Тревожност и паник атаки - препоръки за лекар

  • 2 626
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте. Страдам от тревожност и паник атаки, мисля че изпадам в депресия. Моля за мнение за Весела Вътева, Жулиета Кузманска и Силвия Кръстева. Изчетох всичко, което намерих за тях, но не успях да взема решение. Знам, че за всеки е индивидуално, но вашето мнение би било от полза за мен. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1
Здравей! На мен ми помогна страхотна невроложка - д-р Веска Михайлова в София, частна клиника. (Като напишеш в гугъл ти излиза). Аз самата нямах представа, че бях с тревожно разстройство и паник атаки (мислех, че е всичко останало, но това не ми беше минало през главата) и ми препоръчаха да отида при нея. Много загрижена дама, направи ми преглед и попълване на тестове и ми предписа лекарства и след 6 месеца съм като нова, наистина. Работи със здравна каса и ЖЗИ. Много е готина и ми помогна страшно много, така че горещо я препоръчвам!

# 2
  • Мнения: 2
Моята невроложка е тя от 5 години, даже повече. В агромвдика. Аз още от Пирогов се лекувам при нея. Добра е, да

# 3
  • София
  • Мнения: 149
Здравейте. Страдам от тревожност и паник атаки, мисля че изпадам в депресия. Моля за мнение за Весела Вътева, Жулиета Кузманска и Силвия Кръстева. Изчетох всичко, което намерих за тях, но не успях да взема решение. Знам, че за всеки е индивидуално, но вашето мнение би било от полза за мен. Благодаря предварително!

Била съм при две от изброените и не съм доволна.

# 4
  • България <3
  • Мнения: 327
Бихте ли споделили кои две и защо не сте доволна?

# 5
  • Мнения: 11
Здравейте!

Аз не мога да дам мнение за тези психоложки, а и смятам, че всичко е строго индивидуално, за да се дават такива препоръки.

За постигане на оптимални резултати е много важно да си пасвате с психолога. За това и моето мнение е да опитвате, докато не откриете подходящия за Вас терапевт.

Лично аз ходих при няколко, докато открия моя човек.
От известно време ходя при един психолог и за сега съм доволна.
Успях да редуцирам паник атаките като работихме в/у емоционално естество на проблемите ми.

Надявам се и Вие да намерите правилният човек.
Не губете надежда и вяра!

# 6
  • Мнения: 5
Хора, Привет!
Искам да Ви разкажа как се справих с паник атаките.
Така 02.06 2020 започнаха едни странни симптоми при мен, залитане замъглено виждане, тревожност треперене, забравяне чуство за нереалност, разни близки хора ми говореха а аз за момент те знаех какво се случва, просто бях пълен инвалид.
И се започна ходене по мъките, 3,4 болници включително и престой в неврологично отделение и нищо не ми откриха, освен че ме изскарах а луда.
Пиша накратко, защото е супер дълга историята ми, тъ въпросните паник атаки се получават само и единствено ОТ ЛИПСАТА НА Б12  ХОРА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ НЕ ХОДЕТЕ НА ПСИХИАТРИ И Т.Н.... КОГАТО ЧОВЕК ИМА ПСИХИЧЕСКИ РАЗСТРОЙСТВА ПРОСТО ИМА ДЕФИЦИТ НА Б12
Референтните стойности на б12 са от 147-1000 а мойте стойности бяха 141 ТЪ ВСИЧКО КОЕТО Е ПОД 500 КАТО СТОЙНОСТ Е ДЕФИЦИТ, искам да Ви ОКУРАЖА МИЛИ МОМИЧЕТА/МОМЧЕТА ПРЕКРАСНО ЗНАМ КАК СЕ ЧУСТВАТЕ С ТЕЗИ ПАНИК АТАКИ, но преди да идете на психиатър ИДЕТЕ И СИ ПРОВЕРЕТЕ Б12, Желая успех на всички и дано скоро всичко остане в миналото.....
имайте впредвид че лечението с б12 не е лесно и бързо , трябва да мине поне месец, след кжнските дози, При мен беше следно лечението МИЛГАМА Н 3*1  и 10 дни б12 на инжекци и след това подезични 2 месеца, ако се чудите къде да идете за този проблем отидете при Др.Адил Кадъм тя Е Ангел и ми спаси живота.
Успех мили хора.

