цените на две- три блузи, които купих онлайн, са по- ниски, но имат само по номер- два.
Видях в Мол Пловдив щанд на Happy Socks- страхотни цветни щампи и мотови.

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 13:41 от Maya Petrova 601620

# 351
  • Мнения: 341
Здравейте, някой звъня ли днес на хм-ците да попита за връщането на парите? Аз вече 5 пъти им звъня само хъка-мъка и да си чакам. Сега пуснах един гневен мейл да видим дали ще стане работата. 😅

# 352
  • Мнения: 1 322
Здравейте, Сряда изтича 15 дневния срок от тяхното потвърждение, че върнатата пратка е получена. Писах им за информация и получих този отговор. Някой да е получавал същото?

# 353
  • Мнения: 527
На дългата ще и снимаш ли реалния цвят, че много и се чудя.. И кой размер ти пасна на височина 167?


Цветът е сиво-син. Преди време поръчвахме едни евтини спални комплекти, водиха ги гълъбово сини. Същия цвят са.
Поръчах С.

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 16:11 от Eni27

# 354
  • Мнения: 47 982
На мен даже твърдят, че са ми ги превели, ама пари няма.

# 355
  • Мнения: 54 420
Не дават вече опрощаване на доставката.
Били наредени парите на 15, т.е. няма забавяне.
Но все пак си издействах ваучер за 15%+ БД, валиден за срок 6 месеца. Heart Eyes
Отговорих и на въпросите в анкетата.
На последния такъв смях ме напуши "До каква степен сте склонни да направите онлайн поръчка от НМ?"
То ние не можем да се озаптим, не дали сме склонни.Joy

# 356
  • София
  • Мнения: 19 249
Подходящ отговор - "Не моа се запра"

# 357
  • Мнения: 54 420
Подходящ отговор - "Не моа се запра"

Точно! Joy Joy Joy

# 358
  • Мнения: 10 162
Има един сигурен начин да се поспрем - като не отваряме сайта/приложението 😅

# 359
  • София
  • Мнения: 19 249
Аз само като видя темата тук, и вече нямам спиране.

Общи условия

Активация на акаунт