Модни консултации - 44

  • 55 344
  • 783
  •   1
Отговори
# 750
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Не са били само търговци.Тогава е имало много силна икономика която се е дължала най-вече на това,че е имало производството и после е била търговията.Били са конкурентно способни.Например в моя град,фабрика за моливи и химикали и вече неработеща е била собственост на двама братя,а преди да им я заграбят(комунистите),те са внасяли с кораби дървесина чак от Канада за моливите,които са произвеждали и са зареждали цяла Европа с най-качествените такива.Знам историите на поне още 7 фабрики с подобна съдба като тази на братята при нас.Друго,което са ми разказвали(но не бабите ми) е,че един обикновен рибар,също е можел прекрасно да изхранва семейството си и жена му също е можела да си позволи шапка по френската мода.
Та,това е.

Последна редакция: пт, 03 апр 2020, 14:09 от Nina_Z

# 751
  • Мнения: 2 230
Аз бях чела, че преди комунизма България била най-големия износител на аспержи в Европа. После руснаците решили, че това е буржоазна храна и нататък знаем.

# 752
  • Мнения: 2 435
Искам да е лято

# 753
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Да и всичко е безвъзвратно изгубено за съжаление.

# 754
  • Мнения: 24 467
България изнасяше и много платове /качествени/, кожи и облекла и обувки, също.
Лично на мен ми се плаче за тези фабрики, защото ги разкостиха и затриха. Самата аз, в началото на кариерата си, съм обслужвала такава фабрика и имам преки впечатления от още поне пет текстилни.

# 755
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Чудех се коя тема ми липсва напоследък, пък аз съм ви изтървала. Запис, да видя кога ще пуснете новата.

На мен синьо ми дай - един от основните цветове, които нося - особено зиме. Показаното класическо синьо ми е разкошно за лятото и искам рокля точно в този цвят. Повечето ми сини дрехи са сиво-сини, не съм наясно с наименованията на цветовете.


Моята майка имаше много женствени и хубави рокли, помня как вървя до красиво поклащащите се поли, и едни невероятни нюд стилетос, велурени на много ситни дупчици.
Преди всяко излизане гладеше нейната и моята рокли и миришеше едно особено, празнично, радостно.

# 756
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Едно съчетание на рокля с пола едновременно. Много ми харесва!Свежо и пролетно,а и сега на мода са перата.

Последна редакция: сб, 04 апр 2020, 12:13 от Nina_Z

# 757
  • Мнения: 243
На мен въобще не ми допадна това съчетание. Но всеки си има вкус.

# 758
  • Мнения: 1 656
Момичета, търся сайтове с дрехи по _ хипстърски стил, нещо по _нетрадиционно и различно. Сещате ли се?

# 759
  • Мнения: 24 467
Търся летни светлосини дънки с висока или средна талия, прави или леко разкроени от коляното, от тънък плат и да са до глезена или по-дълги. Да се накъсани, протрити и прочие имитация на клошарско облекло.

# 760
  • Мнения: 1 891
Добър вечер!Кажете кой чифт ви допада повече първите или вторите? Grinning

# 761
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Вторите.

# 762
  • Мнения: 24 467
Лично аз предпочитам маратонки, гуменките не са ми удобни.
Приятели, помогнете в търсенето на тези мои летни дънки...Разбира се - онлайн, в момента няма как да се обикаля.

# 763
  • Мнения: 975
Judy, ще ни улесниш, ако ни покажеш подобна снимка на търсенето от теб, нещо от гугъл просто, явно си виждала нещо конкретно 🙃

# 764
  • Мнения: 24 467
https://modivo.bg/lee-jeansy-regular-fit-breese-l32yroeu?utm_sou … paign=lowerfunnel
Примерно, може и с прав крачол, но не скинита и скъсени крачоли.

Общи условия

Активация на акаунт