Реакция след изневяра и малко странни въпроси

  • 3 187
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 320
Ама то може вече да ѝ е писнало на жената, щом се е стигнало до признания от преди сто години. Нали не ти е казала толкова години от страх да не те загуби. Явно вече не се страхува. Grinning

# 46
  • Мнения: 16
Може би трябва да се потърси квалитетна помощ от психолог все пак.
Аз разбирам и двамата - и съпругата, тогава още момиче, че спала с друг ( не е хубаво човек цял живот да има само един сексуален партньор), и автора, че вдигнал кръвно и преживял нещо като шок.
Това със суинга абсолютно не е моето, там съвет не мога да дам.
Към момента как се чувства съпругата? Олекна ли ѝ?

Като перце е. Не съм я виждал толкова щастлива. Много се е притеснила че вече не я обичам. Какво ли не правя за да и покажа че всичко е както преди. Аз наистина я обичам с цялата си душа... ЦЯЛАТА!  Обаче тя сега е несигурна че нещо ще изперкам , ще ревнувам, а също така я боли че съм го преживял малко шоково (макар и за супер кратко време).

Олекна и, много при това. Не спира да ми го казва и аз съм супер щастлива от това!




Авторе, тука колкото хора, толкова и мнения, но е важно какво мисли твоята жена. Щом споделяте на високо ниво, говори с нея по тези въпроси.

да, постоянно говорим. Но..... като сме неопитни малко ни е страх да не счупим нещо  и после да съжеляваме. Затова бавно , бавно пък ще видим.




Ми питай я направо де, какво се чудиш. Нали всичко си казвате. А това да върнеш изневярата е съвсем различно нещо. Тръгна с такъв въпрос, пък накъде изби, та обърка и нас.

не, не е толкова просто. Аз съм я питал сума ти пъти. Казва че всичко е взаимно, че всичко е точно и че не съм такъв тиранин. Може би и влиая, но и тя влияе на мен, нормално е да се съобразяваме един с друг.   Според нейни и мои близки обаче не е така. Според роднините не е нормално да нямаме тайни и единственото обяснение е че съм манипулатор и затова си казваме всичко.  И сега аз се чудя, аз такъв ли съм и тя да не си казва или не съм.  Ама тука верно темата изби в посока, която ще иска психолог. И като гледам ще идем двамата да си ни го кажат Simple Smile

Ама то може вече да ѝ е писнало на жената, щом се е стигнало до признания от преди сто години. Нали не ти е казала толкова години от страх да не те загуби. Явно вече не се страхува. Grinning

по скоро защото и показах че няма как да ме загуби независимо какво стане. С две думи , няма къде да ида Simple Smile

# 47
  • Мнения: 866
Като ѝ писне от теб, а  на теб ти даде зор, всеки си хваща шапката и тръгва по нов път, не е толкова сложно. При такова добро ниво на комуникация, би трябвало да се разберете съвсем цивилизовано.
Какво си се размислил за някакви евентуални бъдещи сценарии, в момента нали всичко е ок?  Или не баш..?
Ще се повторя, но, не изглеждате да сте суинг материал и двамата. Иначе отдавна щеше да има постъпки и разговори натам.
Няма как да се съглася и с това, защото има е ного такива примери в които и двамата си го мислят, но никой не смее да повдигне въпроса, защото това е нещо сериозно и го е страх как другият ще го приеме и да не повлияе зле на връзката.

# 48
  • Мнения: 16
Като ѝ писне от теб, а  на теб ти даде зор, всеки си хваща шапката и тръгва по нов път, не е толкова сложно. При такова добро ниво на комуникация, би трябвало да се разберете съвсем цивилизовано.
Какво си се размислил за някакви евентуални бъдещи сценарии, в момента нали всичко е ок?  Или не баш..?
Ще се повторя, но, не изглеждате да сте суинг материал и двамата. Иначе отдавна щеше да има постъпки и разговори натам.
Няма как да се съглася и с това, защото има е ного такива примери в които и двамата си го мислят, но никой не смее да повдигне въпроса, защото това е нещо сериозно и го е страх как другият ще го приеме и да не повлияе зле на връзката.


