Любители на кучета - 101

  • 22 044
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Като чета ветеринарите са го отписали... Лили, поискайте и второ, че и трето мнение ако трябва. Дано се оправи! Ако имате възможност елате в София... важно е да има диагноза, за да се проведе правилно лечение.

# 61
  • Мнения: 167
Здравейте , нашето кученце,палаво дакелче открадна и хапна масло около 30 грама .Ако има някой с инфо или опит -да очакваме ли последици по-сериозни от повръщане или разстройство,че се притесняваме .

Благодаря предварително .

# 62
  • София/Перник
  • Мнения: 981
Не мога да помогна с маслото, но нашият разбойник стана точно като тазманийският дявол, заради това, че е оставен сам самичък у дома, след толкова голяма и хубава за него ваканция с любимите хора. А какво прави ли... разкъсва на парчета памперса си и някои даже поглъща. Притеснено ми е, но вече "изпаднаха" вчерашните такива. Днес на три пъти вижда сметката на вц-то си. Отмъщението на дявола Чарли 🤐 кошмар... ох, споделих поне... не че ми олекна, но все пак. Дали ще му стане нещо? Очаквам и утре пак да направи същото, но нямаме избор. Отделно, че е наръфал и килима... красивият ни килим от новозеландска вълна (добре, че е вече на 16 год. килима, та не е толкова мъка 😂😂😂) Само се надявам, че всичката целулоза или каквото е погълнал, ще излезе и отзад Disappointed Relieved

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 511
Излиза, не бой се. Това малкото ми разруши апартамента. 😂😂

# 64
  • sf
  • Мнения: 10 120
Маслото няма да навреди, най-много някое редичко лайненце да изкара 😄
Деспи, много яко! Аз лапичка ще си правя, негов отпечатък, даже трябва да е скоро, докато не се е стоплило.

# 65
  • Sliven
  • Мнения: 249
Запис и аз в новата темичка и благодаря за нея. Честита нова година на всички в групата и на четириногите ви приятели, че от миналата година не съм писала. Да сте здрави и винаги мокри от целувки BlushHeart EyesKissing Heart
Нагледах се на спящи, играещи, лудуващи и празнуващи муцунки Heart Eyes
Lilly_TeaRose, срещнах снощи поста ви в групата за ветеринарномедицинска помощ. От там не ви ли дават добри съвети. Отидете ако трябва в Стара Загора. Дано всичко се оправи и притесненията да минат, че ги мислим повече и от децата си.
Ето нашият данък за тази година Stuck Out Tongue Winking Eye

И една мама глезла


И те честитиха рождения ден на кака си, че и торта намазаха HeartbeatBalloonBirthday

# 66
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Да е жива и здрава момата и много успешна! Flowers Hibiscus Че и малките дяволи барабар с нея. 😊 ❤️

На всички болнички от сърце желая да оздравяват и да оставят всичко лошо зад дупетата!

# 67
  • Sliven
  • Мнения: 249
Да е жива и здрава момата и много успешна! Flowers Hibiscus Че и малките дяволи барабар с нея. 😊 ❤️

На всички болнички от сърце желая да оздравяват и да оставят всичко лошо зад дупетата!
Благодаряяя Kissing Face мноого са ни послушни те, нищо общо с породата си нямат, само по отношение на ловните инстинкти Роузи е простоо - думи нямам като чуе думата "котка". В двора лови мишките и ги носи в краката на мъжа ми, носи му трофей. Уникална ни е тя

# 68
  • Мнения: X
Дида, да ви е жива и здрава госпожицата! Много да ви радва!

Джакчетата са големи фурии. Моя е на почти три месеца и започна да сваля тапети. Не ми се мисли какво предстои... ще се прави ремонт, това е ясно. Само да не глътне нещо, което не трябва. От това ме е страх, другото е поправимо.

# 69
  • Мнения: 2 433
Цвети, започнахте ли да излизате? Ако на разходките му стопяваш батериите, няма да има енергия за бели.
Кирил и приятелка са хванати в уникална снимка, за фон на десктоп си е направо Simple Smile


Клюкарката, която ми е сърдита, заради миризмата на офис трола. Вече не се гушка в мен..Преди време бях пращала на ММ една снимка и то се оказа вярно вече..
Скрит текст:


Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 19:10 от Хибискус

# 70
  • София
  • Мнения: 9 850
Изневеряваш значи... Simple Smile Аз нямам друго куче на работа, но Балу все така ме пита, като ме изпраща Wink

# 71
  • Мнения: X
Още не излиза Арчи. На 13-ти слагаме третата ваксина, чакаме седмица и хайде навън.Simple Smile Нямам търпение, а като гледам и той. Ще гледаме да изразходва енергия, че има в излишък.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 5 972
Цвети, докато още не излизате, може да го учиш на команди, това също изморява.

# 73
  • Sliven
  • Мнения: 249
Дида, да ви е жива и здрава госпожицата! Много да ви радва!

Джакчетата са големи фурии. Моя е на почти три месеца и започна да сваля тапети. Не ми се мисли какво предстои... ще се прави ремонт, това е ясно. Само да не глътне нещо, което не трябва. От това ме е страх, другото е поправимо.
оф, ама много ви се радвам на вашето бебе, нямам търпение да качите нови снимки Heart EyesBlushBlue Heart
изобщо джакчетата в групата са ми слабост.
А относно гълтането дъщерята на Роузи - бургазлийка се разхожда само с намордник точно поради тази причина - 2 операции от поглъщане на частички от кучешки играчки. 5 дни след свалянето на конците от първата операция, станала вече кожа и кости и едвам спасена, отива на втора - доктора я е оперирал само за да не им откаже, знаел, че няма да издържи веднага втора операция. Но тя си е инат като майка си и излезе героиня. Та сега е САМО с намордник.

# 74
  • Мнения: X
Арчи знае "седни" и изпълнява. Когато му слагам храна даже вече не го и казвам, сяда сам. Искаме да го научим да дава лапа.Smile Когато направи беля и му се скарам "марш на място" отива на леглото си. Знае кога е виновен и не протестира. Иначе лае и ме предизвиква, характер е. Опитва се да доминира.
И на мен са ми слабост джакчетата, защо ли...Smiley

Общи условия

Активация на акаунт