Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/Тема 5/

• 13 715
  • 216
  •   1
Отговори
# 210
1. до 16 е безплатно.
2. До края на годината преиздаване
3.Таксата за смяна на дата след това е 50 евро на човек, а не на полет. Ако първо сменя отиване и после връщане става 2х50х2
3. Няма възвръщаемост ако избера дата с по-нисък клас билет (така и предполаах, но бях дръжна да питам).
4. Естествено доплащане за по-висок клас.
5. Извършва се по телефона тук в България, Истамбул  или на място в техен офис, не през интернет.
Това безплатно отменяне до 16.03 на какво оснавание е? Обикновените им тарифи знам, че нямат "безплатна анулация" и затова се зачудих.

# 211
Явно на добра воля заради ситуацията

От сайта им.

# 212
Повечето авиокомпании обявиха облекчени условия за промяна и в някои случаи отказ. Проверете си на сайта на компанията, ако сте в това положение.

# 213
Поради COVID-19 всички авиокомпании в момента предлагат безплатна смяна на дата на пътуване за друго пътуване до края на годината, като е възможно и доплащане от страна на клиента за по-натоварени дати. Възстановяване на суми само за анулирани полети.
Не включвам нискотарифните.

# 214
  • на село
Някой пътувал ли е от летището в Гданск, Полша? Дали два часа прекачване е достатъчно, се чудя? С чекиране на багаж. Ако е някакво голямо летище, направо ще е предизвикателство, но пък за дестинацията това е единственият вариант с едно прекачване, а и цените са добри.

# 215
Търся евтин директен полет от София до някое от летищата: Мюнхен, Меминген или Франкфурт. Исках до Нюрнберг, но до там Уиз са си спрели полетите. Ползвам търсачката azair, но въпреки че задавам период от 26.07 до 08.08 и 4-6 нощувки, резултатите са за цялата година, че и за 2021г, и с начална точка в Ниш, Скопие и т.н. Някой ако има време, може ли да погледне. Не знам какво не правя както трябва.

# 216

Общи условия

Активация на акаунт