не, няма проблеми в това отношение. Няма страх да се говори. Говори ли сме го, но поради липсата от нужда за такова нещо си е останало само разговор без конкретни действия

# 49
  • Мнения: 866
След като сте си ок в сексулано отношение, значи вие просто нямате проблем и темата става излишна. Аз го подметнах ако евентулано забуксуват нещата там, защото вие може да сте от малкото изключения, но много други двойки, които са се взели от училище още и представи си още млади младини на 30 години, а са правили секс 15 години само с един партньор, ами като станат на 40, това ще е нещо униклано да се запази тръпкава в секса толкова години.

И като добавим и факта, че винаги ще го има това любопитство, какво ли ще е секса с друг, защото липсата на база за сравнение е голям фактор. Но както казах, много от тези двойки сигурно над 50% са си изневерявали.

# 50
  • Мнения: 16
След като сте си ок в сексулано отношение, значи вие просто нямате проблем и темата става излишна. Аз го подметнах ако евентулано забуксуват нещата там, защото вие може да сте от малкото изключения, но много други двойки, които са се взели от училище още и представи си още млади младини на 30 години, а са правили секс 15 години само с една жена, ами като станат на 40, това ще е нещо униклано да се запази тръпкава в секса толкова години.

И като добавим и факта, че винаги ще го има това любопитство, какво ли ще е секса с друг, защото липсата на база за сравнение е голям фактор. Но както казах, много от тези двойки сигурно над 50% са си изневерявали.



дай, май темата наистина за сега се изчерпа. Иначе съм съгласен с написаното от теб. Времето ще покаже. Важното е че ми избистрихте главата, за което благодаря!

А за суинга.....дойде ли някога време за по-сериозни разговори бих пуснал една тема, но ми се струва, че ще ме изядете с парцалите Laughing (шегувам се)

# 51
  • Мнения: 112
Щом всичко си споделяте, ще й кажеш ли, че си писал в този форум, ще й покажеш ли, или си й казал предварително? Странни са ми такива взаимоотношения- всичко стерилно, всичко като в стъкларски магазин- да не мръднеш, да не счупиш нещо.

# 52
  • Мнения: 16
Щом всичко си споделяте, ще й кажеш ли, че си писал в този форум, ще й покажеш ли, или си й казал предварително? Странни са ми такива взаимоотношения- всичко стерилно, всичко като в стъкларски магазин- да не мръднеш, да не счупиш нещо.

да, в момента спи. пратил съм и линк. Като се събуди ще има четиво.

# 53
  • Мнения: X
Авторе, стига търсил под вола теле!
Стига ровил, че накрая ще бутнеш зорлем къщата.
Нищо ви няма, ОК сте си, никакъв психолог не ви трябва.
Още малко мнения да прочетеш тук и направо отивайте в бракоразводното, както е тръгнало!
Тук, да те просветля, коронната фраза е "Бягай с 200" (или с 300 може). Не че няма основание в повечето случаи.
Ама вашето е някава пуберска история на хора, дето си нямат други проблеми, че си ги измислят.

Вместо да си губиш времето тук, иди си гушни жената и....каквото сабя покаже.

А на неродените сексуални проблеми ще им търсите колая, когато възникнат.

# 54
  • Мнения: 866
Напротив ако пуснеш темата за суинг и споделиш опит някой ден, ще избиеш рибата, а и ние пък ще научим нещо интересно, туко виж си заребил и някоя друга жена от форума да навие мъжа и Simple Smile

# 55
  • Мнения: 16
Авторе, стига търсил под вола теле!
Стига ровил, че накрая ще бутнеш зорлем къщата.
Нищо ви няма, ОК сте си, никакъв психолог не ви трябва.
Още малко мнения да прочетеш тук и направо отивайте в бракоразводното, както е тръгнало!
Тук, да те просветля, коронната фраза е "Бягай с 200" (или с 300 може). Не че няма основание в повечето случаи.
Ама вашето е някава пуберска история на хора, дето си нямат други проблеми, че си ги измислят.

Вместо да си губиш времето тук, иди си гушни жената и....каквото сабя покаже.

А на неродените сексуални проблеми ще им търсите колая, когато възникнат.
   
благодаря, това и смятам да направя! Ако е възможно ще се радвам да сложите един ключ на темата  , да не се размие в бъдеще. Аз каквото ми трябваше разбрах от вас. Бъдете здрави и щастливи!!!

# 56
  • Мнения: 46 540
...Ако е възможно ще се радвам да сложите един ключ на темата...

Общи условия

Активация на акаунт