Юли свършва с дните задушливи, АВГУСТ идва с бебета красиви!

  • 21 401
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 035
ЧЕСТИТО НА ТИНТИН!!!
ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ПРИНЦЕСАТА!!![/
size]А зад цитата заставам напълно.
Кабив,аз също живея в Мадост 4 и ни изписаха точно като спряха топлата вода,не ме питай какво е с новородено и без вода.Пълен ад и ужас е цялото ежедневие и къпането.Момичета,забравете за свекърви,майки,лели и всякакви роднини.Тези нерви ще в итрябват страшно много,а след раждането всички около вас ще ви дразнят още повече.Аз от роднини не мога да се оплача,всички ми помагат безумно много и не знам как бих се справила без тях ивъпреки това има моменти,в които мразя света,а май и той ме мрази.Пък и тези хормони ме побъркват допълнително,плача без причина,ама твърдят,че било нормално.Стискам палци на всички и успех на раждащите.

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 12:50 от bubcheto15

# 256
  • Мнения: 743
Прекрасна новина!
Честито на tintin!Старохно,голяма госпожица!
Нека Михаела да расте здрава и красива за радост на цялото семейство!
Бързо възстановяване tintin!  bouquet  bouquet  bouquet

Дано всички скоро да усетим тази радост!
Разказа на Станислава ми вдъхна кураж!Дано и за напред всичко при вас да тече гладко! Hug Hug Hug
Аз изпратих нашия татко за СТ преди час ,дано устискам фронта до неделя когато се връща!Реших че вместо да ме гледа по цял ден в очкаване и да му изоства работата,подобре да си я свърши, а пък аз и с такси мога да се закарам до болницата,ако стане нещо.
Та така сега два дни ще съм самичка вкъщи и ще ви подосаждам! Embarassed

# 257
  • Мнения: 1 053
ЕХ ЧЕ ПРЕКРАСНИ НОВИВИ ИМА ТЕЗИ ДНИ
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА STANISLAVCHEN,МАРИЯ-Б И TINTIN   bouquet
ДА РАСТАТ ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ Joy Joy Joy
Момичета и моята лекарка е  в отпуска и от една седмица незнам как е бебчо,но живот и здраве в понеделник се надявам всичко да е ок.Иначе и при мен болките в таза са страхотни Sad,каквото и пробвам няма спасение,още малко остана трябва да издържим Hug
Приятен ден на всички и очакваме новини за още бебенца newsm10 newsm10 newsm10

# 258
  • Мнения: 1 612
Еха колко много бебета си имаме вече! newsm44

ЧЕСТИТО НА МАМА stanislavchen! МНОГО ЗДРАВЕ НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА И ДА СЛУША МАМА И ТАТИ!  bouquet

ЧЕСТИТО И НА МАМА МАРИЯ Б.! ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ-ГОЛЯМ ЮНАК!  bouquet

ЧЕСТИТО И НА TINTIN! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА МИХАЕЛА И МНОГО ДА СЛУША!  bouquet

Вчера за пореден път бяха спрели нета като се прибрахме и направо ми идеше да ги  #2gunfire.
Да се отчета и аз след консултацията. Бебчето е добре.Вече ми дадоха направлението за болницата и последните изследвания. За съжаление хемоглобина е паднал още /сега е 98/ и ще продължа с малтофера до раждането. Документите за болницата които ми казаха да нося са: направление за хоспитализация, изследванията + WASS + кръвната група, и лична карта.
Kabiv страхотен е фестивала. Този път единствено не ми хареса американците. Много са ми скучни. Ядосвах се че и двете вечери си забравих фотото и не можах да снимам. Но довечера е закриването и ще ходим пак. Този път фотото е с нас. Wink После може да кача някоя снимка.
Това е за сега от мен.
Чакаме новини за още бебчета!

# 259
  • Мнения: 74
ЧЕСТИТИ  БЕБОЦИ А МАРИЯ_Б, TINTIN  И  STANISLAVCHEN[/size][/color][/glow]

 smile3522 smile3522 [smilie=smile3522.gif  ylinfant Two Hearts  ylinfant Heart Eyes  ylinfant Two Hearts]

Gabi 32, не се притеснявай! Лекарите си заят работата, още повече щом като ти е добра - няма страшно. Наистина  много голямо бебе се очертава до родиш, но по-добре да изчакаш, да не се роди недоосено /въпреки че не е малко/.

Малко остана, кураж на всички!!! newsm10 newsm10 newsm10

# 260
  • Мнения: 74
ЧЕСТИТИ  БЕБОЦИ А МАРИЯ_Б, TINTIN  И  STANISLAVCHEN
 smile3522 smile3522 [smilie=smile3522.gif  ylinfant Two Hearts  ylinfant Heart Eyes  ylinfant Two Hearts]

Ето това исках да напиша!

# 261
  • Мнения: 4 970
Честито на  тинтин Hug!!!Да е жива и здрава малката принцеска МИхаела!  bouquetНа мама- бързо възстановяване и скоро да ни пише от къщи!

МОмичета,преди малко забелязах нещо слузесто( като сопол) по бельото ми.НЯма никакви кървави нишки Rolling Eyesи не знам дали  може да е тапата.Ина4е си е бяло  и гъсто( извинявам се за образността,но- няма как ина4е да опиша Embarassed).Все едно е мякакво бяло те4ение,но слузесто.Сега съм си вкъщи ,взех си душ и сложих ежедневна превръзка- да видя дали ще продължава да изти4а.Чатох 4е е нормално в края на бременността секретирането да е по-обилно.Аз не съм имала никакви гъби4ки,инфекции и тем подобни те4ения през цялата бременност,а последното изследване за влаг. секрет беше преди 2- 3 седмици.Резултата- "Чиста си като момина сълза....".Някоя от вас има ли нещо подобно  newsm78

# 262
  • Мнения: 634
Привет и от мен Hug

ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА МАРИЯ_Б, TINTIN  И  STANISLAVCHEN! ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ!!!!

Аз днес бях на преглед и новините са следните -- 2,5 см разкритие, главичката на бебока е прилегнала и е 9,3 см и може да се очаква раждане и тази нощ... #Crazy #Crazy #Crazy Иначе е 3,100 кг. +/- 300 гр, а за водите и плацентата не разбрах, а и после не попитах, защото много се бях стреснала вече с прогнозата...Добре, че добави, е може и 1 седмица да си ходя с това разкритие...незнам, от една страна искам вече да раждам, но от друга..... Confused

slavvena и Gabi 32, наистина няма смисъл да се притеснявате, важното е да имате доверие на лекарката си и всичко ще е наред.

# 263
 newsm51 Честито и добре дошли обратно при нас на Станиславчен, Мария Б и Тинтин! [/color]Май моите предчувствия за мама Станислава се оказаха верни. Дано и при нас всичко мине така бързо.

 smile3541 Цункайте бебчетата от нас и дано папкат, и спинкат повече, за да пораснат бързо, а и майчетата да имате повече време да споделите опит с нас чакащите. 

# 264
  • София
  • Мнения: 96
Честито дъщеричка на Тинин! Да и е жива и здрава!

Благодаря за подкрепата на Andy, Neli, Stanislavchen и Slavvena! Нели, при тези размери няма как да е недоносено. Всички казват, че освен, че е дългичко е и дебеличко."Ръста не е за сметка на кг". В тая връзка да ви попитам какво означават следните съкращения. Знам, че някой ги беше обяснил в една стара тема, ама сега не мога да ги намеря:
ВРД-100
HC-352
AC-384
FL-86.1
LA-N
Velmar, и аз имам такова течение, нищо че микробиологията ми е чиста. Обикновено е доста воднисто, ама на моменти е слузесто. За тапата и аз знам, че трябвало да има малко кръв.
Във всеки случай аз ти пожелавам да е тапата и до няколко дена да ни зарадваш с хубави новини.

# 265
  • Мнения: 4 970
Габи,съкращенията озна4ават следното:
ВРД-100 - бипариетален диаметър( обиколка на глави4ката) -при вас - 100
мм
HC-352 - ( това май беше размера на костта на ръ4и4ката newsm78)
AC-384 - абдопминалния размер( това е обиколката на корем4ето)
FL-86.1 - размер на бедрената кост
LA-N - околоплодни води( в норма)

# 266
  • Мнения: 163
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРЯ НА TINTIN

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Скорошно възстановяване на майчето и много усмивки с малката принцеса.Да им е жив аи здрава!!!!!!!!!!
Сега да докладвам .Вчера бяхме на доки.В понеделник ме вика да влезна в болница ,и евентуално и да направим секциото.Дано само да устискам дотогава.Момичета иска ли някой да ми бъде щтъркел-нека ми прати телефона си на лични,че нашият татко си е голяма паника и няма да му е много до нет,а пък и аз съм му оставила един списък с покупки и ще има доста работа-да не говорим ,че скоро почна нова работа и няма да може да си вземе малко отпуска през това време-малко ще му е нанагорно ,ама то татко така лесно не се става както казва една моя приятелка
Стискайте палци да устискам до понеделник Praynig

# 267
  • Мнения: 1 612
AndyB не се притеснявай. Скоро ще си гушнеш малкото съкровище! Hug
Чакаме добрите новини!

Аз сега отивам да приготвя набързо вечерята,че довечера отново сме на културно мероприятие. Laughing Много ми е горещо , но ми се е прияло точно това и днес ще готвя. cook

bebon се загуби нещо. Дали е родила вече? Thinking

# 268
  • Мнения: 1 290
Здравейте момичета,

Честито на всички вече мами гушещи бебочетата си.
Моя термин още е далеч.
Признаци за родова дейност нямам, но човека е с главата на долу и с размери подходящи за "нормално" раждане.

Искам да попитам маите от Варна насочили се към АГ знаят ли нещо за стаите на ет.4
и тези на ВИП етажа - каква е разликата?

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 15:17 от Gvendolin

# 269
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Здравейте мами Simple Smile

Честита дъщеричка на tintin!  baby_neutral
Бързо възстановяване на всички обебили се мами  Hug  Heart Eyes

при нас нищо ново. с ремонта поприключихме на този етап, детската стая стана страхотна  Mr. Green жегата ме мъчи много, страшно много ми тежи  ooooh! но при всички ни е така, трябва да потърпим, още мъничко остана  Hug
ако още не сте избрали име на бебчовците ето малко свежи
идеи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт