🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 744
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 750
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
Бившият директор на ОДМВР Ловеч Георги Иванов е уволнен 2 дни преди изборите за кмет и общински съветници. За разлика от останалите четирима полицейски началници, Иванов оглавява полицията в Ловеч още от 2011 г., т.е. от времето на Цветан Цветанов.

След като отказва да приеме оферта за по-ниска позиция по настояване на Костов, на 23 октомври 2015 г. е освободен от органите на МВР.

Неговото място заема Иван Пепелджийски - бивш шеф на 6 РПУ в СДВР, който се "прочу" с неадекватното ръководство на полицейската охрана по време на обиска на техниката в ТВ7 през пролетта на 2015 г. Тогава самият премиер Бойко Борисов обяви, че "полицията действаше по най-тъпия, глупав и брутален начин и затова ще понесе пълна отговорност".

Шест месеца след скандала обаче Пепелджийски не просто не понесе "пълна отговорност, а бе повишен в ръководител на ОДМВР Ловеч (самият той признава, че дотогава е посещавал града само като турист).

Управлението му трае по-малко от година и половина. На 10 януари 2017 г. той прекратява служебните си правоотношения с МВР по собствено желание с придобито право на пенсия. И с полагащите се обезщетения на областен директор на полицията.

https://www.webcafe.bg/webcafe/analiz/id_653144853_Za_kojata_na_edno_chenge

# 751
  • Мнения: 5 682
От тази седмичната компания най- ми допада Гергана за събеседник. С Джулиана сме от различни планети, Пепе-то нещо ме напряга, органически не понасям постоянно пияни хора /не ме интересува защо пие и колко иначе е добричък/ били те и интелигентни, така че и Тодор отпада. Стоян - допадна ми неговата вечер и той донякъде, но постоянно да си контактуваме - тц.
Не мога да повярвам, че Джулиана и Антоанета са с година разлика /в полза на Антоанета/. Та Ганито си е направо леличка...

# 752
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
От тази седмичната компания най- ми допада Гергана за събеседник. С Джулиана сме от различни планети, Пепе-то нещо ме напряга, органически не понасям постоянно пияни хора /не ме интересува защо пие и колко иначе е добричък/ били те и интелигентни, така че и Тодор отпада. Стоян - допадна ми неговата вечер и той донякъде, но постоянно да си контактуваме - тц.
Не мога да повярвам, че Джулиана и Антоанета са с година разлика /в полза на Антоанета/.
Та Ганито си е направо леличка...

Много си дипломатична. Тя е тетка направо!

# 753
  • Мнения: 9 082
Стига,че ако ви прочете моментално ще ревне Joy
Verakruz,права си всичко ѝ е голямо,само мозъкът малък,не е могла да налее и там Simple Smile

# 754
  • Мнения: 9 551
Бащата на Пепе е симпатичен,тя не прилича на него...нали уж беше военен,танцьор ли е?

Май е бил някакъв висш служител в ДАНС...ама не съм сигурна Thinking... Абе някакво ченге Grinning

тогава поведението ѝ спрямо Тошо е още по-нагло.
Тя и затова си позволява да "влогърства" и да се прави на интересна - щото има рамо и кой да ѝ цака кинти. я ако трябваше да гледа самадвете си деца с кикерчене в нета...съмнявам се.
джулката все се заиграва с чуждата възраст, но тя изглежда доста дърта и амортизирана за годините си.

# 755
  • Мнения: 7 848
Антоанета Пепе на колко години е?

# 756
  • Мнения: 1 870
Антоанета Пепе на колко години е?

29

# 757
  • Мнения: 178
Еее,вие пък сега ще кажете, че Джулиана прилича на леличка и тетка:grinning:,не ви е срам, тя си мисли горката,че може да ви е внучка!

# 758
  • Мнения: 9 082
Абе внучка тя,само на баба си ! Joy

# 759
  • Мнения: 2 015
Еее,вие пък сега ще кажете, че Джулиана прилича на леличка и тетка:grinning:,не ви е срам, тя си мисли горката,че може да ви е внучка!

Истината е, че ни на леличка, ни на внучка, ами си изглежда като най-обикновен напомпан гумен дюшек. Не дай Боже, да го докоснеш с нещо остро и ще се чуе фссссс.
Изкуственяк от главата до петите. Колкото и да ги протяга тия ластуни, дето ѝ висят от темето, в Биг Брадър лъсна с каква проскубана косица разполага.

# 760
  • София
  • Мнения: 12 432
Анонсът:
https://nova.bg/accents/view/2020/01/24/275776/%D0%B2%D0%B5%D1%8 … 0%B0%D1%82%D0%B0/

Каква е разликата между пионерчета и чавдарчета?

# 761
  • Мнения: X
Каква е разликата между пионерчета и чавдарчета?

Чавдарче си от 1-ви до 3-ти клас, пионерче от 4-ти клас нагоре. Аз тъкмо щях да стана пионер и режимът рухна.

# 762
  • Мнения: 2 015
Анонсът:
https://nova.bg/accents/view/2020/01/24/275776/%D0%B2%D0%B5%D1%8 … 0%B0%D1%82%D0%B0/

Каква е разликата между пионерчета и чавдарчета?

Ох, на снимката виждам, че на Стоян нахлузена вратовръзка на чавдарче, не е дорасъл за пионерче, така го е преценил Тодор Славков.

# 763
  • Мнения: 15 332
Тя Ганка всъщност в Брадъра си призна, че е зависима от изкуствената си коса до степен, че като се наложи да я махне изпадна в тежка депресия и позиви за ритуално самоубийство. Наясно е с наличностите под изкуствената коса, но дали тези наличности са вследствие на тази изкуствена коса или са и природни, така и не разбрах.

Чавдарчета със сини връзки бяхме от 1 до 3 клас, а от 4 до 7 клас бяхме пионерчета с червени връзки, след 7 клас идваше комсомола със сините ризки и емблемите, но там беше "трудно", имаше май изпит, някакви книги ни даваха да четем и ни изпитваха, нещо такова беше. Даже на изпитите се подиграваха с въпроси от типа: Колко са петимата от РЕМС. Не съм сигурна успях ли да стана комсомолка преди да се срине режима. Неее, май не успях, тамън вървяха изпитите и се подготвяхме да ни приемат, когато стана там каквото стана. Grinning

Ето тук инфо от Гугъл: https://www.google.com/search?q=%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BB%D0%B8%D … rome&ie=UTF-8

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 11:26 от Джаста Праста

# 764
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Чавдарчетата бяха "предучилищната" на пионерите.Satisfied

Ох, на снимката виждам, че на Стоян нахлузена вратовръзка на чавдарче, не е дорасъл за пионерче, така го е преценил Тодор Славков.
Според мен е по-скоро заради цвета. Стоян е привърженик на т.нар. "синя" идея, все пак.

Общи условия

Активация на акаунт