Как тренирам - 24

  • 27 312
  • 753
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 753
Аз съм на 80 days obsession,сега ,само кардиото не ме кефи ,тренировките са супер .Има и Fix extreme, там нещата загрубяват 🤘

# 511
  • Мнения: 812
Хей, момичета как сте?
Продължавам с домашните тренировки,само те ме спасяват от еднообразието.Предимно използвам ластици,успявам да се натоваря добре,изпълнявам максимално бавно упражненията.Не разделям тренировката на мускулни групи,а гледам да са за цяло тяло, продължителността е колко 90мин.,много повече отколкото когато посещавах  залата,определено и на мен ми липсват тежестите,обмислям за закупуването на такива.
Успешни тренировки и добри резултати ви пожелавам.

# 512
  • Мнения: 10 013
Миналата седмица направих 5 силови тренировки и 5 тичания навън (65+км).
Доволна съм много. 💪
Пулсът в покой върви надолу.

Днес денят ми започна със съкратена първа серия Аштанга йога.
Довечера ме чака гръб/глутеус+ трицепс.

Ще си купя и аз ластици, откога им се каня...

# 513
  • Мнения: 1 290
Днес най накрая тренирах с някакви тежести. Понеже са малко наличните килограми, увеличих повторенията.
Друго си е! Мускулът се усеща по друг начин! Липсваше ми и днес си поприпомних чувството!
Утре може даже да имам МТ. Всеки си има негов си начин на трениране, но това е определено моя!
Надявам се скоро да приключи тази лудост и да може да продължим живота си нормално!
Дези, при вас може ли да се излиза за спорт?

# 514
  • Мнения: 10 013
Може да спортуваме, да. Тичащи има. Не като преди, но ентусиастите сме там.

Току що довърших тренировката гръб/глутеус 💪 и 25мин кардио въже. Като шевна машина Сингер се чувствах. 🤣

Свърши ли лудостта, влизам в зала с треньор/ка.
Не правя сумо тяга както трябва, и се отказвам засега от нея.

Момичета кои са ви най-любимите и най-нелюбимите упражнения?

# 515
  • Мнения: 1 290
На мен винаги любимото е това, което ми е най-трудно. Първо беше клек, после тягата, сега съм на вълна военна преса!
Блазе ви, че може да спортувате. Пре мен са опънати едни полицейски ленти по паркове и велоалеи! Пълна простотия! Че от утре и с маски! Кой може да тича или кара колело с маска? Аз не мога да дишам с такава и без да спортувам.

# 516
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 561
Тренирам 3 дни, 1 почивам. В началото ми беше много тегаво, трудно приех промяната, не ми се вярваше какво се случва. Никога не съм тренирала вкъщи, правила съм отчаяни опити преди, но винаги завършваха с неуспех. Като минаха няколко дни обаче си дадох сметка, че или трябва да измисля нещо или трябва да спра да тренирам. Естествено избрах първото. И слава богу вече дори взе да ми хааресва. Редувам кардио със силова тренировка и почти ежедневно съм с мускулна треска. Доволна съм много от дългите ластици, намерих им хиляда приложения. Има една мацка в инстаграм е пуснала как да приспособим тренировките от залата към тези в къщи. Естествено ми е ясно, че няма как натоварването да е същото, но вчера като направих 3 серие по 50 повторения и днес не мога да седна, друга песен пея. С туба с вода 11кг правя тяга, клекове и добро утро. Един сак пълен с книги 15кг правя суинг и сумо клек. С един кашон с плоскости правя хип тръст. Изобщо нямам намерение да су отказвам от тежестите, въпреки че не е като в залата. Сигурна съм, че ще успея да запазя поне някаква част от мускулите. Тежестите за крака също вършат прилична работа с повече повторения даже при упражненията с пулсации е доста голямо натоварването.
Та засега така ще е. Лошото е, че ще продължи още поне минимум месец, че ако не и два, не ми се мисли да повече.
Ето малко идеи https://www.instagram.com/p/B-Xqm2vJ9NY/?igshid=v1ou9s3b5x2z
https://www.instagram.com/p/B-K-ADIpYlz/?igshid=s575cy0agyhi - първото упражнение го правих със закачен ластик на парапета на терасата точноо, кактое показано в залата. Ластикът е с тежест 50кг и доста трудно направих 3 пъти поо 30 повторения.
Сигурно има хиляди варианти, така че споделяйте, момичета Simple Smile

