🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 539
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 463
Алкохоликът Тошко Славков нито веднъж не си позволи да обиди някой от останалите...
Нито намаляше оценки.
Жалко, че го ползват за палячото.

# 721
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Направо ме болеше като я гледам как бели тиква. 😁 Имах чувството, че някой пръст ще артѝса.
В Пепе нещо, което много ме дразни е жестикулирането. Постоянно ръкомаха като се обяснява.
Разядката на баба ѝ - вегански хайвер. 😂 Иначе ми допаднаха и трите разядки.
Харесаха ми салатите, особено тази с топчетата от сирене и цвекло, много красиво поднесено. Ще опитам.
Много чесън, та много чесън. Ми, Джули, ще гоните вампири, бе.
Харесваме макарони на фурна по всякакъв начин, сладки, солени, няма значение. И тези ми се сториха вкусни.
Стоян сигурно забрави, че в погачата има въглехидрати.
Тази вечер Тошко ми беше забавен и ми прави впечатление, че подарява цветя, което е уважително. А Антоанета все се дразни с него.
Отново попадение с подаръците. Изненадата ѝ също беше приятна.
Постара се и мисля, че вечерта ѝ мина добре. Джула не ѝ се откъснаха от сърцето точки и как нали трябва тя да спечели.

# 722
  • Мнения: 14 912
Направо ме болеше като я гледам как бели тиква. 😁
Това беше трагикомично. Преди време участник се мъчеше по същия начин да обели целина.

# 723
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
    Черешката на тортата (23.01.2020)
  Епизод: 22      Антоанет Пепе поп-фолк  

В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.

Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 



 



 за МОБИЛНИ

# 724
  • Мнения: X
В рекламния клип към утрешния епизод ми направи много силно впечатление, че Тодор подаряваше книги за живота и смъртта на майка си... много ме жегна. Това е нещо наистина персонално.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 824
Май някой друг подаряваше на него книги за майка му. Това ми напомня  сентенцията за пътят към ада, който е покрит с добри намерения.
Всъщност истината е, че всички тази седмица имат добри намерения и резултатът е приятен.
Единствено превзетата бременна девойка с големите .... бомби... ми се струва, че някак не се вписва в приятната компания. Тя е там за нещо друго - имидж, показност... не знам - като че ли нищо естествено и лично не видях от нея.

# 726
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тодор и Стоян май са почти връстници.
Да, Тошко е 71-ви набор, а Стоян и Гергана са 72-ри.

Реално никой не е длъжен да знае вкусовете на тотални непознати хора и те да се обърнат и да кажат “давам по-малко точки, защото не ям еди си какво”. За мен тая оценка е представяне, атмосфера и дали това което ЯДЕШ е приготвено добре.
Това ми е и на мен "дудненето" от миналата седмица още. И винаги, когато се случва такова нещо, все ме е дразнело. Дадената от Гергана тази вечер десетка например, беше показно́ как се прави - "не всичко беше по мой вкус, но за старанието и т.н...."

"Аз бих добавил малко босилек.... " - Манчев. Репертоара му го научих от едно предаване само. )
"Ееее защо слагаш сега този сухия розмарин? Трябваше да вземеш пресен!" Satisfied

Поправям се: може и да не е трил, а да ме е блокирал и да не виждам коментарите му, защото те предизвикваха смях у мен и го показах.
Не, не от блокиране. Изтрил ги е.

Цитат на: calabaza
Плюете го Тодор, ама този човек е с много фина душа. Би могъл да е много интересен събеседник в друга среда. Мен не ме дразни, нито отвращава както някои тук.
Напълно съм съгласна! Точно!
Я тоже! Smiley

Елл, е как пък ще тръгне някой на него да подарява "Животът и смъртта на Людмила Живкова"?? Той подарява книгите - държеше 4 еднакви. Гергана нещо го е помолила да направи и от това се е разстроил, но естествено, че няма как в анонса да дадат какво е било. Който гледа утре вечер, ще разбере.

# 727
  • Мнения: 852
Тодор такъв, Тодор онакъв (не бих си го прибрала вкъщи), добре, че е той да имат какво да си кажат, че и цялата седмица. Както изнесе онзи нелеп сезон, в който Петя Бюуклиева пя детска немска песничка на бутафорен гей парад и, обко взето, за 1 месец друго не дадоха.

Второ, всички участници къде повече, къде по-малко са в шоубизнеса, какво ох и ах, пиян човек не сме виждали.

И не на последно място, като си подписваш прословутия договор за прословутия хонорар, трябва да си наясно, че не си избираш сътрапезниците. Какво мрънкат, плати си неустойката и довиждане, щом си толкова възмутен.

За съжаление, с годините предаването стана доста по-малко готварско и доста повече риалити. И за да отчетем нещо положително, тази седмица (не съм гледала анонса на Тодор) всички посрещат вкъщи.

# 728
  • Мнения: 1 669
На мен ми се стори, че Гергана подари писалка. Предполагам, че е казала нещо от рода на "пожелавам ти с нея да опишеш всички това, което се е случило с теб, защото те са интересни и е добре много хора да ги прочетат". И той ще реве...

За домовете им - винаги съм много любопитна, но много голи стени, много чудо. Чисто нови ремонти, нови мебели, нови вазички, часовничета, но нищо истинско, което принадлежи на семейството, подсказва приемственост или пък страст към изкуството, музиката... Само на Деси Тенекеджиева ми хареса дома - книги, картини, фотографии, награди... Гледам, и у Тошко има картини и фотографии на дядо му. Малък, малък Тошко, ама и той е с история...

# 729
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
Ауу, каква поза и фалш, какъв парад на лиготията.. 😆🙄 Тиква след тиквата в това предаване, ужас! Боб не знаела как се готви, тиквата кълца с белачка, лука се мие с обелките.. Тази изобщо в кухня не е стъпвала,да не се прави на голямата готвачка и видиш ли как всеки ден готвела на децата. Не ме изкефи нито тя, нито готвенето й. Разядка с кисвло мляко за бъдни вечер, айде бе. Баницата 100 на 100 я е правила майка й. Не вярвам тя да я е направила.

# 730
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Хареса ми как готви. Нищо лошо не виждам в тиквеното меню, като основният елемент трябваше да е във всички ястия.при нея липсваше в десерта и разядките.

# 731
  • Мнения: X
Само това оставаше... и разядките, и десертът да са с тиква! Joy

# 732
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Само това оставаше... и разядките, и десертът да са с тиква! Joy
Правилата за тематично меню са такива, компонент, който се повтаря.

# 733
  • Мнения: X
Компонет който се повтаря във всяко ястие? 🙄
Освен това тематичното тази седмица не беше тиква според правилата, а да не се ползват консервирани продукти.

# 734
  • Мнения: 11 505
Тиквата е новото авокадо. Чичо Манчо рева, рева и участниците взеха, че го чуха. Joy

Общи условия

Активация на акаунт