Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/Тема 5/

  • 53 453
  • 560
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 5 362
Има изгодни полети в момента през месец март за Базел. Може да се направи кратка разходка до Колмар, комбинирайки със Страсбург.
Полетите са на Уиз, с дискаунт са по 18.99 лв. Това, което ги прави привлекателни е че са сутрешни и дори и за уикенд може да се отскочи до там. Един от вариантите  е връщане през Карлсруе.

# 196
  • Мнения: 564
И аз ги гледах вчера .Но дали времето ще е подходящо за Елзас?

# 197
  • Мнения: 4 734
Някой знае ли кога е изгодно да се купят билети с Emirates? Гледам за декември, но са страшно скъпи и не знам дали въобще ще паднат. Декември 2018 летяхме с тях и цените бяха много по-ниски и то за по-далечна дестинация... Някой ако е следял техни цени, да каже дали се променят с времето...

# 198
  • Мнения: 251
Ай де спрете се малко с полетите. Да отмине вирусът - убиец, пък тогава.

# 199
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Ай де спрете се малко с полетите. Да отмине вирусът - убиец, пък тогава.
Ай всеки сам да си прецени.

# 200
  • Мнения: 16 871
Лунна пътека, аз следих емиратите до Малдивите и ми направи впечатление,  че цените тръгнаха нагоре 4 месеца преди датите.
За декември според мен няма шанс да паднат, аз първо гледах около великден.

# 201
  • Мнения: 4 323
Ако не е баш по празниците може да паднат, има много време до декември. То и с тия вируси никой не знае какво ще се случи до декември

# 202
  • Мнения: 4 734
Ако не е баш по празниците може да паднат, има много време до декември. То и с тия вируси никой не знае какво ще се случи до декември

Точно заради вирусите могат да паднат... Satisfied  А и както е тръгнало до тогава вируса ще е навсякъде, тъй че дали пътуваме или си ходим на работа, ще е все тая...

# 203
  • Мнения: 2 465
В първата половина на юни с Уиз дискаунт има комбинации от полети от София до Лондон Гетуик за 37,98 лв отиване и връщане.

# 204
  • Мнения: 16 871
Добро утро,
Някой запознат с правилата на Търкиш, ако може да помогне или да ми каже къде да прочета:
Има ли възможност за канцелиране на билетите ни към турските авиолинии за м. Май?

Ако не, има тази такса за смяна на дата, но колко време преди полета може да се смени?

В изпратената ми информация за полетите пише само таксите за смяна или no show, и че ще трябва да се заплати ако има разлика в цените на билетите.

Благодаря!

# 205
  • Мнения: 444
Добро утро,
Някой запознат с правилата на Търкиш, ако може да помогне или да ми каже къде да прочета:
Има ли възможност за канцелиране на билетите ни към турските авиолинии за м. Май?

Ако не, има тази такса за смяна на дата, но колко време преди полета може да се смени?

В изпратената ми информация за полетите пише само таксите за смяна или no show, и че ще трябва да се заплати ако има разлика в цените на билетите.

Благодаря!

Безплатна смяна на дата до 16-ти Март.

# 206
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Дали има възможност за канселиране и при какви условия, обикновено зависи от тарифата  на билета.

# 207
  • Мнения: 16 871
Свързах се тях преди малко - безплатно до 16 март, после с такса.

Ако някой го интересува.

Шантал, ясно ми е, просто не беше упоменато при какви условия. Таксите съм ги прочела, и все пак добре, че звъннах, защото дадоха доп.разяснения, които не ги пише в резервацията.

# 208
  • Мнения: 874
Свързах се тях преди малко - безплатно до 16 март, после с такса.

Ако някой го интересува.

Шантал, ясно ми е, просто не беше упоменато при какви условия. Таксите съм ги прочела, и все пак добре, че звъннах, защото дадоха доп.разяснения, които не ги пише в резервацията.
Бихте ли написали допълнителните условия, които са Ви съобщили по телефона? =)

# 209
  • Мнения: 16 871
1. до 16 е безплатно.
2. До края на годината преиздаване
3.Таксата за смяна на дата след това е 50 евро на човек, а не на полет. Ако първо сменя отиване и после връщане става 2х50х2
3. Няма възвръщаемост ако избера дата с по-нисък клас билет (така и предполаах, но бях дръжна да питам).
4. Естествено доплащане за по-висок клас.
5. Извършва се по телефона тук в България, Истамбул  или на място в техен офис, не през интернет.

Общи условия

Активация на акаунт