Какво направих днес за себе си? - 7

  • 43 940
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 354
Излязох на разходка.  За пръв път от 1 месец,  макар и все още с патериците

# 121
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 170
Снощи близки приятели ни бяха на гости за пръв път в новия апартамент. Останаха очаровани от посрещането ни, било като в Черешката на тортата. Понеже не съм най- добра готвачка, но се старая, много се изкефих на това, че оцениха старанието ми за храната и за масата и че си изядоха всичко с удоволствие. Останаха с преспиване и днес си направихме страхотна разходка до водопад край града, беше прекрасно времето навън, птички пеят в гората, хора щъкат. Вече съм на дивана с котката
П.С. Това ме подсети, че не съм ви споделяла, че вече имаме котенце, а е трябвало да пиша тук😊 Сбъдната детска мечта ми е напук на новото обзавеждане 😁

# 122
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Снощи бяхме на вечеря с приятели в прекрасно заведение. Храната и напитките бяха поднесени по много интересен и нетипичен начин и това ме зареди още повече с хубави емоции.
Един детайл само, пармезана и соса на салатата ми

# 123
  • София
  • Мнения: 1 573
Ходихме в новия музей на илюзиите...много забавно си изкарахме...

# 124
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
6 км планинска разходка, боя на косата и лак

# 125
  • Мнения: 7 849
Бубалеса, дай да видим котенцето Heart
Ние малко поджиткахме из Търново и пихме кафе в Дряновския манастир.
Търся близка дестинация за следващия уикенд с една нощувка. Нещо за риба ми се върти в главата и май ще се насоча към Тутракан - имало хубав рибен ресторант и посещение на резервата "Сребърна".

# 126
  • Мнения: 551
Бубалеса, дай да видим котенцето Heart
Ние малко поджиткахме из Търново и пихме кафе в Дряновския манастир.
Търся близка дестинация за следващия уикенд с една нощувка. Нещо за риба ми се върти в главата и май ще се насоча към Тутракан - имало хубав рибен ресторант и посещение на резервата "Сребърна".

Тутракан ми е на 60 км, но да си призная съм ходила там веднъж за кратко. Там знам за ресторант Котвата,  но не мога да го препоръчам, тъй като не съм го посещавала, само бегло познавам собствениците.
Щом мислите да отскочите до Сребърна, вижте Хан Дълбока (след Тутракан, посока Сребърна). Задължително патешка супа. Там може и да се нощува.
Резерват Сребърна в събота мисля работи до обяд, ако изобщо работи сега зимата. Това музея де. Иначе може да наблюдавате езерото отвън.

Аз днес маникюра ще оправям, иначе цял ден нищо особено не свърших.

# 127
  • Мнения: 28 139
Излязох на разходка.  За пръв път от 1 месец,  макар и все още с патериците
Мале Лучия, кракът ли си счупи, оправяй се..
Направих дълга разходка край морето, имам да махам 3-4  кила и пусти кантар не мърда!

# 128
  • Мнения: 4 354
Благодаря, Мими
Скрит текст:
палеца на крака по време на тренировка по кик бокс. Хем си имам и пирон,  и гипс, хем от работа казаха, че се лигавя с някакво си навехване и ми освободиха позицията. Ама..то това повече за оплакванията :/
Никога не съм ходила до Сребърна. Качете някоя снимка, който иде, моля Simple Smile

# 129
  • Мнения: 28 139
Бързо се оправяй, работа ще намериш, важното е ти да си добре!

# 130
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 411
Лучия, шефовете ти са *********и. Въобще да не ти пука. Поздравления за кикбокса - няма как без травми. Пази носа само, че си мацка.

Аз днес се разписвам с три прекрасни, зареждащи прегръдки.

# 131
  • Мнения: 5 262
Благодаря, Мими
Скрит текст:
палеца на крака по време на тренировка по кик бокс. Хем си имам и пирон,  и гипс, хем от работа казаха, че се лигавя с някакво си навехване и ми освободиха позицията. Ама..то това повече за оплакванията :/
Никога не съм ходила до Сребърна. Качете някоя снимка, който иде, моля Simple Smile

и аз много се интересувам от Сребърна. Какво може да се види и предприеме при едно посещение. Децата наблюдават и фотографират птици , ние носим стативите и се разхождаме ...

# 132
  • Мнения: 508
Най - сетне си поръчах колана за болките в кръста, да видим дали ще помага.

# 133
  • Мнения: 188
Наспах се и намерих мъничка мотивация да си продължа ученето, което бях спряла за два дни. И си отворих подаръчето от майка - микс от шоколадови бонбони с различен вид шоколад. След няколко взети изпита още преди началото на сесията се чувствам наистина добре. Хубавото е, че изпити почти нямам, а преди няколко дни ни започна сесията. Почти всички ги взех в края на семестъра като по чудо, но зимна ваканция нямах по тази причина.  Ще се отдам на творческо четене утре и продължавам  с учебника, но този път ще отида в библиотеката на университета.

# 134
  • Мнения: 24 121
Най - сетне си поръчах колана за болките в кръста, да видим дали ще помага.
Моля те, сподели какъв е коланът и има ли ефект!
Днес бях на разкрасителни процедури

Общи условия

Активация на акаунт