# 517
  • Мнения: 10 013
Маските са задължителни, всички спортуват с тях, и тичащи, и велосипедисти, дребита на тротинетки.... Гадно-негадно, това е.
И това се научих.

Мразя напади, и то от сърце. Но ги правя, гадините.
Любим ми е предния клек, представа си нямам защо. Ей така ме радва просто, а толкова дълго го избягвах от ирационален страх, че ще падна напред. 🤣

Моят любимец Jeff Cavaliere е пуснал страхотни видеота. ❤
Физиотерапевт е човека, работи с профита, благодарна съм му, че споделя със широката публика.

The Perfect Home Workout (Sets and Reps Included):
https://www.youtube.com/watch?v=vc1E5CfRfos

29 Home Exercise Hacks (Total Body)
https://www.youtube.com/watch?v=wKlK17aS2T4

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 23:58 от Deziderata

# 518
  • Мнения: 9 767
Снимков ъпдейт. Тренирам си вкъщи по разни измислени мои програми.
Скрит текст:
[\spoiler]

# 519
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 539
Браво!

# 520
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 561
Снимков ъпдейт. Тренирам си вкъщи по разни измислени мои програми.
Браво, страхотна си

# 521
  • Мнения: 1 969
Аз направих долна част в събота.
1.Класически клек
2.Сумо клек
3.Напъди на място /от както ги правя, за мен това е най-доброто упражнение за глутеус/
4.Румънска тяга
5.Румънска тяга с един крак /всъщност незнам как точно се казва, но аз така го асожиирам/

Днес още имам мускулна треска /най-силна в задно бедро и глутеус/
Дотук добре,  според мен долната част лесно може да се тренира вкъщи, обаче какво правим за горна? Най- вече гръб.
Мисля да поръчам от големите ластици, обаче незнам колко кг. Моля за съвет!

# 522
  • Мнения: 5 086
Гръб и в мирни времена натоварвам доста със Супермен. Другото, което честно казано не знам как се казва официално, заставаш в йога поза крава, но с прав гръб и повдигаш противоположни крак и ръка, да са в една равнина. Иначе аз гръб правя с ластици и с дъмбели вкъщи. Тежестите са ми най-новата придобивка и с тях вече си е напълно пълноценна тренировката ми.

# 523
  • Мнения: 1 969
Супермен го правехме, когато ходих на Тае бо. От тогава мразя всякакви упражнения от този тип. Голямо лазене по земята беше там Confounded Добре, че бързо осъзнах, че този спорт не е моят.

blackisback, ластика който ползваш за гръб колко кг е? И съответно какви кг иползваш, когато тренираш гръб в зала?

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 09:31 от Nona M.

# 524
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 561
Мисля да поръчам от големите ластици, обаче незнам колко кг. Моля за съвет!
Аз също най-много се притеснявам за горната част. Поръчах три различни варианта от доставчик от ОЛХ - ЧЕРЕН: със съпротивление 9-16кг, ЧЕРВЕН - съпротивление 14-23кг и СИН - съпротивление 18-36кг. Имам и един зелен от приятел на мъжа ми който се води 55кг, но него го палзвам само за хип тръст и за добро утро.
Черният го ползвам най-вече за бицепс и трицепс, а червения за гръб и рамо. Синият основно за корем и пак за гръб. Доволна съм, първият път имах доста голяма МТ, малко ми беше трудно да хвана техниката, но с по-бавни движения се научава човек. В инстаграм има страшно много клипчета, пуснах няколко и в другата тема за дневниците, ако искаш ги виж.

Общи условия

Активация на акаунт