Спирала за мигли - тема №19

  • 45 088
  • 761
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 4 707
Златна или сива Телескопик е по хубавата?

# 406
  • Мнения: 2 440
Всичките са еднакви,черната малко повече напластява.Сребристата и златистата са 1:1.
Зависи какъв ефект търсиш.Ако миглите ти са дълги и гъсти е ок.Но ако очакваш,че от къси и редки мигли ще постигнеш пеперуден поглед,няма да стане.И тя не е това което беше

# 407
  • Мнения: 772
Намерих златната Телескопик в Емаг на 24 лв и ще си я поръчам с безплатна доставка, може ли отзиви за нея? Благодаря!

Любими са ми и златната и сребърната.Само че, ако са купени от чужбина.Веднъж поръчах от нотино и нямаше нищо общо с това с което съм свикнала.Реално не успях да я ползвам изобщо.Уж беше в срок, но нито туша беше както трябва, нито на миглите ми стоеше добре.Това лято си купих от Англия, абсолютно друга история.

# 408
  • Мнения: 633
Купих вчера тази
Maybelline The Falsies Lash Lift 
спирала,нищо не струва според мен.😔

# 409
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Понеже обещах да сложа снимка на златния Телескопик. Чаках да дойде денят, в който няма да бързам и ще я сложа както трябва. Но така и не дойде - дали защото мисля да снимам, или просто спиралата си е такава... Размерът е още по-забележителен на живо, но подредба липсва. Ако постигна нещо друго, пак ще снимам, но засега е това.

Щрак с телефона и чао Simple Smile

# 410
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
След тези прекрасни очи с невероятни мигли, чак ме е срам да пиша, но за общото благо на хора със скромни пършиви мигли като моите, бих похвалила тази спирала
https://www.byterry.com/makeup/eyes/mascara/lash-expert-twist-br … #no1-master-black
Без праймър и извивачка направи миглите ми дълги и извити.

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 13:30 от sl

# 411
  • Мнения: 52
Супер доволна от тази спирала. Аз харесвам спиралите със силиконови четки. За първи път използвам извита и съм доволна от резултата 😊
Elizabeth Arden Grand Entrance Mascara

# 412
  • Мнения: 10 256
Тази спирала страхотно разресва и извива, единствено при мен изсъхна бързо. Прави ми впечатление тук в темата, че които са с по-дълги и твърди мигли предпочитат по- мокри спирали. Които са с по-къси, с по-фин косъм мигли, мокрите спирали не им стоят добре или прекалено претрупано им идват. Това са мои лични впечатления, на база снимки които сме поствали.

OnDiNe страхотни очи, мигли всичко!
С sl сте невероятни!!! Каквато и спирала да сложите, очите ви ще са винаги незабравими. Уникални сте. Не знам кой има деца, кой не. Дано вземат или са взели вашите очи.

# 413
  • Мнения: 52
vici75, точно така. Смея да твърдя че моите мигли са дълги и с времето съм разбрала, че това са моите спирали.
Преди това беше Dior Addict също невероятни резултати. Но при нея четката е права.

# 414
  • Мнения: 10 256
Аз последно което си взех на Марк Джейкъбс, много ми харесва. Но това нещо ще бъде мазало за едни финни и къси мигли.

# 415
  • Мнения: 2 763
OnDiNe, при теб не изглежда никак зле спиралата. Може да не не подрежда и разделя идеално, но пък миглите ти наистина изглеждат впечатляващо!
Съгласна съм с това за мокрите спирали и фините мигли. Моите не са къси, нито редки по принцип, но пък косъмчетата са толкова тънки, че всяка по-мокра спирала ги слепва и прави да изглеждат потресаващо.

И за да не е спам - за 2 седмици с Ревиталаш проблемът с накъсването и неравномерната дължина при мен се пооправи. Ще мажа още седмица и ще се опитам да снимам, за да покажа резултата. Засега съм доволна. Спиралата на Ревиталаш също ми харесва между другото. Четката на синята база е чудесна за фини мигли. Разресва ги и ги подрежда добре. Спиралата позволява и наслояване без да слепва прекалено, но за ежедневието 1 слой е съвсем добре.

# 416
  • Мнения: 1 985
Купих вчера тази
Maybelline The Falsies Lash Lift  
спирала,нищо не струва според мен.😔
И аз съм със същите впечатления. По-склонна към слепване, рони се, а и е доста далеч от ефекта на lash sensational и total temptation.

# 417
  • Мнения: 2 763
Снимката е ужасна, за което се извинявам. Поствам само, за да покажа ефект от Ревиталаш след 15 дни. Тази зима миглите ми станаха много къси и начупени. Не съм сигурна дали от сезона, от възрастта или от спиралата. Мисля да имам подобрение и от ползването на продукта да има ефект. Без спирала в момента изглеждат така:
.......

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 17:51 от Light Beam

# 418
  • Мнения: 286
Здравейте,дами! Първо да споделя мнението ми относно спиралите,които съм ползвала:
-Maybelline lash sensational-много хубава,но трябва хубавичко да си потъркате миглите при сваляне,което не ми харесва и няма да я повторя.
-Maybelline lash sensational waterproof-Ако желаете 3дни да стоите с напластени мигли и да не може да я свалите даже с двуфазна мицеларна,е това е вашата спирала! Истински ужас,накъсах миглите си...
-Golden rose dramatic lashes- изхвърлена,но четката я запазих,туша не ми хареса никак.
-Loreal unlimited- Това е най-уникалната спирала на света...но получавам панда ефект,от което се разочаровах иначе водоустийчивата е ТОП.,но се сваля с топла вода само! И сега..:
Включвам се с много неприятен проблем...понеже миглите ми са дълги и като си сложа спирала на долните след около час ставам панда...Вече пробвах какви ли не...
Мисля да заложа този път на Златния телескопик на лореал,или някаква на Буржоа,или инглот...имате ли някакви мнения?

# 419
  • Мнения: 1 424
Нели, според мен ти трябва база. На мен почти всички спирали ми се ронят, но с база са бетон. От дрогерийния клас не мога да кажа, но използвам по принцип Диор maximizer и Smashbox Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт