Изпитани сайтове за парфюми - 21

  • 73 695
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 971
Аз съм изпръскала две стотачки когато излезе.Изглежда ми ОК.По спомен траен ,сладко -свеж аромат е.

# 121
  • Мнения: 1 379
Роял - ът в Парфимо е станал почти 100 лева Grinning сега трябва едно намаление от 50% да му пуснат Grinning

# 122
  • Мнения: 4 042
Кой взел, взел Simple Smile
Аз купих 50-ца наскоро от Емаг и сериозно се замислях за тестера от Парфимо, но все пак ми се струва за хладно време и няма за кога да се запасявам. Към есента ще го мисля, може пък дотогава нещо друго да ми харесва. Мисля, че веднъж след като са го пуснали в Парфимо на тази цена, отново ще го пуснат. Като спрем да го коментираме във форума и намалеят поръчките Wink

# 123
  • Мнения: 642
Не е за вярване, но Рояла, който тествах в петък, още мирише! Вече ми става лошо от него, защото не е моя парфюм Simple Smile. Ще трябва да го изтъркам някак си Simple Smile.

# 124
  • Мнения: 19 964
GODzillata, попитали сте "не трябва ли да изглежда даден бач код по определен начин". Едва ли ще получите еднозначен отговор. За различните пазари може да има различни кутии, както и партидите да се различават. Не бих се осланяла за оригиналност на бач код, а на авторитета на сайта и на познанството ми с аромата. Затова и попитах откъде е поръчан.

Ако имате притеснения, връщате го, аз не бих си причинила безкрайно ровене в интернет и нерви, ако и грам се усъмня в даден аромат. Вашият изглежда съвсем наред, но за мен, ако вас ви яде и сте предубеден, няма да стане. Парфюмът (говорим за EDP) е топъл, слънчев аромат със средна трайност и проекция. Не е чудовище, не е и съвсем прилепнал към кожата.

Вярно Рояла станал 97 кинта в Парфимо, аууу големи амплитуди. Да не са пуснали пак с истинска течност. Smile

# 125
  • Мнения: 4 042
Не разбирам защо са тези намеци, първо, че наливат от бидона, а сега че са пуснали истинска течност? Защо не изчакаме тези, които вече поръчаха тестера, да напишат някакви отзиви и тогава да си правим изводи?

# 126
  • София
  • Мнения: 17 780
Хахах, истинска течност вика Joy
А къде мога да пробвам Рояла? Толиова го хеалите и коментирате, че ми стана интересно. Не съм го виждала в Бюти Зоуна сякаш. Аз много харесвам le parfum, изпръскала съм една опаковка, но ми се иска да видя и този. И същата питанка- иска ми се да видя черните версачета как са след реформушацията. Тях май ги имаше в БЗ?

Лилава, Базила по- скоро иронизираше /шегуваше се. Тя май не е имала проблеми с поръчан от сайт парфюм.

# 127
  • Мнения: 2 405
В Сефора го пробвах - добре, че не го взех, не е за мен.

# 128
  • Мнения: 602
За мен е много хубав парфюм, но това е - всеки го възприема различно. Вчера го тествах и точно обмислях да го купя, и Парфимо го направиха 97 лева.

# 129
  • София
  • Мнения: 4 051
Перфектен е Роял! Аз го взех за 69 някъде, веднага след като се появи отново. Абсолютно идентичен с този от Сефора, освен количеството ми. 😁 Ако е от бидон, нямам против, щом толкова добре са го докарали. Дори мислех да се запася с още един, но явно ще пропусна за сега.

# 130
  • Мнения: 602
Относно поръчката от Парфимо, всичко е точно. Козметиката също е в срок на годност до 2022 г. Много приятен се оказа Agent povocateur fatale pink. Дойде без тестерска кутия, но пък с капачка. За лятото е чудесен.
Прилича много на Lanvin Eclat D´arpege.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 21:45 от elitanik

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 5 943
Леле, какви разлики в цените само за 1-2 дни - играят ту нагоре, ту надолу. Ще кажеш, че продуктите, които предлагат, са от световно значение и зависят от индексите на Нюйоркската стокова борса JoyJoy

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Elitanik ,супер да разбирам ,че и бялата ти козметика ,която поръча от Парфимо е в срок.И аз си чакам моята с нетърпение ,междувременно мисля да пусна и една поръчка от Нотино.Харесах си новите маски за лице на Nuxe /а там са на най-добра цена ,по-добра и от Ремедиум/и мисля да се запася със слънцезащита , мисля да поръчам Filorga UV-Bronze и няколко  мостри.Bowtie

# 133
  • София
  • Мнения: 6 303
Аз получих доста козметика за коса от Парфимо наскоро  и си е в срок.

# 134
  • Мнения: 602
Elitanik ,супер да разбирам ,че и бялата ти козметика ,която поръча от Парфимо е в срок.И аз си чакам моята с нетърпение ,междувременно мисля да пусна и една поръчка от Нотино.Харесах си новите маски за лице на Nuxe /а там са на най-добра цена ,по-добра и от Ремедиум/и мисля да се запася със слънцезащита , мисля да поръчам Filorga UV-Bronze и няколко  мостри.Bowtie
Да, козметиката е годна до 2022 г.

Общи условия

Активация на акаунт