Къде в Пловдив??? - 84

  • 29 930
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 423
Момичета, има ли някой ползващ памперси Evy baby? Доволни ли сте?
Синът ми е размер 6 и всяка нощ е опикан. Пробвах всякакви марки и размери, опикава се и това е. Една позната ми каза, че е била в същото положение докато не е открила тези. Каза ми, че ги има в Кауфланд. Да, ама не ги намерих.
Знаете ли къде се продават?

# 136
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Сега не ги знам какви са, но преди 5-6г бяха много запарващи и силно ароматизирани. При дъщеря ми имах подобен проблем с протичащи памперси. Купих случайно памперс, внесен от Англия в едни лилави пакети. Те не протичаха, за разлика от обикновените купени тук. За съжаление магазинчето до нас го затвориха, но собствениците имаха доста голям склад в Кючука някъде. За памперси и пюрета.

# 137
  • Мнения: X
Виждала съм Еви бейби в Лекси. Ние сме същата история, сменям памперс по три пъти на нощ, понякога преобличам по два пъти, кошмар е. Засега съм най-доволна от памперс гащи и бебилов от DM, но и те не са перфектни. Ще взема да пробвам и аз тези еви бейби.

Поспаланчо, спомняш ли си марката?

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 20:28 от Анонимен

# 138
  • София
  • Мнения: 425
от къде купувате хубави френски макарони в Пловдив?

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 805
от къде купувате хубави френски макарони в Пловдив?

“Долче фелини” на главната (не знам дали още ги предлагат) и от една малка сладкарничка в Капана, но не си спомням името й.

# 140
  • Пловдив
  • Мнения: 5 967
Хубави макарони има в Tanya's backery и сладкарница Колекция.

# 141
  • Мнения: 2 854
Здравейте! От къде мога да си купя антицелулитен ръчен масажор? Гледах в Самоздрав, но нямат точно този тип.

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 2 799
Здравейте, в магазините тип Левчета имали някъде хубави карти за игра?

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 3 571
Някой с опит и препоръка за магазин и сервиз за смяна на  ксенон крушка на лек автомобил?

# 144
  • Мнения: 383
Последния път като взех френски макарони от “Долче фелини” в Тракия, лимоновите бяха развалени и си имаха вкус на мухъл.
Същите са като в Метро замразените - по-добре директно от там.

# 145
  • Мнения: 566
Можеш и сам  да си го смениш не е философия.
Зависи от ксенона, ако е фабричен внимавай да не разместиш лупата, ако е от китайския смело сменяш все едно сменяш крушка.
иначе на пещерско шосе срещу ХЕЙ съм виждъл табели за ксенонови крушки и смяна

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 3 571
Можеш и сам  да си го смениш не е философия.
Зависи от ксенона, ако е фабричен внимавай да не разместиш лупата, ако е от китайския смело сменяш все едно сменяш крушка.
иначе на пещерско шосе срещу ХЕЙ съм виждъл табели за ксенонови крушки и смяна
Магазина срещу ХЕИ отдавна не работи.
Смяната при определени автомобили не е все едно сменяш крушка, но както и да е.
Вече имам решение.

# 147
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Поспаланчо, спомняш ли си марката?
На Памперс бяха лилавите пакети. Купувах най- големия размер май 5- тица. Тукашния Памперс в зеления пакет пак 5- тица протичаше брутално, а онзи не. Определено бяха по- добри.

# 148
  • Мнения: X
Много ти благодаря! Heart  А гащички ли бяха?

# 149
  • Мнения: 171
от къде купувате хубави френски макарони в Пловдив?
Аз много харесвах тези на Bebba, но скоро не съм купувала. Нещо не си спазват работното време и се е случвало да отида в  обявеното работно време и да не работи. От известно време е в Капана.

Общи условия

Активация на акаунт