Юли свършва с дните задушливи, АВГУСТ идва с бебета красиви!

  • 21 400
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 743
velmar, поздравления за апартамента. Това е една много хубава новина. Не се притеснявай, защото не си единствената, която си мисли такива неща. Аз чаках до сега мъжа ми да се прибере, за да вляза да се изкъпя. Страх ме е да не стане нещо изненадващо. Сега вече влизам в банята. А ти пиши, нали за това сме тук  - за да споделяме съсътоянията си и да се подкрепяме. После и аз ще се включа.

# 76
  • Мнения: 4 970
МОмичета,има ли някоя от вас,която ще хди на утрешната лекция на сп."9 месеца" Rolling EyesАз си смилех да не ходя на излишни мероприятия,заради налегналото ме шубе,но пък утрешната лекция е тъклмо като за мен  Laughing"НОрмално физиологично раждане ".Та- мисля да отида.Ще се радвам на компанията ви .Тъкмо ще се поразсея  малко.АКо има някой желаещ- да се обади Peace

# 77
здравейте момичета,
сутринта писах писах и нещо се прецака компа и  #Cussing out,чак сега се включвам пак че следобед в тази стая е супер горещо и не мига да издържа.велмар завиждам ти благородно за заетия ден сигурно не си усетила как е минал,а аз едва ли не броях минутите мноооого скучно Sadгледах някакви филми заспивах през час и така сега чакам татито да ни води на рзаходка ама и той май ще закъснее)
вече си имам щъркел Simple Smileдаже не един само бебката да реши да идва-благодаря ви момичета
утре ще ходим на гинекологичен преглед и дано вече имам яснота дали ще е скоро ,но с тая липса на симптоми май ще си подминем датата
а за страх и мен си ме е страх ама от време на време иначе май желанието да си видя бебка е по-голямо Simple Smile
притеснявам се че имам още някакво течение въпреки положинакса които си слагах но доки твърди че съм се дезинфекцирала и вс ще е ок-ми вярвам и какво друго ми остава newsm78
теди79 ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!!!!!!!!
велмар  И НА ТЕБ НА ПАТЕРИЦА!!!!!!!!

# 78
  • Мнения: 927
Здравейте, майчета!
ЧЕСТИТО НА МАЙЧЕТАТА С НОВИТЕ БЕБЧЕТА !!! ДА ИМ РАСТАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ!!!
ЧЕСТИТО И НА ВЕЛМАР И ТЕДИ ЗА ГОДИШНИНИТЕ !!!
Велмар, как издържаш на това темпо, не знам! Възхищавам ти се чак. Аз вече едва се предвижвам, но не се отказвам от разходки, само че на близки разстояния  Embarassed Laughing
 За раждането много се чудих и доста изчетох и най- накрая реших да оставя бебчо да си реши кога да излезе и да си раждам нормално. За съжаление тук няма епидурални упойки, но болката не ме плаши - важното е бебо да е добре.

# 79
  • Мнения: 172
Честита годишнина на velmar и теди79! baloni 1dating
Пожелавам ви още много дълги години семейно щастие и любов!!!!!!
gybka111  и аз имах желание да дойда на училището за родители, но след прегледа в този дъжд, а и ми стана доста лошо и с таткото решихме да се прибираме в къщи!!!
Ще ти бъда благодарна ако кажеш как е минало о!!!
Ние днес бяхме пак на доки и решихме, че ако всичко е ОК ще направим секциото на 10-ти. Бебо успешно до момента е достигнал 3000 гр., а и плацентата ни е добре. Така че живот и здраве на 10-ти ще си имам едно малко момченце. А за упойката решихме за сега да е епидурална!
Има ли мами, които искат да бъдат щъркел!!!!
Това е засега от нас!!!!!
Цунки по тумбаците  и се пазете!!
Ние отиваме на разходка, че свекъра има РД!!!!
До писане!!!

