Между двама

  • 6 462
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 35 107
Тая кариера Ваги.а е за професионално устремени моми.
Хич ме няма мен в тая работа.

# 76
  • Мнения: X
Начи за всички хейтъри и завистници, оставям това видео тук. Момичето си ги е въртяла по 4 спонсора на веднъж, вие като не можете и само завиждате, но това си е типично женска черта  Trollface


А мацето дори не е хубава.
Представям си някоя красавица по колко наведнъж ги върти.......    Smiley

# 77
  • Мнения: 29 371
М...даааа, това не е проституция. Само простотия. Ама ѝ личи ужасно....

# 78
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Зарежи ги тези двамата и си намери един нормален необвързан мъж.

# 79
  • Мнения: 7 947
Скрит текст:
Пиша бързо затова има грешки , история е реална .Рева да пиеше и успокойтелни по негови дума ( с мен му било добре , имали сме всичко какво ми липсва .. ) прости ми 2 пъти изневяра
Не е само от бързането, от незнанието ще да е.. Wink Може да е реална историята ти, но са нереални очакванията ти от мъжете, на фона на поведението ти. Moneybag Сигурно е от твърде многото приказки с принцеси. Wear Crown  То и с компаньонка когато е един мъж, не му пречи, че си ляга и с други. Освен в "Хубава жена". От там ли си вдъхновена?

# 80
  • Мнения: 29 371
Зарежи ги тези двамата и си намери един нормален необвързан мъж


Ти пък! Кой нормален, необвързан мъж ще търпи изневеряваща златотърсачка?!?

# 81
  • Мнения: 3 727
Значи думата изневяра да я изхвърлите от речника си. И тримата. Не си струва да броите кой,на кого,колко пъти, нищо че сте ревниви. И тримата.
 Хареса ми как бившата на единия го ревнувала (явно неоснователно), докато той поддържал тайна връзка с авторката.

# 82
  • Мнения: 8 937
Има логика в историята - когато е с Авторката, не е изневяра, а любов и връзка. Когато не е с нея, е изневяра. Joy

# 83
  • Мнения: 3 727
Има логика в историята - когато е с Авторката, не е изневяра, а любов и връзка. Когато не е с нея, е изневяра. Joy
😂😂😂
Обаче възрастният два пъти и е простил.. Връзки, предполагам?

# 84
  • Мнения: 8 937
Има логика в историята - когато е с Авторката, не е изневяра, а любов и връзка. Когато не е с нея, е изневяра. Joy
😂😂😂
Обаче възрастният два пъти и е простил.. Връзки, предполагам?

Мали с Б е започнала, докато е била с него? Или тя му е простила? Ей сега ще се включи с някой бисер и ще разясни. Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 35 107
Гледайте колко великодушни хора. Емоционално възвисени.
Ние тук сме огризки на подобни люде.

# 86
  • Мнения: 29 371
Гледайте колко великодушни хора. Емоционално възвисени.
Ние тук сме огризки на подобни люде.

…..зли и завистливи лелки мога да добавя! Които едно хубаво пАтуване не са имали в ТОП хотел!!!!

# 87
  • Мнения: 2 838
И луксозни автомобили не сме карали 😳

Милинке родителите ти знаят ли за тези връзки спонсорства?
Да разбирам ли,че те иЗдържат родителите+Спонссори?
Какво учиш?

# 88
  • Мнения: 30
Сложни е когато се влюбиш а си в друга връзка така беше при нас , от онази любов която те кара да хвърлиш и да се откажеш от всичко . И двама прекратихме сериозни връзки и двамата страдахме и бившите ни също . Бившата на Б още иска да сме заедно страх ме е да не се върне при нея ?

# 89
  • Мнения: 30
Родителите ме издържат , А също ми помагаше и аз работя но по мой си проекти . Уча бизнес няма да казвам къде защото искам да е анонимно

Общи условия

Активация на акаунт