Как тренирам - 24

  • 26 398
  • 753
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 915
Добре, колко повторения трябва да правя? Защото в момента правя от порядъка на 12-13-14, достатъчни ли са?
А как ги усещаш, можеш ли след тях да направиш още 2-3-4-5??

Може би ще мога да направя още две с голям зор.

# 196
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Добре, колко повторения трябва да правя? Защото в момента правя от порядъка на 12-13-14, достатъчни ли са?
А как ги усещаш, можеш ли след тях да направиш още 2-3-4-5??

Може би ще мога да направя още две с голям зор.
Свали съвсем малко кг-те и пробвай да направиш 20. Тренирай известно време така да видиш как ще е и дали ще усетиш разлика.
Тъй като имам проблем със страничното предно бедро, става ми направо като чук и стърчащо напред от високите тежести, но пък не искам да го оставам без трениране, защото ми държи добре коленете, с които имам проблеми и намерх баланса в по-малкото кг-ми с повечко повторения. Мускулът се изсуши и сега не е така обемен и напомпан какъвто беше.

# 197
  • Мнения: 1 915
Благодаря, ще пробвам. А по- колко серии правиш 3 или 4?

# 198
  • Мнения: 918
За мен трябва да ги правиш до отказ. И да си следиш стриктно храната. Аз съм с баджаци и дупе също.

# 199
  • Мнения: 1 915
За мен трябва да ги правиш до отказ. И да си следиш стриктно храната. Аз съм с баджаци и дупе също.

А колко серии?

# 200
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Благодаря, ще пробвам. А по- колко серии правиш 3 или 4?
В повечето случаи по 4

За мен трябва да ги правиш до отказ. И да си следиш стриктно храната. Аз съм с баджаци и дупе също.
До откат е много разтегливо понятие, особено ако работиш с тежко. Ако правя предно бедро с 25кг до откат ми е 8-10 повторения, но ако правя с 15кг, до откат  е 25-30 повторения.

И все пак съм на мнение, Нона, че трябва да си видиш храната, щом се опасяваш от мазнини, първо се бори с тях, а после с правенето на мускули

# 201
  • Мнения: 918
Ммм да. Храната е номер 1. Ами, Ани с колкото може. Да ги намали малко килограмите,както ти предложи, за да успее да вдигне малко повторенията. Ако успее да прави и супер серии. Още по-добре (като намали още и кг съответно).
Нона, сериите също са относителни. Сега ако правиш 3, прави 4. Виж как ще се чувстваш ти самата. Резултатъ трябва да са гумени крака като си тръгваш от залата. Зависи и какви упражнения си подбрала, така че сериите не мога да ти кажа колко точно да са.

# 202
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Ммм да. Храната е номер 1. Ами, Ани с колкото може. Да ги намали малко килограмите,както ти предложи, за да успее да вдигне малко повторенията. Ако успее да прави и супер серии. Още по-добре (като намали още и кг съответно)
Да, точно това имам предвид и аз. За едно и също нещо говорим, ама с различни думи.
А ти оздравявай бързо и не си прави експерименти, че тези гадории много повтарят и човек, ако не е оздравял напълно се завърта в омагьосан кръг.

Какво мислите за тази мацка https://www.instagram.com/p/B7y1LzWD5Db/
Като цяло аз доста я харесвам, но мисля, че и тя е от жените, на които горната част им се чисти доста по-добре от долната. Като я гледам колко е слаба в лице и около гръдната част, чак не съответства на по-едрите й бедра. Ама на, структура, какво да прави човек .

# 203
  • Мнения: 10 011
На мен горната мацка ми се струва идеална. Няма мазно по краката, мускул е. И не са едри никак даже. По мой вкус е 6+*.

# 204
  • Мнения: 1 290
И аз мисля, че не са й едри краката. Доста са изчистени даже. Има много добре развито задно бедро!
Като цяло аз я намирам пропорционална, и в ръцете им и рамо и бицепс.

# 205
  • Мнения: 1 915
Момичета, това с храната е твърде сложно за мен. Не мога да следя калориите и тези макроси. Няма как да готвя отделно за себе си, нямам време и нерви. За сега ще заложа само на тренировки. Благодаря за насоките Kissing Heart

Парушева, качвала ли си снимки тук? Бих искала да те видя.

# 206
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Аз имах предвид само, че й е много слабо лицето, но може би просто е такъв тип скулесто и затова. Иначе като цяло и за мен е много пропорционална, но не бих казала, че няма какво да изчисти в бедрата. Ако разгледате по-назад снимките й, ще видите, че има места на които краката й са просто уау. Много, много й се кефя и много мотивиращо ми действа.

# 207
  • Мнения: 1 290
Надъхващи се тези мадами....обаче сподер мен те основно се грижат за начина, по който изглеждат. Малко ми е несъпоставимо работеща жена с деца, да има токова време за себе си. Може би щото моите са още дребни и за това така мисля.

# 208
  • Мнения: 10 011
Не са ли треньорки които си рекламират услугите? Иначе какъв е смисъла да се показваш пред чужди хора?

# 209
  • Мнения: 918
Нона, снимки не съм пускаш, защото съм далеч от това което искам да бъда и не съм и пример за подражание или мотивация. Особено напоследък. Аз си знам как стаята нещата. Ама пуста лакомия и гаден ген.
Пънк, децата като пораснат става по-зле

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 09:13 от parusheva

Общи условия

Активация на акаунт