# 80
  • Мнения: 4 970

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА ,ТЕДИ  79 Hug[/b][/color]
желая ви от сърце дълъг семеен живот и безобла4но щастие! Най-големия подарък  сте си го направили.Наздраве!  bouquet
Моми4ета,не ми завиждайте.БИх дала какво ли не за един спокоен и безгрижен ден без тревоги...ей така- просто спокойствие LaughingА за нощ - да не говорим JoyНе се замислям за това дали издържам на тоя темп.Само знам 4е - ТРЯБВА!!!ЛЕле- майка ми в4ера идва в София и направо се втрещи ShockedКаза 4е детето ще се роди стресирано или ще е някой невротик,щото не съм се спирала.АМа - и аз наистина съм една припряна.....Знма 4е трябва да намаля малко ритъма,но- за съжаление не е сега момента Rolling EyesПОне беба ще се роди калена  Laughing
МОми4ета,исках да ви попитам нещо - след днешния преглед знам 4е е нормално да полу4а някакво кървене .И сега го о4аквам.ХОдя през 5 мин. на проверка ooooh!АМа- нямам такова( за сега).При вас след този преглед за разкритие имаше ли го въпросното кървене и какво представляваше?Или пък не е задължително newsm78Извинявайте за глупавия  въпрос,ама - седя и се 4удя Rolling Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 5 794
Здравейте, мамчета!  Hug
Благодаря ви много за хубавите пожелания!   bouquet Чудесни сте! Черпя ви виртуално кой с каквото иска - тортичка, биричка  Joy cheers Wine Glass cook  Hands Clap  
Аз няма какво тобков да пиша ново, а и скоро ще ходим да празнуваме. Е, не се чувствам в най-добрия си вид, но ...  Wink
емеле, и аз се чудех за това с тапата. И въобще - какъв е реда - първо пада тя, после изтичат водите или как?  newsm78 Нещо хич не ми е ясно.  Blush
didka25 , стискам палци бебчо да реши да се появи сам!  Praynig
tintin, и аз имам течение, въпреки дългото лечение - 14 дни с гинопеварил, но мисля, че този път не е от гъби, а си е физиологично. Поне се надявам, де.  Rolling Eyes
Ние утре сме на д-р, ако ме хване липсата, да знаете, че са ме приели  Praynig Но аз се надявам всичко да е наред и да си поседи бебчо да датата на секциото (която още е ден Х  newsm78)
На лекция определено утре няма да дойда, ако в четвъртък сме 2 в 1 все още... Wink
 velmar , честито за апартамента! И намали малко темпото - в тези жеги  Sunglasses,   аз съм направо sweating. Вчера за малко да припадна, беше страшен задух точно преди за завали.
Забравих - да е жив и здрав малкият голям мъж Хектор на Рози24  Heart Eyes
Ох, стана много дълго! Цунки и се пазете!   bouquet

# 82
  • Мнения: 29
Здравейте момичета, току що се прибирам с малката, от 10ч. сме по задачи . Обиколихме ТСМ-ите - имат 44% намаление ама така са ги обрали , че няма за какво да се закачиш. Не стигнахме до магазина за колички дори.Утре ми е последният свободен ден и на 2.08. съм на запис на бебо.
velmar не е задължително да кървиш при разкритие, с първото дете доки ми направи разкритие следобед и ми каза да се прибирам, че към 2-3 часа през ноща ще ме хванат контракциите. Така и стана , без капка кръв. Сутринта в 8.55ч бях родила след всичките му приготовления. Не се притеснявай, всичко ще е наред. Успех и на теб.

# 83
  • Мнения: 1 055
Здравейте пак мами!!!
И аз съм още 2 в 1!
tintin течението е нормално заради увеличените хормони през бременността, и аз се слагах 15 дни Гинопеварил, ама си имам течение! Важното е, че сме дезинфекцирани и няма да предадем някоя инфекция на бебчетата!!!
velmar , не е задължително да имаш кръвотечение след вагинален преглед, аз не съм имала, а са ме гледали 3 пъти, даже си мисля, че ако имаш трябва да се консултираш все пак с доки!!!
Относно това кое е първо тапъта или водите- тапата е, но като падне тя не е задължително да изтекат водите веднага!!! На сестра ми само тапата и беше паднала, а водите ги спукаха в болницата!
Мами иска ли някоя да бъде мой щъркел, ако има желаеща да ми пише на личния! Мислех си да пиша на Lorexa, защото имам нейния номер, но нали сега има малко бебче и не ми се иска да я притеснявам!!! Благодаря предварително!

# 84
  • Мнения: 330
Здравейте мами! Stop
Честита годишнина на tedi79  bouquet и с малко закъснение на velmar  bouquet
Доста момичета се поизгубиха ThinkingДано скоро има хубави новини за нови бебоци newsm32
Леко чакане на останалите.И аз се бях постресирала,но сега нещао се поуспокоих и нямам търпение да дойде момента.Пожелавам на всички безпроблемно раждане и всичко с бебетата ни да е ОК. Praynig
Лека вечер   love001

# 85
  • Мнения: 658
Здравейте момичета Grinning
Не съм писала от 5 дни и вие вече сте почнали нова темичка Laughing
Ние с бебо сме добре все още сме 2 в 1 и нямаме никакви симптоми за по-ранно раждане. Най-после нашият татко завърши ремонта в къщи и вчера и днес съм чистила, почудих се дали не ме е нападнал така наречения "синдром на гнезденето" newsm68 И така вече всичко е готово, остана само да се сглоби кошарката на бебо, но това е лесна работа Grinning Малко ме е хванало шубето като се замисля за раждането, там където ще раждам не поставят епидурална упойка, няма специалист който да я постави и така ще се ражда с някакъв коктейл от обезболяващи Grinning
Това е за сега от мен Grinning, утре се нядавам да наваксам се четенето  Grinning, лека вечер на всички, дано се спи тази вечер Hug

# 86
  • Мнения: 44
Първо искам да честитя на всички майки, които си гушкат вече рожбите. Толкова много са станали, че не мога да ги изброя поименно. Желая на всички да са много щастливи, много да папкат малките бебоци и много да ги слушкат.

Kabiv, дано твоя мъж се възстанови много бързо и скоро да се похвалиш за ефекта. Освен това много ти благодаря за ценната информация и съвети, кито ни даваш, както и на другите мами във форума. Много ми е приятно с вас и много ви обичам.  Heart Eyes

За информация аз съм от Младост-1 така, че след време като започнем да разхождаме бебетата ще се радвам да се виждам с мами от района.

На Velmar и Tedy79- честити годишнини- много да се обичате! Velmar, освен това честито за апартамента. И аз се възхищавам на това колко си дейна и неуморима-само така!  Hug

A сега да се отчета: днес на обяд бях на тонове и ме изплашиха, че не се много добри. Все едно, че бебо е заспал. Веднага се обадих на докторката да ги види и тя не ги хареса и ми каза в 5 часа вечерта пак да ги повтора и ако са пак такива лоши до 2 дни ще предизвиква раждане. Цял ден бях много напрегната и в 5 бях пак в болницата, този път уж бяха нормални, но аз още не мога да се успокоя.  Sad Утре сутринта ще хода пак на запис. Стискайте палци всичко да е наред.

