Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 688
  • 765
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 112
Здравейте,  предстой ми хистероскопия. При Персенска съм. Ако има някой наясно би ли споделил има ли избор на екип, защото така и не попитах дали тя ще ми я прави или на който попадна. Минава ли по здравна каса нещо или всичко си е платено? И изобщо има ли място за притеснение? Благодаря предварително! 🙂

Привет, миналата седмица правих. Ако си здравно осигурена заплащаш само избор на екип 730 лева. Всичко мина много бързо. Няма за какво да се притесняваш Simple Smile

Много благодаря! 🙂 А направление трябва ли или всичко си оправят в клиниката?

Не, не е необходимо. Те си правят всичко. Като отидеш в 7 сутринта на регистратурата и ще те пътят към приемния кабинет, от там в лабораторията за кръв, след като платиш и попълниш документите минаваш през кардиолог и накрая те поемат към отделението.
Успех Simple Smile
Благодаря! 🤗

# 256
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Здравейте!
Някой успявал ли е да се свърже скоро с жената от ЦАР?
Бяхме на преглед на 24.01 и ни пратиха направо при нея да подаваме документи. Тя каза, че ще ги подготви и ще ни се обади до 10тина дни, но от няколко дни звъня и не успявам да се свържа.

# 257
  • София
  • Мнения: 80
Момичета,

Това са ми изследванията от имунологията. Моля някой,  да ми помогне -  в препоръките нещата, които трябва да се взимат колко струват и според вас има ли смисъл да ги правя? Тези NKТ клетки  са повишени малко, дали е възможно да е от наскоро прекарана настинка?
Благодаря!

# 258
  • Мнения: 178
Здравейте!
Някой успявал ли е да се свърже скоро с жената от ЦАР?
Бяхме на преглед на 24.01 и ни пратиха направо при нея да подаваме документи. Тя каза, че ще ги подготви и ще ни се обади до 10тина дни, но от няколко дни звъня и не успявам да се свържа.
Оставам с впечатлението, че въпросната изобщо не вдига телефона. Предишните координаторки подготвяха документите още същия ден, какви 10 дена?!

# 259
  • Мнения: 2 143
Приятелката ми се отказа момичета! Жалко, но факт. Някак си прие супер несериозно да я накарат да направи куп изаледвания тя и мъжът и за прегледа на 24 февр, после да и се обадят и да и кажат че д-ра отказва да я поеме, защото била пациент на друг лекар...Тя работи в Германия от 20год и прие това за супер несериозна клиника...Благодаря ви!
Аз също се отказах засега от Надежда. Стаменов ми каза последния път, че съм имала инфекция в матката....А защо по дяволите допусна трансфер?!?!?! Защото аз съм пожелала, а той не отказвл трансфер...Бях много обидена, сломена, болно ми беше..След като знаеш за инфекцията, а аз дори не знаех, защо, защо допускаш трансфер?!?! Отказах се! А на вас желая от сърце успех! Нямам време, нерви и средства вече да си играят с мен като с опитно зайче.
Успех на всички ви! Докато не ми мине и не се навия отново, само да не съм на сто години...

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 22:38 от Шакира

# 260
  • Мнения: 766
Шакира, често се сещам за теб. Липсваш ни в темата. Знам, че ти е болно и мъчно и тъжно.. изплачи го и продължи напред, когато си готова! Вярвам, че детенцето ще се появи, но може би не му е дошъл момента все още.. Бъди силна, прегръдки!

# 261
  • Мнения: 2 143
hope,
благодаря за подкрепата. Аз си имам една малка госпожица от единия от опитите, моята Виктория на 3г4м, което ми дава сили да гледам напред. Имах едно последно ембрионче и ми го пропиляха без да кажат, че матката ми не е готова в момента...Бях наляла и в два поредни месеца Октагам..и нищо не помогна. Най -гадното е че Стаменов е знаел, че няма да стане..
На вас Господ да помага и да ви закриля! Аз не знам дали ще се върна в играта след последнта игра с мен.

