Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 ян. 2020, 09:11 ч.

Как тренирам - 24

• 5 287
  • 250
  •   1
Отговори
# 240
Ани сподели тази тренировка за гръб Simple Smile

# 241
  • Бургас/Пз
Ани сподели тази тренировка за гръб Simple Smile
Пуснах я по-горе в поста , другата част от упражненията бяха тези https://www.instagram.com/p/B7OkdR8FHBn/ и тези https://www.instagram.com/p/B785rx4FLkI/

# 242
Искам да ви се похваля. Днес след дълго отсъствие във фитнеса се завърнах. Направих си сама програма, а сега си изготвям хранителен режим. Напазарувах доста здравословни храни, много съм доволна и мисля, че ще съм редовна вече.
Интересно ми е дали някоя от вас може да се набира и как е прогресирала във времето? Аз се набирам на машина и слагам стопчето на 40 кг., искам някой ден да мога да се набирам без машина със собствено тегло.
Като цяло целта ми е сваляне на около 10 кг., изчистване на коремни мазнини и дупе, оформяне на мускулните групи и издръжливост.

Последна редакция: чт, 13 фев 2020, 02:59 от bethefirst

# 243
  • Бургас
bethefirst, и моята цел е да успея да се набера без помощ. Явно не съм много сериозна, тъй като от година подя по-редовно на фитнес, но нямам голям напредък в това отношение. Ако мислиш, че ще ти е полезно, може да споделяме тук коя до къде е стигнала, за да е по-мотивиращо. На този етап на машината правя една загряваща серия с 41кг и опитвам още 4*10 работни с 36кг, но не винаги успявам.

# 244
  • Бургас/Пз
Искам да ви се похваля. Днес след дълго отсъствие във фитнеса се завърнах. Направих си сама програма, а сега си изготвям хранителен режим. Напазарувах доста здравословни храни, много съм доволна и мисля, че ще съм редовна вече.
Интересно ми е дали някоя от вас може да се набира и как е прогресирала във времето? Аз се набирам на машина и слагам стопчето на 40 кг., искам някой ден да мога да се набирам без машина със собствено тегло.
Като цяло целта ми е сваляне на около 10 кг., изчистване на коремни мазнини и дупе, оформяне на мускулните групи и издръжливост.
Аз мога само така
Скрит текст:
С широк хват още не мога да се науча.
Много ми помогнаха негативните набирания и машината, обаче не мога да кажа на нея с колко правя. Утре ми е ден за бицепс и ще обръна внимание.
Вижте и това видео на Анелия  https://www.youtube.com/watch?v=0zoNpLgr3PI

# 245
Аз за целулит периодично си правя масаж с вакуум в къщи.
Мерси Ани за упражненията за гръб, Ще ги пробвам, Тъкмо си търся за гръб нещо. Почти никога не мога да си докарам мускулна треска там, а не е като да не го натоварвам.

# 246
Ани ти упраженинията на Алексия по колко серии ги правиш?
Стана ми интересно и вчера пробвах да ги направя, ама много време ми отнемат за една тренировка, натоварват слабо. Може би килата са ми малко, не знам. Аз правих по 3 серии на всяко само това на лоста направих по една, че нямах време вече. От трите клипчета, реално имаше 3-4 упражнения, които ме натовариха.
Та днес ни мускулна ни дявол. Даже едни познати ме бъзикаха, че много "модерни" упражнения правя ...
В крайна сметка ще наваксам в събота.

# 247
  • Бургас/Пз
Ани ти упраженинията на Алексия по колко серии ги правиш?
Стана ми интересно и вчера пробвах да ги направя, ама много време ми отнемат за една тренировка, натоварват слабо. Може би килата са ми малко, не знам. Аз правих по 3 серии на всяко само това на лоста направих по една, че нямах време вече. От трите клипчета, реално имаше 3-4 упражнения, които ме натовариха.
Та днес ни мускулна ни дявол. Даже едни познати ме бъзикаха, че много "модерни" упражнения правя ...
В крайна сметка ще наваксам в събота.
По 4 серии правя всичко, и на мен ми отнеха доста време. Но пък имам ужасна МТ все още, особено тези на лоста ме съсипаха. Обикновено правя първата серия с по-леки кг-ми и като видя как са ми, на следващата вече увеличавам. На упражнението, което е за дърпане на въжето пред гърдите и зад врата увеличавах и на четирите серии и така на последната стигнах до 12 повторения, а първата направих 20 и можех и още толкова сигурно. Не обичам да повтарям като не усещам тежестта, но пък понякога за да усетя техниката ми е необходима първата серия да ми е с по-леки кг-ми. Като гледам нейните плочки на машината са 5 и доколкото виждам 35кг, обаче за мен това е непосилно за 15 повторения.

# 248
На мен ми направи впечатление, че тези двустранните ги прави на някакъв модерен скрипец дето може да си регулираш височината на ролката. Ама в моя фитнес няма такива екстри.
Аз за гръб 35 са ми леки, но имаше едно което е гръб с трицепс. Правих го с 20. Много тъпо - на гърба 20 не ги усещам, ама на трицепса на 12та бройка вече едвам едвам. Може би не са за мен този тип тренировки.
А тези на лоста бяха добри, но аз ги оставих за десер и вече мускулите ми бяха уморени. Ако ги хвана в началото може би щяма да ме озорят толкова.

# 249
  • Бургас/Пз
На мен ми направи впечатление, че тези двустранните ги прави на някакъв модерен скрипец дето може да си регулираш височината на ролката. Ама в моя фитнес няма такива екстри.
Аз за гръб 35 са ми леки, но имаше едно което е гръб с трицепс. Правих го с 20. Много тъпо - на гърба 20 не ги усещам, ама на трицепса на 12та бройка вече едвам едвам. Може би не са за мен този тип тренировки.
А тези на лоста бяха добри, но аз ги оставих за десер и вече мускулите ми бяха уморени. Ако ги хвана в началото може би щяма да ме озорят толкова.
Да, този скрипец е страхотен, аз много се кеф, че в нашата зала има, обаче мъжете много ми се сърдят като остана цяла тренировка на него Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 250
  • Пловдив
Аз мога само така
Скрит текст:
С широк хват още не мога да се науча.
Много ми помогнаха негативните набирания и машината, обаче не мога да кажа на нея с колко правя. Утре ми е ден за бицепс и ще обръна внимание.
Вижте и това видео на Анелия  https://www.youtube.com/watch?v=0zoNpLgr3PI

Това видео на Анелия е доста полезно 🙂 Аз имам лост за набиране, останал от стария съквартирант и се опитвам да се набера със собствено тегло. Плачевни са резултатите все още.. но няма да се откажа.
По същия начин бях и с лицевите опори - ръцете ми са слаби и ми беше много трудно в началото. Сега гледам на всяка тренировка да ги включвам - три или четири серии по 11-12 повторения.

Общи условия

Активация на акаунт