Спирала за мигли - тема №19

  • 45 196
  • 761
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 4 713
Откъде мога да си поръчам златната Телескопик?

# 391
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Може ли една снимка на Тарт праймъри и откъде мога да го купя?

# 392
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В момента върви с мини

# 393
  • Мнения: 2 778
Червеникаво/пурпурно-лилавото ще подчертава синьото на очите ти.

VanessaDE, тези цветове стоят по-красиво на тъмни очи според мен. За сини са по-скоро противопоказни.
Поне аз винаги бягам далеч от пурпурно лилаво и в грим, и в облекло. Червеникавото на очите също не ми стои никак добре.

# 394
  • Мнения: 2 444
Аз изхождам от колористиката.Друг е въпросът кой с какво се харесва.За тъмни очи,пурпурните цветове не са препоръчителни,мое мнение.За моите очи например са подходящи зелени цветове,но аз абсолютно не се харесвам с тях

# 395
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Язък за колористиката.

# 396
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Нали Sunglasses
При мен пурпурно лилаво или бургундско стои зловещо Simple Smile.
Като от филм на ужасите съм Simple Smile
Скрит текст:
По стечение на обстоятелствата преди 15 години попаднах в ръцете на професионално гримьори от световен мащаб.Официални гримьори на различни марки селективна козметикаРешиха че мутантските ми очи са предизвикателство и ме включваха в представянето на новите колеции декоративна козметика в луксозна верига магазини.В 95% от случаите са ме гримирали в лилаво или черно.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 09:47 от sl

# 397
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Според мен са го правели, за да ги подчертаят. Теб отдавна мисля да те питам няма ли да си още по-добре в някакъв мек нюд, или пепел от рози, може би даже нещо в цвета на очите? Мисля си, че лилавото изостря погледа, но ти сигурно си експериментирала и знаеш.

# 398
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
С нюд и пепел от рози, ме питат дали не съм болна.
Със синьо не беше зле, аз си се харесвах, но отдавна излязох от "синия си перод" и мисля, че не бих се върнала към него.
Ежедневния ми грим  на очите всъщност включва само молив,  леко запечатан със сенки и спирала.
Опитвах да правя и  вежди, но не мога да се възприема.С тъмно съм като грузинска бабичка, с по светло , като карикатура.
Между другуто в ежедневието тук се набляга на равен тен, червило спирала , молив и евентуално лек руж
Всичко останало изглежда странно и не на място.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 18:36 от sl

# 399
  • София
  • Мнения: 4 713
Препоръчайте ми спирала за извиване до 15 лв, моля, но онлайн!

# 400
  • Мнения: 5 832
Аз изхождам от колористиката.Друг е въпросът кой с какво се харесва.За тъмни очи,пурпурните цветове не са препоръчителни,мое мнение.За моите очи например са подходящи зелени цветове,но аз абсолютно не се харесвам с тях
При грима цветът на очите не е единственото водещо, а също и цветът на кожата и косата.

# 401
  • София
  • Мнения: 4 713
Намерих златната Телескопик в Емаг на 24 лв и ще си я поръчам с безплатна доставка, може ли отзиви за нея? Благодаря!

# 402
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
При мен става все по-добре и в крайна сметка не съжалявам за нея. Не е като едно време, но е хубава и различна. Тези дни ще снимам.

# 403
  • София
  • Мнения: 4 713
При мен става все по-добре и в крайна сметка не съжалявам за нея. Не е като едно време, но е хубава и различна. Тези дни ще снимам.
Може и Сега да снимаш ако е удобно 😊

# 404
  • Мнения: 1 430
При мен става все по-добре и в крайна сметка не съжалявам за нея. Не е като едно време, но е хубава и различна. Тези дни ще снимам.
Чакам с нетърпение, но то, с твоите разкошни мигли... няма много да е ориентир. Ти каквото и да сложиш стои страхотно! ☺

Общи условия

Активация на акаунт