Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 499
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 138
D. Напълно съм съгласна с Вас, за съжаление майка ми провери пратката в спиди колкото да види дали вътре има слънчеви очила, без да е особено запозната как изглеждат. Тези ги връщам веднага, ако трябва да съм честна ми изглеждат като купени от някоя сергия ,и когато преглеждах другите очила на марката тези не ги срещнах. Това ще ми е обеца за ухото. Ако нямате против, бихте ли показали очилата на Полароид, повечето на марката ми допадат доста.

# 76
# 77
  • Мнения: 895
Аз получих чанта, която е с оцапана кожа. Чантата е бяла, петната са със сребрист оттенък - като лак за нокти. В началото мислех, че се е боядисала от черните дръжки, но учи не - пада само с лакочестител и е едно към едно със сребърен лак.
Друга пратка пък дойде с коренно различен състав от упоменатия в сайта, за което ми дадоха ваучер за 50% от сумата с валидност 2 месеца.....Направо не мога да повярвам, пазарувам много онлайн, но това вече е прекалена наглост. Няма и да споменавам, че чаках седмици наред за да получа решение на проблема ми с грешния състав, трябваше да го върна, но понеже е бельо не ми се стори редно, въпреки че разбира се не е носено.

# 78
  • Мнения: 2 607
И аз съм си харесала няколко чифта очила на Полароид, с кутийка ли са или с калъф. От няколко месеца не съм си купувала нищо от фешъна, поради това, че всеки се оплаква от нещата, които си е взел. А преди като се сетя през седмица имах поръчки.

# 79
  • Мнения: 196
Моите специално бяха в картонена кутия + калъфче от плат. Нямат твърда кутия за носене в чанта за съжаление, ако това имате предвид.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
В момента Оптикласа има голямо намаление.Ще си получите Полароид-а със сертификат и всички документи,удостоверяващи оригиналност на продукта.

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 16:27 от Nina_Z

# 81
  • Мнения: 2 607
Моите специално бяха в картонена кутия + калъфче от плат. Нямат твърда кутия за носене в чанта за съжаление, ако това имате предвид.
Да, благодаря. Гледам пише " индивидуална опаковка". А нали са си оридинални Simple Smile, смисъл имат защита, както си пише в описанието.

# 82
  • Мнения: 196
milena_dyakova86, мога само да предполагам, че са оригинални. Добра е изработката на моите, но не знам има ли сигурен знак какви са.

# 83
  • Мнения: 1 575

С такъв калъф ми дадоха очила Palaroid в магазина им във Варна. Доста неудобен и го смених със стария. Не знам от какво зависи дали ще получиш калъф или не. Досега не съм купувала очила от FD, но цените в момента са двойно по-евтини от което аз платих с някакво намаление.
Имаше тест за очилата им, може би има инфо в сайта им.
С моите, между другото, не мога да гледам екрана на телефона.

# 84
  • Мнения: 2 607
Благодаря, момичета. Поръчах 2 чифта от оптикласа,  обаче харесах и два във фешън дейса. Ще видим какво ще дойде, ако ми харесат, ще поръчат и от фешън. Наистина цените са супер, -30% допълнително върху намалените хваща кода в Оптикласата.

# 85
  • Мнения: 196
И моите дойдоха с такава кутия в зелено, но ми се стори, че е транспортна, защото май е картонена.

# 86
  • София
  • Мнения: 8 280
Парфюми купували ли сте?
Как са според вас?

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 21:26 от Desem

# 87
  • на брега
  • Мнения: 1 089
В момента Оптикласа има голямо намаление.Ще си получите Полароид-а със сертификат и всички документи,удостоверяващи оригиналност на продукта.

Благодаря за информацията ❤️
Вчера поръчах, днес получих очилата.
Много съм доволна!

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Много се радвам,със здраве да си ги носите!

# 89
  • Мнения: 196
Малко спам - и мен "подлъгахте" с очилата от Оптикласа, та утре и аз чакам 2 чифта да правят компания на Полароид-а от Фешън дейс Grinning

Общи условия

Активация на акаунт