# 262
  • Мнения: 6 023
И аз така. Скоро се бях сетила ама не се реших да пиша и да питам почиваш ли още или действаш. Каквото и да решиш важното, че си имаш една радост вкъщи. А на нея й трябва щастлива майка. Kissing Heart

# 263
  • Мнения: 87
Момичета, знаете ли какво точно е това с митохондриите и колко струва, по тел от клиниката не можаха да ми отговорят. Става въпрос за подсилване на ембрион с митохондрии.


Здравейте, момичета!

И аз се интересувам от тези митохондрии. Подобряват ли качеството на ембрионите и могат ли да се сложат на замразени ембриони / след като се размразят, малко преди трансфера /?!

Също и какво мислите за размразяването на тридневни ембриони, чакане да се развият до 5ти ден и чак след това трансфер?! На мен ми се струва доста рисковано...

# 264
  • Мнения: 3 001
Шакира съжелявам Sad ...ако е удобно да те питам как установи това възпаление..така в последствие ли?Може и на лични,ако искаш.

# 265
  • София
  • Мнения: 2 051
Шакира съжалявам и аз от отдавна съм разочарована, но имам още 3 снежинки и дай Боже стигнем до успешен трансфер, но ако не стане приключвам с клиниката. Съжалявам, че последният опит го направихме пак там.
Не знам как са ти установили вътрематочната инфекция и дали въобще са го направили, но това ми звучи познато, на една съфорумка след куп неуспехи и разочарования, накрая така и казаха, че това е причината...

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Момичета, знаете ли какво точно е това с митохондриите и колко струва, по тел от клиниката не можаха да ми отговорят. Става въпрос за подсилване на ембрион с митохондрии.


Здравейте, момичета!

И аз се интересувам от тези митохондрии. Подобряват ли качеството на ембрионите и могат ли да се сложат на замразени ембриони / след като се размразят, малко преди трансфера /?!

Също и какво мислите за размразяването на тридневни ембриони, чакане да се развият до 5ти ден и чак след това трансфер?! На мен ми се струва доста рисковано...

Митохондриите дават енергия на яйцеклетката, но не подобряват качеството. Примерно, имате качествени Я, но те не се развиват до 5-ти ден, спират да се развиват, защото просто нямат енергия. Не подобряват качеството в смисъл да няма или да намаляват хромозомните мутации при развитието на ембриона.

Шакира съжалявам за това, което се е случило. Как всъщност ти е открил инфекцията в матката? Биопсия ли ти направиха?

# 267
  • Мнения: 69
Хора,

Аз не знам как вие нищо не сте усетили при биопсията.
Днес направо ми причерня от болка.
Падна ми жестоко кръвното и после около час не можах да се свестя.
Пих кола, хапнах нещо и след час бях по-добре.

Някой друг с подобно преживяване?
До колко време се обаждат за резултатите?
Благодаря ви.

# 268
  • Мнения: 89
Момичета,

Това са ми изследванията от имунологията. Моля някой,  да ми помогне -  в препоръките нещата, които трябва да се взимат колко струват и според вас има ли смисъл да ги правя? Тези NKТ клетки  са повишени малко, дали е възможно да е от наскоро прекарана настинка?
Благодаря!


Здравей, аз единственото с което мога евентуално да ти бъда полезна е за НК клетките, моя резултат беше 11 и на мен ми изписаха Ортомол Натал който е 109,00 лв и са 30 бр.

# 269
  • София
  • Мнения: 80
Момичета,

Това са ми изследванията от имунологията. Моля някой,  да ми помогне -  в препоръките нещата, които трябва да се взимат колко струват и според вас има ли смисъл да ги правя? Тези NKТ клетки  са повишени малко, дали е възможно да е от наскоро прекарана настинка?
Благодаря!


Здравей, аз единственото с което мога евентуално да ти бъда полезна е за НК клетките, моя резултат беше 11 и на мен ми изписаха Ортомол Натал който е 109,00 лв и са 30 бр.

shorti,
Благодаря за отговора. А има ли подобрения след тоя ортомол и означава ли че го пиеш 1 месец? Т.е. пропускаш 1 цикъл..
Явно няма да се доредя за трансфер и март месец. Confused

Общи условия

Активация на акаунт