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте, искам да ви разкажа накратко историята на паник атаките на моя приятел и как той се справи с тях и то ама наистина много бързо.
Както раказа grozdenzeto94 тези състояния се получават адски често при дефицит на разни микроелементи, и аз съм напълно съгласна с това, разбира се може би като добавим и малко стрес или разни други вредни фактори.
Та така де, при него положението наистина беше много много зле - мислеше си че не може да диша, получаваше сърцебиене, удряше го дори в коремни болки (преди време имаше гастрит) и всякаш всичко това се случваше основно вечер/нощем. Почти да заспи и получаваше атака, не беше спал от дни..Влезе 3 пъти в спешното в рамките на 1 седмица и след стандартни прегледи, рентгенови снимки, мерене на кислород, кръвно всички лекари му казваха здрав си като магаре, нищо ти няма трябва да се справяш сам и да се успокоиш. Изписаха му разни приспивателни, успокоителни и инхалатор, но нищо не помогна. Прави медитации, упражнения за дишане, слуша всякакви успокояващи звуци, говор...не помогна. Разговаря с човек, който се борил от 8 години с паник атаки и нищо не му е помогнало, дори психолозите.. единственото, което му каза, че може да му помогне е себеконтрола и стремежа към успокоение..Не можехме да повярваме, че няма изход, толкова трудно беше.
До един слънчев ден само седмица след първата атака не попаднахме на това видео - https://youtu.be/82B8TO6m9CM То спаси живота на приятеля ми! Без да преувеличавам! Започна да пие тези Шуслерови соли още същия ден и вечерта вече можеше да спи, на другия ден вече беше същия, шегуваше се, смееше се, такава енергия! И най-важното не водят до пристрастяване. Може да изпиеш цялото бурканче от тях и пак нищо няма да ти стане..съчетават се със всякакви лечения, предписват се на бременни и бебета. Напълно естествени са и не може да вредят на организма, защото от такива минерали е съставен и той. Приятелят ми взема - 5,7,9,2,11 в различни комбинации, и в различни количества. По едно време пиеше на няколко часа по две хапчета от определена комбинация, друг път по едно и е значително много много по-добре. Но най-добре се консултирайте и със специалисти по Шуслерови соли, за да ви кажат кои комбинации и как да приемате. Сега съвсем рядко само на вълнички понякога може да усети зараждаща се паник атака, но вече знае как лесно да я овладее. Надявам се, че съм ви помогнала, не се колебайте да опитате, няма да съжалявате!

# 8
  • Мнения: 1
Хора, Привет!
Искам да Ви разкажа как се справих с паник атаките.
Така 02.06 2020 започнаха едни странни симптоми при мен, залитане замъглено виждане, тревожност треперене, забравяне чуство за нереалност, разни близки хора ми говореха а аз за момент те знаех какво се случва, просто бях пълен инвалид.
И се започна ходене по мъките, 3,4 болници включително и престой в неврологично отделение и нищо не ми откриха, освен че ме изскарах а луда.
Пиша накратко, защото е супер дълга историята ми, тъ въпросните паник атаки се получават само и единствено ОТ ЛИПСАТА НА Б12  ХОРА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ НЕ ХОДЕТЕ НА ПСИХИАТРИ И Т.Н.... КОГАТО ЧОВЕК ИМА ПСИХИЧЕСКИ РАЗСТРОЙСТВА ПРОСТО ИМА ДЕФИЦИТ НА Б12
Референтните стойности на б12 са от 147-1000 а мойте стойности бяха 141 ТЪ ВСИЧКО КОЕТО Е ПОД 500 КАТО СТОЙНОСТ Е ДЕФИЦИТ, искам да Ви ОКУРАЖА МИЛИ МОМИЧЕТА/МОМЧЕТА ПРЕКРАСНО ЗНАМ КАК СЕ ЧУСТВАТЕ С ТЕЗИ ПАНИК АТАКИ, но преди да идете на психиатър ИДЕТЕ И СИ ПРОВЕРЕТЕ Б12, Желая успех на всички и дано скоро всичко остане в миналото.....
имайте впредвид че лечението с б12 не е лесно и бързо , трябва да мине поне месец, след кжнските дози, При мен беше следно лечението МИЛГАМА Н 3*1  и 10 дни б12 на инжекци и след това подезични 2 месеца, ако се чудите къде да идете за този проблем отидете при Др.Адил Кадъм тя Е Ангел и ми спаси живота.
Успех мили хора.

Искам да ви попидам, понеже съю така от Януари месец, получих първата си атака, която беше много силна имах чувството, че ще умра. След нея два дни всичко ми трепереше беше ми лошо, кръвното ми беше добре. От тогава се започна ченето в интернет търсена на болести. Симптомите, които изпитвам са много болка в ходила, съвсем леко изтръпване на пръстите на ръцете, болко в дланите, врата, шията, гърба, гърдите, става ми лошо понякога без сърцебиене, а понякога имам сърцебиене без прилошаване, топли, студени вълни. Имам проблеми по принцип а кръста. От 3 седмици на светлина като си мърдам очите виждам плуващи паяжини. Има дни я които съм добре, и послв почна мислето за болести и стигам до една МС. Плаша се стресирам се, минах през мн труден период 1 година и повече стрес и проблеми ...пуснах изследвания ПКК, хормони витамин Д и Б12 са ми занижени достаа личната каза с храна щв ги набавиш депресирана си... вит Б12 126.00ml при стойности 140.00- 490.00ml

Общи условия

Активация на акаунт