Юли, август без проблеми, а СЕПТЕМВРИ - вън от тез кореми

  • 24 615
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
Доника, изобщо не съм разбрала, май...
Ами хайде другата седмица понеделник, вторник, защото утре е петък, едва ли ще успеем толкова бързо да се организираме, а мен ме няма събота и неделя...
Какво ще кажете за морска разходка? Или Феличе долу на плажа следобяд?


# 16
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
Дони Ириини Честит рожден ден  newsm51 Желая ви радост, щастие любев и прекрасни здрави бебчета  Hug
Момичета искрено ви благодаря за всички мили пожелания На цялата ни септемврийска групичка желая безпроблемни летни дни и невероятни малчовци през септември да разтопят душичките ни  stork-girl stork-boy
Муцката стискам палци на теб и твоето бебче всико скоро да е наред Praynig
Тонита не се притеснявай толкова за кг Аз миналият път се тъпчех и качих 10 кг които свалих за един месец, то само в родилния дом свалих 7
Сега се боря да кача четвъртия си килограм но май с второ по-малко се качва Само дано бебчо е добре  Praynig пък всичко друго ще се оправи

Моята дилема с количките отново продължава За козметиката се спрях на Мустела Но с тия колички  newsm78 За сега май везние клонят към Downtown  на Play но искам да погледна на живо и Куини и Чико Видях една бъгабу и тя ми хареса но не знам къде се продават и също и на Jane съм виждала симпатични но не знам къде се продават Най важното условие за мен е да е лека и маневрена и да се сгъва лесно Така че всякакви съвети са добре дошли  Hug
Иначе всичко на Авент а дрехи и тн от където падне  Laughing
Утре се навършва една година от както Дари си счупи крака и сме на контролен преглед Моля се всичко да е наред Praynig
Точно преди една година изживях най-големия кошмар в живота си който продължи 3 месеца и сега направо се втрисам като се сетя Споделям го с вас защото сме си близки и искрено се моля на никое детенце да не се случва това което изживя моето Дарче миналата година
Надявам се утре да споделя с вас само хубави новини
Поздрави и лека нощ  Hug

# 17
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Добро утро!

muckata - споко, не си само ти слон има още един  Peace Аз бях +18 /но започнах от 56 или 58 не знам точно/, но напоследък взех да губя апетит от Тотемата и май съм свалила 1,2 килца. Пила съм какви ли не гадости без проблем, но това ще ме довърши, то бива гадост, бива, но това е върха и два метра отгоре. Малтофер не знам как е на вкус и мисля като свърша Тотемата да го пробвам и него, че с тоя нисък хемоглобин /беше ми 102 на 20.07. при положение, че пия желязото от 11.07./ док каза, че май ще си го пия до края без спиране.
Стискам палци престоят ти в болницата да е кратък и успешен!

Хубав ден на всички!

# 18
  • Мнения: 872
Добро утро, момичета...
Нещо много странно - случвало ли ви се е бебето да хълца? От няколко дни усещам от врема на време едни постоянни продължителни припуквания, мисля че бебето хълца.  Сестра ми миналата година като беше бременна и хълцаше детето по същия начин, но сега когато аз го усещам върху себе си е много странно ....  Laughing

Муцката, сигурна съм че престоят в болница е за добро, за теб и за бебо.  Praynig
 

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ЧЕСТИТО НАВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ - на патерици.
Леко доизкарване на бремеността, леко и безпроблемно раждане и по едно сладко сладко бебе!

# 20
  • Мнения: 43
Честит рожден ден на всички рожденнички. Пожелавам ви леко и безпроблемно изминаване на останалия път към първия досег с малките слънчица, а те да са живи и здрави и много да ви радват.   bouquet

Вчера бяхме на преглед и всичко си ни е наред. Досега бяхме седалищно и това малко ме притесняваше, ама вчера видяхме, че се е обърнал малкия юнак. Flutter Вече е 1400гр. и док каза, че няма да стане повече от 3200-3300. А аз съм +11 кила и се чувствам ужасно.

sta_nimira извинявай, че чак сега ти отговарям, ама почнахме ремонт и в момента е голяма лудница.
За д-р Кълвачева мога да кажа само положителни неща. Много  мила, симпатична, предразполагаща и мисля, че е много добър специалист. Аз в началото се насочих към нея от многото положителни мнения по форумите и хич не съжалявам. Единственото неприятно нещо е чакането всеки път независимо от това, че имаш час, ама се свиква.
На теб какви са ти впечатленията?

Yany и ние преминахме през големи дилеми за количката, но най-накрая взехме. Колебаехме се между Jane Nomad и Peg Perego, но след питане в "на пазар" и 99% отговори за Jane се спряхме на нея. Взехме я и количката е наистина страхотна. Аз също гледах Downtown на Play и въпреки, че много ми хареса малките гуми ми се видяха голям минус. А Jane продават в Премама защо не минеш да ги погледнеш?

