Юли свършва с дните задушливи, АВГУСТ идва с бебета красиви!

  • 21 423
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Стара Загора
  • Мнения: 82
Здравейте и от нас!!!Ние сме си вкъщи от неделя и свикваме един с друг лека полека и се възстановяваме!
Честито на всички нови мами докато ме нямаше!
А на всички останали леко раждане и да попаднат на професионалисти!

# 226
  • у нас
  • Мнения: 660
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВООБЕБИЛИ СЕ МАМИНКИ
ДАСА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИЧКИТЕ,МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСЯТ И МНОГО УСМИВКИ

tedy84,жалко,че не сънувах датата Confused.Моята кума ме сънува 4-5 дена преди да родя,че раждам на 15-07 и така се и случи.Даже съня,който беше сънувала,беше много сходен със ситуацията в която ги поставих.Те ме закараха до болницата и им оставих Алиса да я гледат  докато татито ни се прибере,че той беше извън града.Когато пристигнал,те все още чакали пред болницата с детето.И тя го беше сънувала общо взето в този ред. Rolling Eyes

# 227
  • Мнения: 575
Здравейте момичета,
Преди малко се върнах от преглед. Да се отчета... бях на запис на тоновете. Доки каза, че са ОК. Аз също нямам някакви особени оплаквания, освен тривиалните подути крака, тежест и тн.  И мен още не са ме гледали за разкритие, дори вагинален преглед нямам. Но за сега се доверявам изцяло на доки. Ако на 10.08. (когато ми е следващия преглед) не ме погледне ще му обърна по- сериозно внимание.
Иначе всичко с желението ми да дойда на лекцията се изпари. Легнах си чак в 5 сутринта и след това в 8 и кусур и топ нямаше да успее да ме помръдне. Мъжа ми направи опит, но бързо се отказа Simple Smile И така пак пропуснах лекцията....
По- късно ще ходим да си търсим отделно скринче. Май се убедих в това, че ще е по- удобно.
Хайде момичета, дръжте се и до скоро.

# 228
  • Мнения: 1 053
LOREXA,наистина ли се сбъдват сънищата?Аз още преди 20 дни сънувах,че раждам на 25.08.,разказах го на мои приятелки,но много не вярвам в сънищата,а сега като чета ти какво разказваш........,та се чудя може ли да се окаже верен съня ми newsm78.
Neli_na при мен също заплатата ми се изплащаше на карта и сега с болничните ми продължава да е така,но попитай във Вашата фирма как ще им е удобно дали да ти ги дават на ръка или да ти ги привеждат  Joy Joy Joy
Приятна почивка на всички Hug

# 229
  • Мнения: 4 970
Отнонсо сънищата- аз не съм сънувала,но....майка ми ,още в на4алото на бременността,когато още не се знаеше пола беше сънувала нещо свързано с Мария- магдалена.....А на 15.08 е ГОляма Богородица по нов стил.По стар мина преди няколко дни.Тя тога ва ми звъня и се хили ...дали не съм тръгнала да разждам Simple SmileЩе видим каков ще излезе newsm78
А ина4е една приятелка ме беше сънувала малко преди да забременея 4е съм бременна,и аз след няколко дни разбрах новината  Party

# 230
  • София
  • Мнения: 1 397
Здравейте на всички!
Нищо не съм чела от темата, но сега се прибираме в дома, така че да ви се похваля:
Родих момиче Зорница на 31.07.2006 г. 3300гр., 49см.
Раждането ми беше бързо, леко, без никакви усложнения.
Пожелавам на всички същия късмет и да знаете, че по-подробно ще пиша като имам малко време Simple Smile
Чао засега.

# 231
  • Мнения: 4 970
Добре дошла отново сред нас! HugЧестита ти кукла! Да е жива и здрава.Радвам се че вси4ко при теб е минало така добре.Ще чакаме с нетърпение разказа ти!ейй- тъкмо днес се сетихме за теб къде се изгуби Joy

# 232
  • Мнения: 188
здравейте мами!

с най-голяма радост искам да ви съобщя, че МАРИЯ_Б днес е станала майче на момченце - 4кг и 53см! родила е секцио и ще ми пише отново утре! много исках да отбележа новината с различни цветове, но нещо не мога да му хвана цаката!

на всички обебили се мами желая прекрасни мигове с техните слънчица! не поздравявам всяка по отделно, за което моля да ме извините, но редовно съм във форума и следя събитията и проронвам някоя сълзичка (доста) от щастие.

утре съм на консултация и после ще докладвам!
цунки на тумбачетата!

# 233
  • София
  • Мнения: 23
Здравейте на всички!
Нищо не съм чела от темата, но сега се прибираме в дома, така че да ви се похваля:
Родих момиче Зорница на 31.07.2006 г. 3300гр., 49см.
Раждането ми беше бързо, леко, без никакви усложнения.

ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА МАМА STANISLAVCHEN и MARIA!!! Да са ви живи и здрави и много да ви радват [/size] 

Онзи ден бях на преглед в Шейново при д-р Богословова и тя ми похвали една мама - Станислава, която много лесно е родила в 9 вечерта. Явно това си била ти  smile3521 smile3503
Честито още веднъж и дано всички минем така  newsm17

Ще ти бъда благодарна ако пишеш повече за раждането щом ти остане повече време.

# 234
  • Мнения: 172
Здравейте мами!!

    didka_nedeva нямам друго предложение за заглавие на новата темичка, но просто аз се надявам да сме трима, а не двама  Simple Smile Това е думичката с която не съм напълно съгласна в новото заглавие. Разбира се ако всички са съгласни на това заглавие аз нямам какво да кажа  Confused

Съжалявам!!!! Не се съобразих!!!! Stuck Out Tongue smihesorry

Честит малък мъж на Цветенце!!!! Да е живо и здраво бебчето и да радва много своите мама и татко!!!

smile3525 smile3525 smile3525

Добре дошла на Softnataly!!!  welcome

Честито и на bubcheto15, Elen@,  Вера 25, stanislavchen и МАРИЯ_Б!! Да са ви живи и здрави бебоците!!!!
smile3525 smile3525 newsm51 newsm51

neli_na използвай Internet Explorer, ако случайно използваш друг Explorer - става въпрос за калкулатора

При нас нищо ново, освен че започна да ни се гади доста! А и коремчето ни понатежава!
Засега това е от нас!!
Цунки по тумбите и се пазете!!!

# 235
  • София
  • Мнения: 5 795
Урааа! Още бебенца!!!  Hug
Честита принцеска на stanislavchen!!!   bouquet (родена на датата на нашата сватба  Heart Eyes)
Честито голямо момченце на Мария-Б!   bouquet Много да ви радват, да са послушни, здравички и да папкат!   Heart Eyes
алекс, просто като пишеш, маркираш текста който искаш да промениш и го правиш чрез двата реда иконки над полето за писане. (май не стана много ясно  newsm78, обясних го отзад-напред  Crazy) - дето пише размер на шрифта, промени цвета, и други неща - болд, италик, подчертано и т.н.

# 236
  • Марс
  • Мнения: 439
  EmbarassedМалко ме е срам да питан, но ще се престраша. Какво е да си щъркел ако има кой да ми обясни ще съм ви много благодарна. Confused

# 237
  • София
  • Мнения: 5 795
  EmbarassedМалко ме е срам да питан, но ще се престраша. Какво е да си щъркел ако има кой да ми обясни ще съм ви много благодарна. Confused

означава да съобщиш на другите новината за бебенце, ако знаеш че някоя мама е родила!  Heart Eyes

# 238
  • Мнения: 743
Еха! Още бебенца!!! 
Честита принцеса на stanislavchen!!!
 Честито голямо момченце на Мария-Б!
Много се радвам че редичките ни се пълнят с нови и нови бебенца!Да са ви живи и здрави ,много да ви слушат!

Аз днес ходих на училище ,беше много хубаво,лекцията беше за къпане,масаж и обличане на бебето,много добре поднесена и интересна,аз дори се учудих колко неща съм забравила!

При мен нищо ново,и ако още някой ми се обади да ме пита родила ли съм ще изключа всички телефони.Много ме изнервят #2gunfire всички тези непрекъснати обаждания ,въпроси,все едно че зависи от мен ,толкова ме натоварват вече ,а напрежението е последното което ми трябва сега.Нямам мира.през нощта звъни сестра ми от Канада,през деня родата и приятели от Бг.Не ме оставят да си поспя ,не стига че цяла нощ не мога ,ами като се раззвънят на обед 14-15ч,аз тъкмо съм си легнала,направо ме побъркват вече.
Мъжа ми той се нерви че му се променяли плановете,ама това е природа не става по план.Ужасно съм нервна вече.Свекърва ми и тя все се тюхка да не съм го преносвала ,хем 10 пъти и казах че детето е добре,довчера беше недоволна че съм бременна и ме гледаше накриво сега изведнъж другата крайност.
На всичкото отгоре,вчера до среднощ гледах сайтове с детски неща,ама на тези на които има готини скринчета не може да се поръча на другите са или с ваничка или много скъпи.Писна ми вече.
Отказвам се засега.

Ами това е ,чакаме разказите на новите мами!И как вървят нещата на мамите с бебенцата! Hug

Съжалявам за леко негативните краски,ама много ми тежеше и исках да го споделя с вас. Embarassed

# 239
  • Мнения: 1 055
Имам предложение за темичка, дано не е много дълга!!!
Да станем АВГУСТ мами много ни се иска, някои бебета изскачат, други пък се стискат!!!
Моето бебче още се стиска, но се надявам да изскочи в най скоро време!!!
Честито на мамите stanislavchen и Мария-Б !!! Да са им живи и здрави рожбичките!!!

Общи условия

Активация на акаунт