🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 605
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 9 483
Ох, обърках темата. 😃 ама нищо, де и за тук важи.

# 631
  • Мнения: 1 870
Нещо, свързано с Дания или латинотанци /нали ходи на уроци/.

# 632
  • Мнения: 2 015

Ней честно пък!
Искам и аз да прочета, че все съм се забляла като има нещо пикантно.
Или да почвам да нагрявам монитора, ако е написано с невидимо мастило.

# 633
  • Мнения: 9 483
Тоз мунчо даже пуснал и скрийншот от чата с “рецептата” - само, че там са му казали само съставките. 😆
Ако му я бяха дали наистина, щеше да покаже целия разговор.

# 634
  • софия
  • Мнения: 25 432
Тоз мунчо даже пуснал и скрийншот от чата с “рецептата” - само, че там са му казали само съставките. 😆
Ако му я бяха дали наистина, щеше да покаже целия разговор.
Мунчото е изтрил всичко, сутринта четох, обясняваше се, че били купила такава торта преди това, много им харесал вкусът, как им се били мазнели, че са техни големи фенови и т.н. смехории, но после всичко забърса от профила на сладкарницата.

Поправям се: може и да не е трил, а да ме е блокирал и да не виждам коментарите му, защото те предизвикваха смях у мен и го показах. Боже, сега вече няма да мога да спя без чорапи до края на седмицата!
Ето https://www.facebook.com/GoGreen.EnjoyLife/posts/1295854070601648

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 17:38 от zvаnchе

# 635
  • Мнения: 6 490
Сега снимат дубли с Джулка, докато докарат тортата от вечерята Smiley Нали чакаме клип с направата ѝ.
Можеха толкова елегантно да се измъкнат с едно мило извинение и благодарност, сладкарницата леко ги ковна, без да ги унижава. Ползите щяха да са взаимни, има да учат медийно поведение нашите "звезди".

# 636
  • София
  • Мнения: 7 886
Сега снимат дубли с Джулка, докато докарат тортата от вечерята Smiley Нали чакаме клип с направата ѝ.
Можеха толкова елегантно да се измъкнат с едно мило извинение и благодарност, сладкарницата леко ги ковна, без да ги унижава. Ползите щяха да са взаимни, има да учат медийно поведение нашите "звезди".
Акъл за кражби имат, акъл за друго нямат.
Толкова.

# 637
  • софия
  • Мнения: 25 432
Да, но има начини да се разбере кога е направен клип/снимка. По-добре е да не се пробват да продължават да мамят, че съвсем ще станат за смях.

# 638
  • Мнения: 1 673
Сега снимат дубли с Джулка, докато докарат тортата от вечерята Smiley

Е, как ще снимат дубли? Тя тогава беше бременна, а сега е родила. Могат ли да паднат толкова ниско, та Гани да си слага възглавница за пълнеж? Rolling Eyes

Аз "даване" на рецептата го разбирам така:
3 чаши намачкани банани; 1 чаша мед, 2 пакетчета смлени бадеми 500 грама, смесваш, оставяш половин час в хладилника, разтваряш желатина и т.н....

Ако са писали на сладкарницата "аууу, страшна торта, какво слагате вътре" и сладкарките са отговорили с онзи "запис", ами това не е даване на рецептата. Особено ако мъжкият мъж е казал - дайте да видим да няма някоя вредна съставка за бременната ми жена...

Ох, много се отплеснах за една Гани и за една торта... Не си струва. Хубава работа, ама Майкъл Джексънова.

# 639
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Аз Джулиана съм я виждала и изобщо не изглежда толкова висока,...Същото ми каза и една позната,че била някъде към 160 см висока..

# 640
  • Мнения: 1 870
Сега снимат дубли с Джулка, докато докарат тортата от вечерята Smiley

Е, как ще снимат дубли? Тя тогава беше бременна, а сега е родила. Могат ли да паднат толкова ниско, та Гани да си слага възглавница за пълнеж? Rolling Eyes

Те, може и да забравят съвсем да сложат възглавница, не изглеждат да са от най-съобразителните. Animal Snake Animal See No Evil

# 641
  • Мнения: 9 483
Не, те казаха, че сега /когато се излъчи предаването/ са получили много питания за тортата и ще снимат рецептата и приготвянето ѝ, тъй като я представиха за авторска.
Иначе вече пуснаха видео за Черешката и ако бяха направили сами тортата щяха да включат кадри и от приготвянето ѝ.

# 642
  • София
  • Мнения: 7 862
Аз пък още не съм ял сурова торта да видя какво представлява.

# 643
  • Мнения: 2 015
Сега снимат дубли с Джулка, докато докарат тортата от вечерята Smiley

Е, как ще снимат дубли? Тя тогава беше бременна, а сега е родила. Могат ли да паднат толкова ниско, та Гани да си слага възглавница за пълнеж? Rolling Eyes

Те, може и да забравят съвсем да сложат възглавница, не изглеждат да са от най-съобразителните. Animal Snake Animal See No Evil

След това ще направят нов клип за опровергаване на нескопосния.
Важно е да записват нещо, за което да се хванат и да претендират за 20К. Дали ще хване дикиш, не е важно.

# 644
  • Мнения: 1 429
Ох,от вчера все ще пиша за татусите на Тошко и се отплесвам с вашите коментари....😁.Та,това не са истински татуировки,блуза е.И аз първо си помислих,че много се е ошарил,ама синът ми вика, не е и се загледах в китките-виждат се къде свършват ръкавите,само че е много тънка явно материята,за да не се забелязва.Виждала съм и други мъже с такива.

Общи условия

Активация на акаунт