# 21
  • Мнения: 137
Здравейте момичета! Grinning
Аз днес съм щастлива (да не ме чуе дяволът), защото всички изследвания са ми добре. Докторът каза, че съм отличничка и че изследванията ми били по-добри от неговите Laughing
Дано да са такива до края на бременността (че и след това  Wink )
Яни, стискам палци утре всичко да е наред с прегледа на Дари и повече никога да не прпеживяваш подобен ужас. Praynig Hug
За килцата въобще не ми се говори, че аз ако кажа колко + съм, ще се убедите, че нищо не сте качили Embarassed
Просто не знам как ще се отслабва после, но явно генът си е ген, защото и майка ми е наддала много килограми, когато е била бременна с мен.
На всички пожелавам усмихнат и не толкова горещ летен ден! Heart Eyes  bouquet

# 22
  • Мнения: 149
Здравейте и от мен,
Честита ни нова темичка!
Искам да ви споделя нещо -от вчера забелязах ,че корема ми е леко слязъл надолу.Преди направо ми се опираше в гърдите ,особено когато съм пред PC-то,а сега е направил лека извика надолу.Знам ,че по принцип слизат надолу когато наближи време за раждане.При мен ,обаче ,е доста рано,нямам никакви контракции или оплаквания. newsm78
Някои друг забелязал ли е подобно нещо?
Относно кг. -вече съм + 14 ,но честно казано не ги усещам,може би защото съм висока.Надявам се до края на кача най-много още 3-4 кг.

# 23
  • Мнения: 318
cazo ами да ти кажа моя корем така като си го гледам, май дори не се е качвал нагоре, та камо ли да слиза. И аз съм чувала такива неща, но не се притеснявай, може и на теб просто така да ти се струва. Щом нямаш и други симптоми спокойничко Flutter

# 24
  • Мнения: 526
Ох, като ви чета направо ми олекна...
Така се бях притеснила за това ядене, че въобще не ми се яде, а като хапна нещичко не мога по много и така. Аз наблягам предимно на водичка и плодчета - каквито са ми под ръка.
До тук съм +10-12кг. с много усилия.

Вчера така ме болеше коремчето долу ниско в ляво цял ден, че едвам заспах вечерта след много и продължителни въртения. Сега не смея да се хваля дали е преминала бурята.

# 25
  • Мнения: 858
 Simple Smile Здравейте и много хубав петъчен ден и от мен!
Рожденничките да разказват как са изкарали този специален ден!
cazo бебчетата трябва да слязат от 32 до към 37 седмица надолу,ако това не се случи означава,че главичката на бебето е по-голяма от таза на мама и няма как да се роди нормално.Слизането на бебчо без да имаш каквито и да е други признаци като контракции и изтичане на водите  и т.н не е нещо плашещо.Освен това ,за да твърдиш ,че е слязло и то 100% може да се каже само след прегледа при док.с ехографа,вижда се много ясно срамната кост и главата на бебето която е слязла под нея.Така ,че споко  Peace
Mertzy браво за отличните резултати ,продължавай все така   bouquet
За кг  #Crazy аз съм, + 15 ,но се надявам ,че през оставащите ми 3 седмици няма да надмина 20  newsm78 и се самоуспокоявам!

# 26
  • Мнения: 3 971
Нещо много странно - случвало ли ви се е бебето да хълца?
Да , много е забавно  Laughing
За килогламите съм +12кг Crazy

# 27
  • Мнения: 407
cazo   на мен корема ми слезе надолу когато имах чести болезнени контракции.Преди това коремчето започваше от гърдите ми и бебчо го усещах над пъпа,но след като слезе надолу приличам на изсипана.След като ме прегледа лекаря установи,че не само аз си въобразявам,а наистина бебето се слезнало надолу.Това се случи в края на 6 месец и както виждаш още не съм родила слава богу.По същия начин се беше случило и на моя позната само че в 7 месец и тя се беше много притеснила,но роди една седмица след като влезе в 9 месец и сега си има едно сладко момченце на 5 месеца.И друго забелязах,че като ми слезе надолу корема много ми изкочи пъпа и изглежда така сякаш нещо го тегли надолу.Много сложно го обясних,но се надявам,че си ме разбрала.
Аз не съм се теглила от един месец,но тогава бях 54 което е +12 на моите.Не ми тежат въпреки,че цял живот никога не съм била повече от 45.
Странно ми е,че никой няма апетит,а аз си хапвам наистина като за двама.Даже започнах както първите месеци да ставам и вечер да ям.Пак започна да ми се преяжда всичко за което се сетя.Радвам се,че нищо почти не ми се лепи,защото ако качвах като нормалните хора сега трябваше да приличам на слонче   261uu
Лек и прохладен ден!  Hug

# 28
  • Мнения: 514
Здравейте момичета и аз се върнах,прекарах си чудесно,нямах никакви оплаквания и пътят ми понесе много добре,харесала съм си количка на Peg Perego-Venezia,видях я и на живо,направо е страхотна Grinning,все още не сме я купили,че аз не искам предварително Wink
Честито на рожденичките newsm59  bigdance2само положителни емоции и сбъднати мечти! smile3504
За корема-моят е високо горе и едвам дишам,не съм забелязала да е слезнал надолу!

За килограмите- Embarassed #Silly+19кг newsm45,нямам коментар по въпроса???????? Wink
Това е засега от мен-отивам да си почина от пътя,че довечера ще имам гости! Hug

# 29
  • Мнения: 25
И на мен коремът ми е много надолу още от средата на 6-тия месец и бебето е с главата надолу в предстартова позиция. Това + честите ми и неподлежащи на никакво лечение контракции, много притесни лекарят ми и затова до миналата седмица пиех лекарства с шепи - Магнерот 3х2 и Генипрал 3-4х1 (категорично отказах да влизам в болница, както и да си стоя вкъщи). Специално Генипрала ми действаше много зле - цялата се разтрепервах и едва си стоях на краката  Cry

Колкото до килограмите  Blush +17 до момента  newsm45, макар че никога през живота си не съм се хранила толкова малко. Но като се има предвид колко съм подута от жегите, почти съм сигурна, че поне 4-5 от тези килограмчета са течности, които все някога трябва да се разкарат от тялото ми!

Общи условия

Активация на акаунт