Сполучливи имитации на маркови парфюми - 32

  • 72 266
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
Как само на дрехи пръскаш? Петна няма ли? Ако е риза, напр. и бяла даже...?

# 676
  • Мнения: 390
След като започнах да получавам реакция на кожата,изразена със зачервяване и сърбеж(особено под мишниците) се принудих да слагам само върху дрехите.Тъкмо по този начин избягвам "лошата химия" ,за която говорите.За да не остават петна, пръскам във въздуха,получава се облак, през който минавам,и така няколко пъти.

# 677
  • Мнения: 2 013
На прима виста се сещам за ..Ботега Венета ......
И аз не намирам нищо странно в ароматите на Заг. По скоро намирам в Аристеа-една и съща нотка в началото,която не ми харесва.
Имам Ботегата ,много е хубава, не мирише на нищо лошо. Аз също пръскам предимно на дрехи и коса.Колкото по малко на кожа,толкова по-безвредно.А и на дреха и коса се задържа мнооооооооого по-дълго !

# 678
  • Мнения: 390
Аз пък тази обща нотка я намирам в Рефан,но не във всичките им парфюми.

# 679
  • Мнения: 94
Някой има ли опит с Baccarat rouge версията  на Мартинез?

# 680
  • Мнения: 2 013
Някой има ли опит с Baccarat rouge версията  на Мартинез?
Аз го тествах,хареса ми,като мине карантината ще се взимаме май с него:)Интресен е,задоволитена трайност и до колкото знам-много близък до оригинала.

# 681
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
..О, май ще се откажа от намеренията си за Narciso, защото ако Pure Musc има сладникава нотка, аз бягам от всичко сладникаво, затова съм фен именно на сапунените аромати....
За мен единствения чист Нарцизо е Есънс,той ми е най-красивия атомат на чиас лукс,но го спраха.Имам една 100 мл оригинал и си го пазя като очите,а имитация не съм виждала Sad

https://www.pazaruvaj.com/parfjumi-c3262/narciso-rodriguez/essen … ester-p161533174/


Ето единствената му имитация:  https://divainparfums.com/collections/narciso-rodriguez/products … o-rodriguez-woman

# 682
  • Мнения: 2 013
Не ги знам тези. Добри ли са и как се поръчва?

# 683
  • Мнения: 799
Здравейте, препратиха ме тук, тъй като  сега не работят физическите вагазини, а  искам да купа парфюм за подарък, но пък няма как без да го помириша, реших да потърся мнения в темата.От мъжките аромати от серията Gold  на Рефан можете ли да дадате мнения зя някой от номерата 245, 208, 424, 427, 410, 249, 214, 420, 209, 207, 211, 203, 251 409, 407, 246, 226, 219, 204, 264.
Извинете, че са много, но погледнах наличните в сайта. Ще съм благодарна, ако ми помогнете да се ориентирам. Търся нещо ненатрапчиво и да не е тежко, нито много сладникаво.

Последна редакция: ср, 25 мар 2020, 13:49 от ralliee

# 684
  • Мнения: 2 013
ralliee за кои парфюми са тези номера?Заг Зодиак,Рефан,Маринез и т.н.?

# 685
  • Мнения: 799
ralliee за кои парфюми са тези номера?Заг Зодиак,Рефан,Маринез и т.н.?
Извинете много, става въпрос са Рефан, Голд серията за мъже. Благодаря за уточнението, пропуснала съм, ще редактирам поста.

# 686
  • Мнения: 2 013
На рефан съм пробвала и харесвам само 411. VALENTINO UOMO/ VALENTINO   и 065 -Табако Ванил на Том Форд.За другите нищо не мога да кажа!

# 687
  • Мнения: 1 383
Валентино Уомо на Рефан с двойни капки ми е любим и на мен. Носих си го аз, защото се влюбих в него. Невероятен лешников аромат Simple Smile 406-Black XS L'Aphrodisiaque -P .Rabanne също е ...фантастика! Такъв шлейф, такава наситеност...Разкош. 214. JOOP /RED/ / Joop също е хубав, много хубав! 203. ZINO DAVIDOFF / Z. Davidoff също!

# 688
  • Мнения: 2 013
Валентино Уомо на Рефан с двойни капки ми е любим и на мен. Носих си го аз, защото се влюбих в него. Невероятен лешников аромат Simple Smile 406-Black XS L'Aphrodisiaque -P .Rabanne също е ...фантастика! Т....
И аз си взимам Валентино Уомо с двойно капки за мен:))) Имах оригинала,този е 1:1 . А този лешник си го записвам за тест Nerd

# 689
  • Мнения: 1 383
Ре, когато говорех за лешника, имах предвид, че усещам лешника във Валентино Уомо Simple Smile А Афродизиака на Пако Рабан /мъжкия/ според мен няма лешник, но е топъл, шлейфов, ярък, дълбок, мощен парфюм. Просто е от класата на 1 Милиън /мъжкия/, притежава същите качества. Наистина е добър. Действа ми като валериан на котка Simple Smile, обожавам го.

Общи условия

Активация на акаунт