Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/Тема 5/

  • 53 345
  • 560
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 16 871
На билетите ни пише, че имаме 40 кг.

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 12:10 от ver4eto_sv

# 136
  • Мнения: 164
Здравейте,

имам нужда от помощ. Търся билети до Милано или Генуа, за края на август и връщане в началото на септември, обаче цените ми се струват доста поскъпнали. Раян без багажи, места и тн е 120 евро в двете посоки. Нормална ли е цената? Дайте съвет, моля.

# 137
  • Мнения: 4 314
цените варират
в един и същи самолет има хора, купили по 20 и по 200 евро, така че няма ненормална цена
вижте полети до Болоня или Тревизо също, зависи от датите, има и по 67 евро
това е в ученическата ваканция, а тогава цените не се особено ниски и без друго

# 138
  • Мнения: 164
Благодаря! Абсолютно сте прав. Просто, за Раян малко множко ми се струват тези цени.

# 139
  • Milano
  • Мнения: 3 649
Миналата година в началото на март купих билети за родителите ми за средата на август (отиване) и връщане на 31.08. (СФ-Бергамо- Сф) с Раянеър. Цените бяха 25-29 евро отиване и 20-25 евро връщането.
Същите бяха и в съседните дни.
Гледайки сега в сайта на Раян връщане в началото на септември е 23-28 евро, което за мен е ок. Отиването на 60 евро е високо. Бих изчакала малко за него. Цените за края на юли, началото на август са ок.30 евро.

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Каква цена е добра до Санторини? Досега не ми е било таргет и не съм следила за цени. В момента за началото на юли докарвам  около 150 евро за двупосочен билет на човек, но конкретно полетите от София до Атина ми се струват скъпи (над 30 евро в посока).

# 141
  • Мнения: 874
Каква цена е добра до Санторини? Досега не ми е било таргет и не съм следила за цени. В момента за началото на юли докарвам  около 150 евро за двупосочен билет на човек, но конкретно полетите от София до Атина ми се струват скъпи (над 30 евро в посока).
Полети с Райън от София  през Атина до Санторини съм виждал и за 30 евро двупосочно...но това разбира се, е за хора, които нямат конкретни дати.
Съветвам Ви да прегледате хубаво полетите на Райън и така да го съчетаете. Simple Smile

# 142
  • София
  • Мнения: 1 945
Ако имате възможност можете да пътувате и от Солун. От там летят както Ейджън, така и Елин еър.

# 143
  • Мнения: 2 817
И аз го докарвам около 300 лв. на човек двупосочно, май-юни, отиване с Раян, връщане с AEGEAN.
Може и за около 200 лв. да се намери двупосочно само с Раян, но връщането е кошмарно, с нощувка на летището в Атина.
Тези Елинеър не виждам да имат полети до Санторини.
Kuchi^-^, 30 евро не може да се докарат в момента, за април-май-юни-юли.

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Раян въртя и аз, НО имам фиксирани дати, за съжаление. По принцип ми е поносима тази цена, но нали се научихме да летим из Европа за без пари ...

# 145
  • Мнения: X
Знаете ли за къде могат да се вземат билети за двама отиване/връщане (става въпрос за по-далечни дестинации) и да са до около 1200лв.?

# 146
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Какво разбираш по- далечни дестинации? и 1200 лв на човек или общо?

# 147
  • Мнения: X
Какво разбираш по- далечни дестинации? и 1200 лв на човек или общо?
Не става въпрос за Европа и близките варианти около нея. Говоря за други континенти.
Гледах за Бали, но 1500лв на човек! ми идва прекалено.

# 148
  • Сф
  • Мнения: 4 761
За тези пари или трябва много ровене с нискобюджетни + прикачване на евтин полет от Европа, или - Египет и Мароко долу горе в този бюсжет влизат.
Ходила съм до Коста Рика за 240 евро от Барселона и връщане до Милано (а до тези градове с уиз- още 120 евро). Но си трябва ровене. Аз гледам urlaubspiraten.de  във всичките му варианти и си преценявам дали някоя оферта ме устройва.

# 149
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Специално Мароко по мое мнение е доста под този бюджет, а именно може да се помести в около 350-400 евро за 2ма.
Не разбрах 1200 лв на човек ли е или общо, но САЩ (специално Ню Йорк) са лесно постижими за 450-500 евро на човек двупосочно, Китай също:confused:

Общи условия

Активация на акаунт