Любители на кучета - 101

  • 22 118
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И още малко Швепс на кубчета и газиран сладолед Wink



# 151
  • Мнения: X
Ехо липсвате ми. Какво стана с Ласи?
Прочетох ви и много се смях със Швеппса и Джина има подобни изпълнения.

Хайде от нас една от подскоците

# 152
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
Ох, как искам сняг! И Швепс, и бишкоти...много бишкоти…
Спомен отпреди 8 години, когато баба не беше още баба и се вози на кучешки впряг  Embarassed

# 153
  • Мнения: 2 127
Коте, повече дай, де.

Пльок!

# 154
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
Seerose.,така погледнато става за офис- куче  Joy

# 155
  • София
  • Мнения: 9 850
Веднага давам една кална бишкота

И една чиста бишкота



Все повече заприличва на баща си и баба си. Уникална е.

# 156
  • Мнения: 2 127
Далече е от ставащ за офис куче. Ако спи или яде, да, иначе ще тръгне да досажда на всички да го галят. В смисъл - наистина е досаден и нищо няма да се свърши. Понякога ми се пречка и ме ядосва (само, ако имам нещо важно за вършене), ама бързо ми минава, чувствам се гузна и намазва гушкане и мачкане. Нямам цял живот с него. Аз съм имала гаден, тегав, изморителен ден, а като се прибера, ме чакат още задачки. А той ни е чакал цял ден. А и като е почесан и му се обръща внимание, вади толкова влюбен и по детски щастлив поглед, че няма да кажеш, че седи куче срещу теб. Да досажда!

Коте, като се сетя тая бишкота какво мишле беше, пък я гледай каква е хубавица сега!

# 157
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
Коте, не е кална бишкотката, а с какао  от тирамисуто  Joy Seerose, и аз съм така! Не мога да се добера до клавиатурата.

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 10:22 от bilqna_69

# 158
  • София
  • Мнения: 9 850
Още малко и правят годинка. Колко бързо мина времето. А все едно вчера взех баща й, новороден, в ръце, събираше се в шепите ми.

# 159
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Обичам ги последните страници! Като мушната в контакта за зареждане с положителна енергия съм.
Благодаря, момичета!

# 160
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Така е, наистина времето отлита неусетно.
Разкошна е станала разбойницата, с какао, без какао, все е хубава.
Много ми хареса снимката на Денис, навсякъде всичко черно и той се откроява в златно. Heart

И завидях на Билянка за кучешкия впряг, изглежда мноого забавно. Приятен спомен.

# 161
  • София
  • Мнения: 166
Чета в една група как не можели да приучат кученце на три месеца да пишка на пелена или вън. За да станеш стопанин на куче си трябва същата трудност и препятствия, както да осиновиш дете + тест за интелигентност. Казах.

На три месец вън е малко странно - последната ваксина е на третия месец. За пелена - пак си зависи от породата, не от интелигентността на собственика

# 162
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Чета в една група как не можели да приучат кученце на три месеца да пишка на пелена или вън. За да станеш стопанин на куче си трябва същата трудност и препятствия, както да осиновиш дете + тест за интелигентност. Казах.

На три месец вън е малко странно - последната ваксина е на третия месец. За пелена - пак си зависи от породата, не от интелигентността на собственика

Точно от това зависи, щом не можеш с едно пишкане да се справиш, какво остава за социализирането му, за грижите, дори и ако щеш за прибирането на акито. Това момиче продължава с анкетите за съжаление.
Моите и двете са разхождани преди 3-та ваксина, коментирано и с вет. Бизу например, дори още бебе, носейки го на ръце с нас навсякъде, сам си показваше, щом почнеше да скимти, веднага на пелена, която носех с нас,другия вариант е да иска манджаре. За какво иначе ще скърца едно бебе.

# 163
  • Мнения: 394
Здравейте! Може ли да ми дадете мнение за тази хранаhttp://zoomania.eu/flatazor-prestige/10663-prestige-puppy-mini-3-kg.html. Имам мини йорки на почти 3 месеца и досега се храни с РК стартер мини. Вет. ни препоръча тази марка и взех за проба малко, но все още не съм давала.

# 164
  • София
  • Мнения: 166
Чета в една група как не можели да приучат кученце на три месеца да пишка на пелена или вън. За да станеш стопанин на куче си трябва същата трудност и препятствия, както да осиновиш дете + тест за интелигентност. Казах.

На три месец вън е малко странно - последната ваксина е на третия месец. За пелена - пак си зависи от породата, не от интелигентността на собственика

Точно от това зависи, щом не можеш с едно пишкане да се справиш, какво остава за социализирането му, за грижите, дори и ако щеш за прибирането на акито. Това момиче продължава с анкетите за съжаление.
Моите и двете са разхождани преди 3-та ваксина, коментирано и с вет. Бизу например, дори още бебе, носейки го на ръце с нас навсякъде, сам си показваше, щом почнеше да скимти, веднага на пелена, която носех с нас,другия вариант е да иска манджаре. За какво иначе ще скърца едно бебе.

Не знам каква порода са. И аз съм гледала няколко кучета, досега не бях имала грижи с хигиенни навици, но уви в момента съм точно в такава ситуация. Изобщо не поглежда памперсите. Вега е на 3м и вече излиза - след сън абсолютно задължително навън - но не всеки път успяваме да стигнем навреме навън:( Надявам се с времето да се приучи:)

Общи условия

Активация на акаунт