Изпитани сайтове за парфюми - 21

  • 73 655
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Някой да е срещал Bvgari AQVA Man комплект с нещо? Трябва ми 100мл парфюмна вода за подарък. Цените в различните сайтове варират. Направо съм в чуденка.

# 136
  • София
  • Мнения: 17 775
Пиши, ако искаш да го пробваш. Надявам се от истинската течност. Grin
Хехе Hug

Аз процедирам по същия начин. Един Alien го пазих стоически преди години, докато не отшумя и после му се радвах.
Загледах тестер на Baiser vole във Венера. Много изгодно излиза, но не съм поръчвала от там.

ДЕНСИ, четох във влога ти за Джо Малоун. Би ли казала какви са цените на 30/100 мл, съответно в бутика. Гледам, че 30тички има в Парфимо, ама ако разликата не е голяма, предппчитам да ги взема от самия магазин.

# 137
  • Мнения: 2 405
Парфюмите от Венера как са като качество? , съжалявам, ако вече е коментирано?

# 138
  • Мнения: X
Идеални са като качество

# 139
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Здравейте,
Моля споделете в кои от всички доверени сайтове има Монтал-и? Също така и ако вие сте поръчвали, и лично имате опит. Решила съм, че ми трябва още един да прави компания на Sweet oriental dream и Starry night (които са ми от размени). Спряла съм се на 4-5 варианта и се оглеждам от къде евентуално да поръчам.
Предварително благодаря на всеки.
Прекрасно ароматна нова седмица ви пожелавам!!!

# 140
  • София
  • Мнения: 6 254
В повечето има. Аз имам от Елинор и от Долче.
В Долче има и малки разфасовки по 20 мл от някои.

# 141
  • Мнения: 2 400
Аз имам от Долче, даже проверявах по едно клипче и са оригинални, също от Парфюми шоп нет.

# 142
  • Мнения: 2 226
Elinor,Venera от тук редовно купувам Монтали.

# 143
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Знаете ли докога е разпродажбата в Parfimo.bg?

# 144
  • ново
  • Мнения: 5 964
Знаете ли докога е разпродажбата в Parfimo.bg?
В мейла пише до 28.01

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Ако някой още не се е сдобил с Pure Bloom на Dupont, в Елфрагранс е на добра цена.

# 146
  • София
  • Мнения: 9 477
Прибрах си днес Рояла от Парфимо на Ели Сааб. Innocent
С капачка си е, понеже имаше чужденки тук и е ОК. Не знам как трябва да мирише, така че не мога обективно да дам оценка.

# 147
  • София
  • Мнения: 859
Днес и на мен ми доставиха Le parfum Royal, поръчан на мига, в който го пуснаха. Бях го тествала в Сефора преди  и не можах да се въздържа от поръчка сега. Харесвам парфюми, в чийто състав има пачули (дълго търсех заместител на любимия Midnight poison, но без успех). Роял го усещам цял ден. Хваща ме и ме отнася на много далечно място. Усещам топлина (много топлина) и започвам да мечтая. Настройва ме някак оптимистично и ми дава увереност. Ще си го ползвам с голямо удоволствие Wink

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 268
Момичета и момчета, искам пак да понося Nina Ricci L'AIR DU TEMPS, предполагам отдавна не е това което беше но все пак. От къде ще ми препоръчате да го грабна, питам защото аз само от Парфимо поръчвам от години (по навик, не за друго), а там има само 30ца, а аз такива мъници не поръчвам.

# 149
  • Мнения: 551
rajnaa, най-изгодно излиза тук, сайтът е проверен и няма да имате проблеми.

http://www.elfragrance.bg/nina-ricci-lair-du-temps-eau-de-toilet … jeni-p-15088.html

Общи условия

Активация на акаунт