НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 133

  • 37 619
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 485
И аз подновявам да ви следя. И ми стана приятно как повечето никове са ми познати още от преди 4 години, когато този режим буквално ми промени живота. От доста време не мога да се върна в него (бременност и т.н.) и тъкмо започнах да съм стриктна и бам - ужасни болки в стомаха, после вдясно. Според лл е жлъчката или черен дроб, утре съм на ехограф. Да видим....

# 16
  • Мнения: 2 050
И аз продължавам с режима,  има дни в които съм на carnivore,  щото няма вкусни зеленчуци в момента на пазара.  Но без тях мога,  без месо не мога. Ям по около 400 гр свинско един път на ден. А бе точно като хищник съм,  те така се наяждат от плячката си за кратко време и след това дълго не мислят за храна. Даже се хващам,  че понягога и на 24-я час не съм гладна. Изчистих 2 кила мазнини от корема,  38-39кг съм вече 4-5 месец. И да чукна на дърво,  около три месеца дископатията не се е обаждала. А бе добре се чувствам на 53 години.

# 17
  • Мнения: 5 060
38 кг ли си?

# 18
  • Мнения: 2 050

С дребна костна структура съм, затова толкоз. Като бях 42кг всичкото мас беше на корема ми. Ся се виждат плочки.

Скрит текст:
От 12 октомври е тази снимка


Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 05:55 от lu_lu

# 19
  • Мнения: 31 372
Не мога да повярвам, че си 38.
Звучи ми сякаш си анорексичка, а си изглеждаш много добре.

# 20
  • Мнения: 5 060
И аз съм  дребна (161 см),  но под 45кг не съм падала, а и не искам. Сега с добър бюст съм около 49-50. Не че кг имат значение като показател, но помислих, че си сгрешила при писането.

# 21
  • Мнения: 12 294
Много различно стоят килограмите на различна структура, то и на мен не ми дават повече от 65 кила "на око", а аз да съм 75 някъде, не съм се теглила скоро ама не вярвам да са по-малко.

# 22
  • Мнения: 1 376
Аз също съм дребна и на 45 съм добре сега. Под 40 ми спира менструацията, например.

# 23
  • Мнения: 2 050
Аз на всяко десетилетие намалях теглото с два три килограма. На 20 тежах 46,  но имах повече мускулна маса. Нямах мазнини хич. С годините мускулната маса ми спадна,  увеличаваха се мазнините,  та затова свалях.

# 24
  • Мнения: 1 376
Аз умишлено свалих мускулна маса. Хич не ми харесваше по бедрата, а вървеше и с мазнини. Не ми отива на телосложението, а ми се искаше, специално в горната част.

# 25
  • Мнения: X
Някой написа за кето лазаня с кори от патладжан. Откъде могат да се купят такива кори в СФ?

# 26
  • Мнения: 2 751
Благодаря за темата, и на Франсоаз също, че спомена за гръцкия йогурт, който подминавах като малка гара...Много е хубав Sweat Smile

# 27
  • Мнения: 2 485
Някой написа за кето лазаня с кори от патладжан. Откъде могат да се купят такива кори в СФ?
Мисля, че вместо кори за лазаня се използва обикновен патладжан.
Снимката на lu lu не мога да я видя, но наистина тези кг на първо четене изглеждат малко.

# 28
  • Мнения: 25
Здравей те, опитвам се да спазвам режима от около 1 месец, но на килограми и обиколки не мърдам.164 см, и68 кг . послената една година, преди поддържах 59- 60кг. Млечните не успявам да намаля и може би от тях не свалям.Предимно се опитвам на яйца, месо и салати, но ефект няма.Като количество мазнина колко трябва да е дневен прием за да почна да свалям.

# 29
  • Мнения: 5 035
Жаки, разбирам притесненията ти, и аз честичко си вкарвам такива мухи в главата. Но "познавайки" те от години в тази тема, не мисля, че имаш основание да се притесняваш. Диабетът има още много и разпознаваеми симптоми, които предхождат проблемите със стъпалата, които няма как да си пропуснала, ако ги е имало.

Лолита, не знам къде живееш, но аз тук, в София, зимата съм по същия начин - косата ми се омазнява много по-бързо от през лятото. Отдавам го на това нещо, което ни се налага да дишаме.

Храна си нося на работа. С нашия режим ще ми е скъпо да се храня навън на обяд всеки ден, предвид и района, в който ни е сградата. А и имаме страхотни условия и повече от половината колеги също си носят.

Общи условия

Активация на акаунт