ZEMHERI - /МРАЗОВИТО/ тема 1

  • 32 514
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Ренка Hug
права си за фаворизирането на момчетата в турските сериали и не само там. И тук при нас имам такива наблюдения, нейсе.
Фирузе показва характер, поне от това което ни е показано към момента. А и малката сестра още не сме я видяли за повече от няколко секунди. Но Зерин определено ще направи различна роля от често срещаната любяща майка. Възбудиха интереса ми от 1 епизод, което не ми се случва с всяко дизи.
Относно най-красивата жена в сериала за съжаление не я познавам коя е, но определено е сладурана. И с тези красиви очи Heart Eyes.
Боби-Рени Hug ще го видим синковеца на Алийе ханъм дали ще слуша аннето, ама това за танцьорката съм го пропуснала Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 142
Хей хей... Така си следя темичката аз...

Боби-Рени Hug ще го видим синковеца на Алийе ханъм дали ще слуша аннето, ама това за танцьорката съм го пропуснала Rolling Eyes
[/quote]

Във втория фрагман Simple Smile, просто се задушава синчето... Мамето ще лиже д***та... Аз да съм честна ми се ще хич ГГ да са заедно Simple Smile искам да имат различна история, но както каза Азя повтарям се, никога не ми прощавай, Фирузе не вярваш на думите му а финалът боом бомм 😂 искам 2 фраг, дали ще има Sad, а аз се надявам да има по висока гледаемост следващата седмица... Тя турската публика егати.... Претенциите, ако има кръв и убийства става, а и да като има много насилие над жени не го разбирам това, пак се улях 😂🤣😊😊😊

# 17
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368


Ето го фрага за 2-ри епизод, но от тела ми е трудно да сложа превода.

# 18
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 807


Ето го фрага за 2-ри епизод, но от тела ми е трудно да сложа превода.
- Фирузе!
- Остави ме!
- Къде са звукозаписите ми?
- Фирузе, моля те, не мълчи!
- Задави се с въпросите си. Нямам какво да ти отговоря.
- Животът е между моите длани. Не знам какво е това съвпадение.
- Къде е Фарук? Къде е синът ми?
- Какво става?
- Махни се!
- Ертан е опасен. Не го познаваш.
- Може ли да има някой по-опасен и причиняващ болка от теб?
- Благодаря!
- Имаше едно момиче. Фирузе. Ти беше много влюбен в това момиче.
- Вземи това.
- Очите ти блестяха. Сине, наистина ли искаш да се ожениш за тази Беррак?
- Върви и раздай поканите с годеницата си. Там, където ме видиш, затвори очите си и продължи.


Там дето се борят аннето и севгилито на Фарук не им разбирам много... Ама то няма нужда от превод Stuck Out Tongue Winking Eye

# 19
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368


Ето го фрага за 2-ри епизод, но от тела ми е трудно да сложа превода.
- Фирузе!
- Остави ме!
- Къде са звукозаписите ми?
- Фирузе, моля те, не мълчи!
- Задави се с въпросите си. Нямам какво да ти отговоря.
- Животът е между моите длани. Не знам какво е това съвпадение.
- Къде е Фарук? Къде е синът ми?
- Какво става?
- Махни се!
- Ертан е опасен. Не го познаваш.
- Може ли да има някой по-опасен и причиняващ болка от теб?
- Благодаря!
- Имаше едно момиче. Фирузе. Ти беше много влюбен в това момиче.
- Вземи това.
- Очите ти блестяха. Сине, наистина ли искаш да се ожениш за тази Беррак?
- Върви и раздай поканите с годеницата си. Там, където ме видиш, затвори очите си и продължи.


Там дето се борят аннето и севгилито на Фарук не им разбирам много... Ама то няма нужда от превод Stuck Out Tongue Winking Eye

Ренка Hug тешекюлер едерим Kissing Heart

# 20
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 807
А откъде тръгна това име "Мразовито"? Буквалният превод е "Мраз/Зимен студ"...

# 21
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
А откъде тръгна това име "Мразовито"? Буквалният превод е "Мраз/Зимен студ"...
Видях го из нета като превод, макар да четох , че е Мраз и ми се стори по подходящо. Ако е грешно при следващата тема ще го сменя, няма проблем Blush

# 22
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 807
А откъде тръгна това име "Мразовито"? Буквалният превод е "Мраз/Зимен студ"...
Видях го из нета като превод, макар да четох , че е Мраз и ми се стори по подходящо. Ако е грешно при следващата тема ще го сменя, няма проблем Blush
Аз не визирах теб, извинявай Hug Чудех се кой го преведе така, защото и аз го видях из нета...
За мен е по-правилно "Мраз", ама както решиш Hug

# 23
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Аз не визирах теб, извинявай Hug Чудех се кой го преведе така, защото и аз го видях из нета...
За мен е по-правилно "Мраз", ама както решиш Hug
Ок, Рени Hug следващия път ще го сменя с "Мраз" Wink

# 24
  • Мнения: 32
Здравейте, къде може да се гледа епизод 1?

# 25
  • Мнения: 142
Здравейте, къде може да се гледа епизод 1?

 Здрасти и добре дошла ☀️☀️☀️☀️
Епиоздът все още няма превод на бг, в тубата може да го гледаш, но е на оригинален език.
Както бях писала, в предишна тема, ще има превод от team Askim, за което много ще благодарим, но кога ще е готов никой не знае, ще почакаме и ще разберем Simple Smile

# 26
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Я да направя един запис в темата,че има познати артисти в сериала.
Ще си чакам чинно с бг буквички.

# 27
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Здравейте, къде може да се гледа епизод 1?

Привет Hug
Бг още няма превод но пък по-горе пуснах лунк с руски субки, ако те устройват.

# 28
  • Мнения: 2 257
Здравейте!
Изгледах първи епизод с руски превод, но за по- сигурно ще си го гледам и с бг субтитри, когато излезе.
Надявам се динамиката на първи епизод да се запази и в следващите.

Дано не съм права, но имам предчуствието, че таткото няма да издържи в затвора и борбата за справедливост на дъщерята ( все още не запомних имената на героите Simple Smile) ще се превърне в ожесточено отмъщение!

# 29
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
А откъде тръгна това име "Мразовито"? Буквалният превод е "Мраз/Зимен студ"...
И за мен подходящата дума е примерно замръз, но когато писах въвеждащата информация за сериала го оставих Мразовито, защото беше излязъл превод на трейлър с това заглавие, и да е по-лесно за тези които търсят сериала Peace





Общи условия

Активация на акаунт