Изневери ми, но не се има за виновен

  • 5 058
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 937
Малко се обърках - нали той не Ви дава пари и без друго?

# 16
  • Мнения: 8
Имаме брак.
Комарджия, а ти се кахъриш за изневярата!?! Май имаш нужда да си оправиш приоритетите малко.
Всичко преглъщах, защото не исках детето да няма баща, но веще прекали и при първа възможност бягам

Малко се обърках - нали той не Ви дава пари и без друго?
За да наема квартира в Пловдив ми трябват за депозит, наем и за брокера.

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 19:03 от Не се сърди, човече

# 17
  • Мнения: 11 566
А къде му отиват парите, при любовницата?
Много си наивна, момиче. Родители имаш ли, като за начало те да ти помогнат, ако могат.

# 18
  • Мнения: 8
А къде му отиват парите, при любовницата?
Много си наивна, момиче. Родители имаш ли, като за начало те да ти помогнат, ако могат.
Имам, но как да им искам като и те едва преживяват. Пък и да се притесняват.

# 19
  • Мнения: 866
Ами според мен всичко е приключило, не просто заради изневярата, а заради думите като оправдание. Това е непоправима връзка според мен, дори и на психо-терапевт да отидете. Не е нужно да си тръгваш веднага, много двойки са така и живеят известно време като съквартиранти, докато единият от двамата се организира да се изнесе. Стига разбира се обстановката да е нормална за живот.

Това е моето мнение !

# 20
  • Мнения: 8
Ами според мен всичко е приключило, не просто заради изневярата, а заради думите като оправдание. Това е непоправима връзка според мен, дори и на психо-терапевт да отидете. Не е нужно да си тръгваш веднага, много двойки са така и живеят известно време като съквартиранти, докато единият от двамата се организира да се изнесе. Стига разбира се обстановката да е нормална за живот.

Това е моето мнение !
Той е нарцис и егоист. Трудно е, но ще намеря още търпение и ще изчакам да събера за изнасянето

# 21
  • Мнения: 866
Това е правилното според мен, все пак не става въпрос за насилник, където вече е опасно и трябва да се бяга час по-скоро. Просто като не го закачаш, нека си ходи по други, докато се оправиш да се преместиш си живей с него, като съквартиранти. Дано със следващият имаш късмет, че като чета темите то си е направо като лотария, не се знае като изтъркаш поредното билетче, дали ще удариш печалба или отново поредната града ! Neutral Face

# 22
  • Мнения: 2 488
Защо пък трябва тя да се изнася? Апартаментът на кого е? Добър адвокат, развод и той да си ходи.

# 23
  • Мнения: 9
На колко години сте? Детето на колко е? Защо само 150 лв доход на месец? Вие с какво се издържате?

# 24
  • София
  • Мнения: 580
Такива като мъжа ти са с голямо его и сега ще те мачка, за да се чувстваш ти виновна. После до такава степен ще ти внуши, че ти си виновна, че ще му простиш и тогава ще стане страшно за теб.
Това, с което не трябва да правиш компромис, е самоуважението ти.
Намери начин да се махнеш от него или ако е твое жилището, направо го изгони.

# 25
  • Мнения: 31 648
Авторке, с какъв пилешки акъл му плащаш дълговете?
Трябвало е да го изхвърлиш на секундата.
Сега си сърбай попарата.
И какво като имате брак. Има и разводи.
С някои неща компромиси не се правят. Това са: алкохолизъм, наркомания, хазарт и насилие.
Ако апартамента е негов, при развод ти оставаш, защото имате дете.

# 26
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Хайде на пързалкатаааа. Wink

# 27
  • Мнения: X
Нарцис, егоист, насилник, мързел, не печели (или ги харчи по курви), обаче :тя се жени за него, че и дете му ражда. И интересно, като спреш секса на млад мъж, какво очакваш, да стане монах?!

# 28
  • Мнения: 4 611
Ето, пак. Потънали в заеми, комарджия, не може да се разчита на него ама най-големият проблем бил, че изневерил. Rolling Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 838
Това ли ти е проблемът? Че не се чувствал виновен?
Та той те е заплашвал, че може да те нарани сериозно; профукал е всичките ти пари и си до ушите в заеми (пари,  от които е лишил детето ти най-вече)!
А ти си седнала да го слушаш, защо бил чукал някаква си там?

Ужас! Заглавието на темата ти трябва да бъде съвсем различно. А ти споменаваш тормоза - ей така, помежду другото.

Общи условия

Активация на акаунт