Изпитани сайтове за парфюми - 21

  • 73 642
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • при морето
  • Мнения: 911
Тези,които са с по-скорошна дата,са в наличност.
Другите пристигат от чужбина,мисля Чехия...

# 571
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Момичета, искам да поръчам от Елинор, но ми изписва под някои парфюми,че ще пристигнат на 27.02 , а други на 17.02, това какво означава,че ще изпратят две отделни пратки ли ,защо са сразлични дати?

Да, ако продуктите са налични по различно време, изпращат ги поотделно. Но преди това се обаждат за уточняване и питат искате ли пратките да са раздробени, по дата на наличност на продуктите или ще изчакате и последната дата за получаване на обединена една пратка. Но, мисля, че ако са отделни пратки под необходимата сума за безплатна доставка, се дължеше доставка. Затова моя съвет е да се изчакат всички продукти и така да ви изпратят пратката. Ама, че обясних. 🤣Дано да ви стана ясно.

Моля за кодовете в Парфимо. И мен ме интересуват. И до кога са валидни? 🌹

# 572
  • Мнения: X
PFBG5  -5лв за поръчки над 50 лв
SAVE12  -12 лв за поръчки от 100 лв нагоре
До 16-ти са кодовете доколкото помня

# 573
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
PFBG5  -5лв за поръчки над 50 лв
SAVE12  -12 лв за поръчки от 100 лв нагоре
До 16-ти са кодовете доколкото помня

Благодаря много! 🌷

# 574
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
На мен от Елинор ми се обадиха ,но това става преди няколко дни и казаха ,че крема ми чак след 10 дни дали било проблем казах ,че не е.Та ще ги пратят заедно със Serge Lutens -а ми.

# 575
  • Sofia
  • Мнения: 722
Пратките на Елинор имат ли опция преглед ? Поръчах си парфюм без опаковка и искам да съм сигурна , че е наред .

# 576
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Пратките на Елинор имат ли опция преглед ? Поръчах си парфюм без опаковка и искам да съм сигурна , че е наред .

Нямат.

# 577
  • Мнения: 642
В makeup правят ли подаръци за рожденници? Направих поръчка и имам 10лв. отстъпка и се чудя от къде ми е дошла Simple Smile.

# 578
  • София
  • Мнения: 9 470
Аз на 08.02. поръчах с кода за остъпка inlove комплекта на    Abercrombie & Fitch Authentic от Елинор и на 10.02. получих мейл с това съдържание:
Здравейте,

Вашата поръчка с номер 134224 е потвърдена от складовете ни в Германия. Очакваме доставка в рамките на 4 работни дни. Ще получите допълнителен e-mail с инфромация  за пристигането на продуктите в България.

Поздрави,
Екипът на Elinor.bg.


До сега още ни вест ни кост, но на сайта при поръчката си пишеше- очаквана доставка 21.02.

# 579
  • Мнения: 3 907
kopche - опитай да им звъннеш. Отговарят бързо.

Поръчах, мисля че на добра цена и с отстъпката още по-добра. Simple Smile

https://elinor.bg/product/dolce-gabbana-the-only-one

# 580
  • Мнения: 2 583
В makeup правят ли подаръци за рожденници? Направих поръчка и имам 10лв. отстъпка и се чудя от къде ми е дошла Simple Smile.
Да:
Скрит текст:

# 581
  • София
  • Мнения: 9 470
kopche - опитай да им звъннеш. Отговарят бързо.

Поръчах, мисля че на добра цена и с отстъпката още по-добра. Simple Smile

https://elinor.bg/product/dolce-gabbana-the-only-one
Благодаря ти! Hug
Нямам спешност аз! Те чакат парите ми от наложеният платеж!
Не са ми свършили парфюмите. Хаххаха!  Simple Smile

# 582
  • Мнения: 111
Някой знае ли нещо за този сайт:
Скрит текст:

Нещо цените са прекалено хубави, за да са истински парфюмите...? Rolling Eyes

# 583
  • Варна
  • Мнения: 7 701
да бе GOOD GIRL VELVET FATALE EDP 80 МЛ за 72лв. Grinning по-скоро аз съм Майк Тайсън отколкото това оригинал.

# 584
  • Мнения: 642
deede, благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт