Юли свършва с дните задушливи, АВГУСТ идва с бебета красиви!

  • 21 386
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 256
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА tedi79!

Варненски мами, аз днес мисля да ходя на "Училището за бъдещи родители" в Окръжна болница от 17.00 ч.
Във връзка със седмицата на кърменето ще има интересна лекция.
Има ли и други желаещи?

# 61
  • у дома
  • Мнения: 1 581
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА tedi79! Heart Eyes
Обичайте се още много, много години, заобиколени и детски смях! Joy

# 62
  • Мнения: 1 054
 newsm51Tedi79 Честита годишнина!!! Желая ви най - послушното бебче и още дълги години да бъдете заедно и щастливи!!!  newsm51
Kabiv Благодаря за пожеланието ти и за куража, който ни даваш!!! Дано скоро татито си бъде вече при вас!!!
ema_ Браво на малките юнаци!!! smile3501
Момичета аз днес съм се разчистил, изпрах и пердетата, спалнята и хола са готови, остана ми всекидневната, но сега малко почивка, че доста болки и контракции имам. Може би пък това с инстинкта за чистене е истина и скоро да тичам към болницата!!! Wink
По-късно смятам и чантата за болницата да си стегна, предстои ми и епилиране днес, абе бая неща имам да свърша!!!
Късмет на всички мами и леко раждане на тези, на които предстои тези дни!!!

# 63
Здравейте момичета ![color=red]!Tedi79  честита годишнина [/color] newsm51
Ема - радвам се за малките момченца , а и щом баткото е щастлив и не ревнува е още по-добре .
Кабив - скорощно възстановчване на съпруга ти и вече никакви проблеми .
    Снощи ми се обади РОЗИ24 и каза, че бебо се казва Хектор и прилича на нея и чака да я изпишат . Двамата са добре .
По БТВ новините снощи даваха , че новият закон за майчинството ще бъде внесен тази седмица в парламента за гласуване , варианта е 315 дни , но ако влезе от 1.1 2007 нас не ни лови , а мамите с по късни термини . Молч се да влезр веднага в сила .
Знае ли някоя мама нещо за Снежко , преди пишеше всеки двн .
      Късмет на всички раждащи тази седмица и не забравяйте да пишете  newsm10

# 64
  • София
  • Мнения: 96
Честита годишнина на Tedi79! baloni

Eliona, аз възнамерявам да ходя утре на училището на сп. "9 месеца". Ще се радвам да се запознаем. Записала съм се даже доста оптимистично за четвъртък и сл. вторник (8-ми август), нищо че днес официално влизам в 40 седмица. Термина на лентичката си ги изчислих аз по датата на овулацията.

# 65
Честита годишнина на Теди и Велмар! Още много години любов! Сигурно сте си изкарали чудесно празника!
Успех на всички момичета, които тази седмица ще станат майки!
Кабив, леко възстановяване на мъжа ти и дано се завърне скоро и да е до теб във важния момент.

Някой може ли да ме насочи къде мога да намеря предстоящите лекции на сп. "9 месеца"?
Успешна седмица!

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 849
[
Някой може ли да ме насочи къде мога да намеря предстоящите лекции на сп. "9 месеца"?
Успешна седмица!

1.08 - Нормално физиологично раждане;
03.08 - Къпане, масаж и обличане на бебето;
08.08. - Всичко за безпроблемното кърмене;
10.08 - Гимнастика през бременността и след раждане;
15.08 - Юридически аспекти на бременността и майчинството;
17.08 - Кога да се консултира бебето с ортопед;
22.08 - Как да се справим с вредните навици по време на бременност;
24.08 - Хранене на кърмачето и малкото дете;
29.08 - Кой кой е в родилната клиника - разходка в приемното отделение, предродилна зала и родилна зала;
31.08 - Хранене на бременната и кърмачката.

Цитат
Публикувано на: понеделник, 31 юли 2006, 12:26Публикувана от: gabi32 
Вмъкни Цитат
Честита годишнина на Tedi79!

Eliona, аз възнамерявам да ходя утре на училището на сп. "9 месеца". Ще се радвам да се запознаем. Записала съм се даже доста оптимистично за четвъртък и сл. вторник (8-ми август), нищо че днес официално влизам в 40 седмица. Термина на лентичката си ги изчислих аз по датата на овулацията.
Габи32 и аз ще се радвам да се запознаем. ние сме цяла групичка августинки и сядаме обикновено(ако има места) в най-отдалечения десен ъгъл, на диваните.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 849
Забравих да ви се похваля от пазаруването - в м-н Марсел на Мария Луиза има намаление и от там си взех гащиризон за 9.50.
Също така на ул. Симеон, до пряката с Екзарх Йосиф има детски м-н  и стоките са на доста сносни цени. От там: Комплект чаршафи - 12.50; боди с дълъг ръкав - 3.80 и жилетка с ританки - 4 и нещо...Освен това може да си поръчаш да ти ушият обиколници, като си избереш плат и имат и куп други неща. Мисля, че те са си производители и се казват "Сими" и за това са толкова евтини, но имат и стоки на др. производители. Надявам се, че това не се приема за реклама, аз нямам нищо общо с тях, просто ви препоръчвам м-н с по-евтини стоки.
Това е то.

# 68
  • Мнения: 1 053
Здравейте и от мен момичета,два дни не съм влизала и немога да смогна да Ви прочета   Hug
Честита годишнина на Велмар и Теди.Пожелавам им още много години любов и щастие newsm51.
Kabiv бързо възстановяване на мъжа ти. Velmar унспех с апартамента,като си помисля и нас ни чака същото,ама това ще е живот и здраве догодина newsm78.Иначе аз от два дни се чувствам доста зле-имам ужасни болки в таза и в стомаха,много ми се вие свят и на моменти чак се задушавам.Доки тази седмица е в отпуска и няма да мога да ходя на консултация,та се надявам до другата всичко да е наред  Hug
Успешен ден на всички Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 743
Здравейте момичета,
Днес много трудно влязох. Не се отваря страницата и това е. Но най - после успях. Някои от вас доста усилено перат и чистят, мен ме гони такъв мързел, че дори не ми се става от стола, дивана или където съм. Никога не ме е мързяло така. Просто се учудвам защо тялото ми реагира така. Иначе сме добре с бебчето. То или по- точно тя си мърда и шава в корема и за сега -да чукна на дърво, не ме стряска. Ох, голям страх ме гони, не е истина. Миналата вечер едни сънища сънувах, но колкото повече проближава ДЕНЯТ , толкова по-неспокойна ставам.
Ами това е за сега., до скоро писане.

# 70
  • Мнения: 634
здравейте, мами Hug

ЧЕСТИТИ ГОДИШНИНИ НА tedi79 И Velmar!!!

Eliona, мерси за инфото за магазините...утре трябва да ми преведат парите и смятам да ги навестя... smile3508 А за у-щето -- знаеш....местенце и за мен.... Hug


# 71
  • Мнения: 136
ЧЕСТИТИ ГОДИШНИНИ НА tedi79 и velmar!!!
Дълги години семейно щастие и детски смях да огласява семейното огнище!!!


Аз все още съм си 2 в 1 и май официално ще премина към вашия отбор Grinning Бебчо не иска да излиза, определено има мнение и проявява характер като истински Лъв Laughing
За сега сме добре, вчера ми правиха запис на тоновете, беше добър, днес ходих пак да ги слушаме, всичко е наред. Имам и контракции от време на време, но не са регулярни. Дано до края на седмицата да реши сам да излиза, че после ще трябва да го предизвикват Sad
Лек ден на и приятна лекция утре на всички!!!

# 72
Eliona, много благодаря за програмата! Дори се записах за 3-ти и 8-ми август.,Досега не съм ходила, защото не си бях в София, но съм сигурна, че ще ми е интересно.  book

# 73
  • Мнения: 743
ЧЕСТИТА ГОДИШИНА НА tedy79!Желая ви от цялото си сърце много щастие дълги години,много любов и много здрави и хубави деца! luvbed 1dating  loveuuu
Много се радвам и че всичко с мама Рози е наред,много поздрави и да нацелува малкия голям Хектор!

Днес  аз най сетне отидох в Нова Деница да поогледам за шкафче,харесах 1-2,по 165лв,но не ме грабнаха както се казва.Едното е чамово скринче ,а другото в бежово и синьо,но не беше много красиво.Ох не знам вече имам чувството че никога няма да си избера ooooh!
Елиона много благодаря за инфото с магазините и лекциите Hug,аз също се записах за утре,за четвъртък не посмях, Wink утре ми е термина,за жалост моята заплата я превеждат около 10то число така че не се очертава пазаруване тази седмица,но живот и здраве по нататък може да се разходя натам!

На всички мами с болежки и неразположения желая бързо оправяне!Гаденето също е признак за скорошно раждане така че явно просто нещата се случват такива каквито трябва да са!
Ами това е ,надявам се утре да си изкараме много приятно на училището! Simple Smile

# 74
  • Мнения: 4 970
Привет и от мен,момичета! Току що влизам вкъщи и съм живия труп CrazyОт 6 ч. съм на крак.Преизпълних вси4ки графици.Сутринта ходихме да се срещнем със стриоителната фирм,от която ще купуваме апартамента и ...го капарирахме SickИзпросих си необходимата ми документация за да си придвижа нещата с банката.От там хукнах към Шейново.Правихме запис на тоновете на бебка.Добри са,но...само в на4алото шаваше,а после- явно задрема и въпроки подканите от наша страна- не иска да се рязбуди за по-ефективен запис.Така или  ина4е - нищо притеснително в записа.НЯмам и контракции.После ме гледа за разкритие и т.н.( абе- неприятен си е прегледа Sick).Каза 4е имам 1 см разкритие и шийката е омекнала- 20-30%......( скъсяване newsm78 ли беше....... или омеклване...някой да помага).В 4етвъртък ще ходя отново на запис  и ще гледаме на пак.Доки май окон4ателно се отказа от секцио.При този гинекологи4ен преглед установи 4е таза ми ,като вътрешни р-ри е перфектен.Външно е заблудата WinkКаза 4е ще родя без проблеми с лекота и без разкъсвания Peace( поне така обеща).А в противен слу4ай- каза 4е удари 1-2 шева за радост на мъжо JoyГоворихме и за упойки- каза 4е ще ми сложат епидурална.Тестове не правят предварително.Лелеее- днес напрово ме тресе наистина страх SickХиляди мисли и въпроси ме връхлитат и въобще не мога да ги систематизирам и да ги подредя с помощта на разума.ДОки каза 4е няма да 4акаме до 10-и 4е ще бъде по-рано според него.А аз най-много се плаша от неизвестността... Rolling EyesДали няма да пропусна сигналите на запо4ващото раждане.....Абе- страх ме еееееее Sad
След болницата си отдъхнах пътьом( преди следващите зада4и) на кафенце с приятелка.От там- отидох да плащам сметки,после - до банката за да занеса документите за оценителя и да внеса сума за тази услуга.Оттам- невероятно задръстване по Цар ОСвободител ,защото разни ста4куваха за войната ,за децата... ooooh!абе- за мнгоо неща.Ве4е не можех да фокусирам правилно какво пише на плакатите им.  TiredСъс сетни сили се добрах до вкъщи ,като в колоните си мислех..."ами ако сега тръгна да раждам- какво правя ooooh!...."Абе- съвсем луднах. Сега съм гола пред компютъра BlushДано се "съживя".Исках и друго да пиша,но.....от прегряване съвсем забравих ooooh!КАто си събера мислите- ще пиша пак.Няма отърване от мен! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт