Как тренирам - 24

  • 26 380
  • 753
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Моят син е многократен републикански по кикбокс. има и международни успехи. Но спря спорта.
Най-кротък бе докато тренираше, а е с тежък нрав.
От много хора съм чувала, че този спорт е точно за по-агресивен тип хора, някак си ги освобождава и укротява.
А ти по-внимателно с влизането в ритъм, че тия вируси са много коварни и повтарят.

blackisback, страхотно звучиш. Аз вчера направих една сауна и сега като казваш също се сещам, че от кръста на долу не се потя така, както в горната част.

Нона, пробвай да мажеш с магнезиево олио

Сис, отдавна те подозирам, че претренираш, но се радвам, че сама си стигнала до този извод и ще вземеш мерки.

# 226
  • Мнения: 5 059
Аз знам, че колкото диетата и тренировките са важни, също толкова е и почивката. Та тя, ако куца, нещата може и да не се получат.

Иначе започнах да се мажа с на Eveline червеното кремче против целулит, много гори, дано върши работа. Миналата година някой из темите тук го похвали и съм запомнила.

Най-хубавото е, че след сауната ми дойде Heart Не знам дали съм споделяла тук, но аз съм с инсулинова резистентност, Хашимото и поликистоза и като цяло имах големи проблеми с цикъла. Идваше ми на по 60 и повече дни. От края на ноември спрях противозачатъчните и карам на диета, спорт и лекарства за инсулина. Надявам се това да дава този резултат. Усещам и овулация Heart

Та въпреки че ми дойде, не бях с кой знае какви проблеми и днес си отидох на кондиционни. Първата от четирите за седмицата я отметнах. По-лекичко го карах, но добре се препотих. Утре почивам, че сряда ще ходя да изследвам хормони и сряда се завръщам пак кондиционно.

# 227
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Аз знам, че колкото диетата и тренировките са важни, също толкова е и почивката. Та тя, ако куца, нещата може и да не се получат.

Иначе започнах да се мажа с на Eveline червеното кремче против целулит, много гори, дано върши работа. Миналата година някой из темите тук го похвали и съм запомнила.

Най-хубавото е, че след сауната ми дойде Heart Не знам дали съм споделяла тук, но аз съм с инсулинова резистентност, Хашимото и поликистоза и като цяло имах големи проблеми с цикъла. Идваше ми на по 60 и повече дни. От края на ноември спрях противозачатъчните и карам на диета, спорт и лекарства за инсулина. Надявам се това да дава този резултат. Усещам и овулация Heart

Та въпреки че ми дойде, не бях с кой знае какви проблеми и днес си отидох на кондиционни. Първата от четирите за седмицата я отметнах. По-лекичко го карах, но добре се препотих. Утре почивам, че сряда ще ходя да изследвам хормони и сряда се завръщам пак кондиционно.
За почивката съм абсолютно съгласна с две ръце. Понякога имам желание  и енергия да тренирам и събота, и неделя, но знам, че ще ми е много по-добре, ако почина и заредя. С времето свикнах и сега се отдавам на пълен релакс. Единствено, ако не съм си направиа 4те тренировки през седмицата, наваксвам през уикенда и то най-вече, за да не губя ритъма на мускулните групи.
blackisback, много ти се радвам, ти си пример за много момичета, че когато човек иска, значи всичко може да се случи. Продължавай все така и не се отказвай. Сигурна съм, че с времето нещата ще стават още по-добре.
Като ти свърши червеното кремче, пробвай този https://remedium.bg/product/21594/eveline-slim-fitness-4d-serum- … vane-h200-ml.html Намазан преди тренировка дава много добри резлутати.

Аз вчера правих долна част - предно, задно бедро и глутеус. Пробвах едни клекове с топка, зад гърба и тежест в ръцете и за пореден път установих, че балансът ми е слабо място. Ще продължавам да ги мъча.
Днес гръб, задно рамо и трицепс. Коремът май ще го пропусна, че в петък така се подредих, че още имам МТ.

# 228
  • Мнения: 1 907
Ани този който предлагаш гори ли? Аз бях си взела на антицелулитния гел на Кройтерхоф, обаче много ми гори, адски. Ползвах го 3-4 пъти, за мен това е непоносимо.

# 229
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Ани този който предлагаш гори ли? Аз бях си взела на антицелулитния гел на Кройтерхоф, обаче много ми гори, адски. Ползвах го 3-4 пъти, за мен това е непоносимо.
Не,  този е с охлаждащ ефект, аз затова го ползвам преди фитнес, че иначе ми става студено зимата. След фитнеса като се изгъпя слагам червения или Кройтерхоф. Опитай се да слагаш от Кройтерхоф по съвесем малко или да го смесиш с някакъв лосион за тяло. За мен той е най-хубавият антицелулитен, но това парене е много неприятно и затова го смесвах.

# 230
  • Мнения: 1 543
Ани този който предлагаш гори ли? Аз бях си взела на антицелулитния гел на Кройтерхоф, обаче много ми гори, адски. Ползвах го 3-4 пъти, за мен това е непоносимо.

Опитай с малки количества и масажирай енергично до пълно попиване. Това е много важно, защото рецепторите за топлина са разположени основно по повърхността на кожата (около 85% от тях) и ако продуктът не попие добре, хем няма да си свърши работата качествено, хем ще ти пари.
Когато попие добре, той ще работи там, където трябва - под кожата, а не по нея, а усещането за парене ще е максимално намалено.
Тук правилото е - по-малкото е повече Blush

# 231
  • Мнения: 1 290
Ох вчера каква хубава тренировка си направих. Първи ден от цикъла и бях пълна със сила. На лег пресата и бедреното разгъване дигах по 80 кила и ми бяха леки. Гледам как някови мъже ме гледат с почуда, как тоя крак ги дига тея кила...Satisfied
Клек с 40ка и напади кръстосани и странички скромно с 15ка. Ама пък бяха уморителни понеже ги правя първо кръстосани единия крак, после другия и без почивка почвам страничните пака така. И накара вече ме боли гърба от тежеста на щангата, щото все пак е твърда си трябва и баланс.
После супер серии с бедрено сгъване и тяга и накрая хип тръст с 20ка.
И имах още сили, но не и време..
Много обичам такива дни!
Трябва обаче да си изчистя техниката на страничните напади, аз и за това не ги правя с повече кила.

Странното е, че въпреки че не съм мръднала като килограми, пресата ми пак се очерта. Явно новите упражнения имат по-добър ефект. Дано успея да оформя и пустите му крака!

# 232
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Скрит текст:
Ани този който предлагаш гори ли? Аз бях си взела на антицелулитния гел на Кройтерхоф, обаче много ми гори, адски. Ползвах го 3-4 пъти, за мен това е непоносимо.

Опитай с малки количества и масажирай енергично до пълно попиване. Това е много важно, защото рецепторите за топлина са разположени основно по повърхността на кожата (около 85% от тях) и ако продуктът не попие добре, хем няма да си свърши работата качествено, хем ще ти пари.
Когато попие добре, той ще работи там, където трябва - под кожата, а не по нея, а усещането за парене ще е максимално намалено.
Тук правилото е - по-малкото е повече Blush
Ветрена, благодаря за хубавото раяснение. Може ли да кажеш кой от всички гелове е с най-добри резултати: пробвах това https://sopharmacy.bg/asam-anti-cellulite-gel-250ml.html  и това  https://sopharmacy.bg/asam-anti-cellulite-serum-100ml.html и казано честно първото уж е по-евтино, а май има по-добър ефект. Сега заглеждам този, но той пък е много малко количество та се чудя https://sopharmacy.bg/asam-anti-cellulite-serum-50ml.html

Вчера правих една уж на пръв поглед не толкова тежка тренировка за гръб, задно рамо и трицепс от видеата, които пуска Алексия Кларк. Днес не мога да си вдигна ръцете, целият гръб ме боли. Тази жена е направо машина, особено в горната част. Много издръжлива и със страхотна мускулатура.
Само да кажа, че ето тези упражения примерно не можах да ги направя по 12 повторения https://www.instagram.com/p/B7q4gC7Ftoh/  като за едно повторение броя, когато направя и втората част от упражението /за първото имам предвид със смяната на пизицията на ръцете/

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 09:28 от ani_d

# 233
  • Мнения: 1 290
Ани линка не се отваря за упражението.

ПС: Аз ползвам едно антицелулитно кремче с канела, въобще не пари. Ама пък мирише уникално, на десерт! За ефект не знам дали от него или от упражнения и режим ми намаля целулита.

# 234
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Ани линка не се отваря за упражението.

ПС: Аз ползвам едно антицелулитно кремче с канела, въобще не пари. Ама пък мирише уникално, на десерт! За ефект не знам дали от него или от упражнения и режим ми намаля целулита.

Оправих линка Heart Eyes
Със сигурност е повече от упражненията и режима. Аз цяла зима не съм спирала кремовете, но чак след празниците към 20ти януари като спрях някои храни сега виждам наистина разлика в целулита. При мен поне изключително много се влияе от храната. От упражненията дори не е толкова, защото тренирам от две години и почна ли да не се храня правилно веднага се появява.

# 235
  • Мнения: 1 290
Знам, че не е точно за тази тема, но какво изключи от храната?

А упражнението са си 24 лицеви все пак. То си е зор такава бройка, независимо, че са под наклон.

# 236
  • Мнения: 1 907
Ани линка не се отваря за упражението.

ПС: Аз ползвам едно антицелулитно кремче с канела, въобще не пари. Ама пък мирише уникално, на десерт! За ефект не знам дали от него или от упражнения и режим ми намаля целулита.

Оправих линка Heart Eyes
Със сигурност е повече от упражненията и режима. Аз цяла зима не съм спирала кремовете, но чак след празниците към 20ти януари като спрях някои храни сега виждам наистина разлика в целулита. При мен поне изключително много се влияе от храната. От упражненията дори не е толкова, защото тренирам от две години и почна ли да не се храня правилно веднага се появява.

Ани кои храни спря и видя ефект? И били споделила тази тренировка за гръб.

# 237
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Знам, че не е точно за тази тема, но какво изключи от храната?

А упражнението са си 24 лицеви все пак. То си е зор такава бройка, независимо, че са под наклон.
Казано честно изглеждаха ми една идея по-лесни на пръв поглед, но тя е машина направо. Това, което се мушкаш отдолу под лоста изобщо не го правих.

Махнах най-вече тестените неща, защото по празниците хапвах повече питки, баници, тутманици. Спрях всякакви почерпки на работата с готови сладки, бисквитки, шоколадови бонбони и какво ли още не. Също така имахме много поводи и почти ежедневно правех някаква торта, която колкото и да е здравословна си е торта. Сега си позволявам чийзкейк или нещо подобно и то 2-3 пъти седмично. А, и алкохолът също, че от 20 декември като се беше почнало почти всяка вечер имах 2-3 чаши вино с малки изключения.

# 238
  • Мнения: 1 543
Ветрена, благодаря за хубавото раяснение. Може ли да кажеш кой от всички гелове е с най-добри резултати: пробвах това https://sopharmacy.bg/asam-anti-cellulite-gel-250ml.html  и това  https://sopharmacy.bg/asam-anti-cellulite-serum-100ml.html и казано честно първото уж е по-евтино, а май има по-добър ефект. Сега заглеждам този, но той пък е много малко количество та се чудя https://sopharmacy.bg/asam-anti-cellulite-serum-50ml.html

Ани, гелът пари повече, серумът - по-малко, защото в серума активните съставки са по-концентрирани и имат нужда само от леко затопляне, за да са ефективни. При гела загряващата съставка е в по-голямо количество, може би затова повечето девойки смятат, че той е по-ефективен. Всъщност, по-силното загряване в по-голяма степен активира кръвообращението, та не е изключено по-високата ефективност на гела при някои жени да се дължи именно на това. Иначе аз категорично съм за серума и го предпочитам. На мен ми се отразява много по-добре.
Серумът е чудесен вариант за момичета с разширени вени, защото загрява по-слабо, а и съдържа есцин, който укрепва стените на вените и капилярите. Една от възможните причини за целулита е пропускливостта на кръвоносните съдове и тук идеята е да неутрализираме и тази причина.
Третият продукт е същият като втория, по-стара версия е. Преди няколко години антицелулитният серум на Кройтерхоф беше в опаковка от 50 мл, помпа - точно като показаната на третия линк. После смениха помпата с туба и опаковката стана 100 мл, а цената се повиши само с 20%. Винаги по-големите опаковки са по-изгодни, а и тубата е по-евтин вариант от помпата, която е подходяща повече за продукти за лице, не за тяло.
И последно - който не обича загряването, Кройтерхоф има още един много добър продукт - Боди лифт гел, който е с карнитин и билкови екстракти и има антицелулитно и стягащо действие: https://bionat.bg/bg/%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC/kr%C3%A4uterhof/%D … 0%B3%D0%B5%D0%BB/

# 239
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Много благодаря, Ветрена, страхотни разяснения. Казано честно аз от продуктите за целулит в този ценови клас най-доволна съм от Кройтерхоф. От време на време пробвам Евелин и после пак се връщам на Кройтерхоф. За съжаление обаче в Бургас никъде не успях да намеря Боди Лифт Гела в реален магазин, че не ми се плаща доставка само за 1 продукт да го поръчам от някой сайт. Ако случайно имаш някаква информация къде може да го има, моля те да споделиш.
От високия клас съм много доволна от Колистар, жива и здрава да е Агентчето, че ги препоръча, но си признавам, че ми идват скъпички.

Мускулната треска на гърба продължава да се усилва, а и на задното бедро също, чувствам се като Робо коп.

Общи условия

Активация на акаунт