# 87
  • Мнения: 658
Здравейте момичета,
... най-сетне и аз да си влезна в профила newsm44
Мъжът ми днес се прибра в къщи и аз съм много хепи. Все още има големи отоци по лицето, синки по клепачите и под очите ... малко е страшен, но аз си го нацелувах здраво още от вратата.
Моя бебо тези дни е толкова активен, че не ме оставя да спя - нито вечер, нито през деня. Заел се е със сериозна работа  Joy - да се намести надолу. Лека полека корема ми започна да се свлича надолу, от време на време чувствам леко гадене - все признаци за предстоящо раждане, но досега резултатите не показват контракции. Вече не пия никакви лекарства освен витамините.
Tedy79, честита годишнина от сватбата. Желая ти най-голямото щастие на света и дълги години семеен живот. Дано утре на прегледа всичко да мине така както ти искаш.
Eliona, щом трябва да задържиш още малко бебо, стискай.
Velmarче, честито за избора на апартамент. Както се вижда имаш отлични резултати от прегледа, така че надали ще имаш някакви неприятни изненади до края. Успокой се! Раждането няма да започне спонтанно, ще получиш съвсем ясни признаци за това и не се настройвай предварително за екстремни ситуации. За първи път чувам за кървене след преглед за разкритие. Като се замисля е възможно newsm78, но сигурно се случва много рядко. И ... хайде ела утре на лекцията, от кога чакаме да се запознаем с теб Grinning
Tintin, профилактично може да си правиш вагинални промивки с Tantum Rosa или със сода.
VesiG, щом като следобедния запис е бил добър, значи всичко е ОК. Ако чувстваш и движенията на бебо, значи съвсем няма място за притеснения Peace
Наистина много момичета се загубиха напоследък. Аз пък се чудя къде изчезна Обърквация - с нея термините ни са на една дата и й е рано да изчезва така newsm78

Момичета, утре съм на линия в UpStairs.

Спокойна вечер Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 4 970
ВЕси,не се притеснявай излишно!Това не помага на беб4о.Вси4ко е под контрол и лекарката ти следи нещата явно доста добре щом те вика толкова 4есто.Май с теб ще сме със сходни тревоги тия дни  LaughingНо- то и не остана много.И сега да родим - не се води преждевременно  Peace

Няма ли някой ,който ще ходих на утрешната лекция Rolling Eyes.Хайде де....малко по-активни бъдете  LaughingАз мисля да отида- хем ще се разнообразя,хем ще имам повод да се разходя  преди големите жеги.Жалко 4е е на пешеходната Витошка #2gunfireи ми става малко неудобно за придвижване,но...поне ще видя хора  по улиците;-),4е само псувам по задръстванията Sick
Да докладвам-  все още нямам никакво зацапване или кървене  след днешния преглед.НАдявам се и да нямам,така 4е- отивам да си лягам.Дано успея и да заспя ,4е имам нужда от по4ивка.Хайде- лека ве4ер от мен! До утре Hug

# 89
  • Мнения: 566
Привет и от мен,въпреки че в този час вече няма никой на линия. И аз съм си 2 в 1.
Честита годишнина на velmar и теди79! Само хубави моменти за напред!  txtloves 1dating luvbed
Velmar, мен са ме преглеждали вече не помня колко пъти и при никой от тях не съм имала кръвотечение. предполагам, че ако имаш това ще е от тапата, но всичко зависи от докито колко внимателен е бил. не се и съмнявам, че раждането ти ще мине по-леко заради активността, която имаш  261uu. просто мускулния ти тонус е на ниво и ще ти помогне много в родилния процес /за разлика от моя, тъй като от два  месеца съм се залежала/.според мен не трябва да спираш. Поздравления за жилището!
VesiG, стискам ти палци и да пишеш след записа как е минал
Аз днес бях извънредно на доки. Положението си е същото - паднала тапа, разкритие, изгладена шийка, контракции, но никаква болка....Поне се успокоявам, че може да стане всеки момент. Багажа за родилно ми хвана прах от чакане! Аз също си нямам щъркел! newsm57
Последният ден от юли се разминахме без бебе,а! а на мен тази дата така ми харесва. моя приятелка роди на същия ден преди две години едно невероятно момченце. Та мие се искаше някоя мама днес да се похвали, но приемам и със закъснение!
Имате ли усещането кога ще родите?аз отдавна сънувах Денят т.е датата /в края на тази седмица е/. не че имам ясновидски способности, но вече на две мои приятелки им казвам кога ще родят и наистина става така Laughing Laughing Laughing А за моята дата след като сънувах станаха толкова съвпадения с нея та да видим накрая дали ще излезе нещо.
Леле, така се разписах че е време да спра, че скоро ще ни трябва нова темичка!
Лека нощ на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт