Отговори
# 90
  • Мнения: 733
Франки, на колко време се изследват Б12 и вит Д?

# 91
  • София
  • Мнения: 913
И аз бях над нормите на фолиевата при последното изследване, докторката не се притесни, но на мен ми е леко напрегнато Grinning В12 беше към горна граница, а тогава още не го приемах, Д още не съм изследвала и трябва да го пусна другата седмица.

# 92
  • Мнения: 337
Франки, на колко време се изследват Б12 и вит Д?

Нямам идея честно казано - мисля веднъж месечно да се опитам и да съчетавам с някое друго взимане на кръв.

Буболеса, всички лекари казват, че няма проблем да се приема повече фолиева Blush Обаче Русев (имунолог, с който работи Сигридов) преди време се беше втрещил, че съм взимала предписана по 6 таблетки на ден, макар и метилирана ФК, можело да се натрупа, а пък аз като не мога да я преработвам не било ок. Та затова имам едно на ум и гледам да не прекалявам Hug

# 93
  • София
  • Мнения: 913
Момичета, последно инфо от Надежда - отменят се часовете за ЖК по време на грипната епидемия - ако някой има записани часове от 27.01 до 04.02 да го има предвид.

Франки, благодаря за информацията! Последно бях над максималната стойност, затова сега само поддържам с комбинираните витамини. Дано е достатъчно.

# 94
  • София
  • Мнения: 595
Но това е ужасно Disappointed Ако ги отменят и в Щерев и аз както съм в 11+г.с. вече, кога ще си направя ФМ и БХС? Ужасен ужас. Disappointed Relieved

# 95
  • София
  • Мнения: 913
Ух, не знам... сега търся на друго място да направя контролния преглед, който трябваше да е на 28.01, защото пък на 30.01 ще давам кръв за Пренатест и искам да съм сигурна, че имаме сърдечен ритъм...

Голямо объркване настава. И после с часовете, дето и без това се записват за месец напред... кога ще се вредим, не знам.

Иначе е редно да се въведат ограничения, наистина, особено за нас, нали попадаме в рисковата група...

Мрън. Извинявам се Blush

# 96
  • София
  • Мнения: 595
Напълно права си! Мен това най-много ме притеснява, че като се стигне до записване на час, просто няма да има свободни Disappointed
И аз се извинявам за минорния тон Relaxed, но откога го чакам тоя преглед и аха да се осъществи и - не...

# 97
  • София
  • Мнения: 913
Jamily, дано в Щерев не ги отменят Heart Недей да се ядосваш от сега, може пък и да си има преглед. Следи какво инфо ще дадат, 100% ще кажат нещо.

Редакция: Сега звънях, казаха, че щом имам час да си отида, освен ако не се чувствам добре.
Мисълта ми е, че е добре да звъннете и да си проверите, може всичко да си е наред с часовете. Без излишен стрес Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 17:03 от Буболеса

# 98
  • София
  • Мнения: 595
Буболеса, злато си ти, да знаеш Purple Heart

# 99
  • София
  • Мнения: 913
Jamily, ох, аз тука се червя, че само внасям излишен смут Blush Joy

Хайде дано само хубави новини имаме следващата седмица Hug

# 100
  • Мнения: X
Аз звъннах, тъй като днес и тук обявиха епидемия, но всичко е наред часът и датата си остават без промяна ( за Хасково)

# 101
  • Мнения: 32
Частните прегледи не ги отменят, само тези по НЗОК. Предполагам,че и лекарите в общите болници също е възможно да отменят часове, но отделните частни кабинети си преглеждат без проблем 😊😊😊

# 102
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз също пия Биозин мама, но това не ме спаси от ларингит и 5 поредни херпеса декември.
Тези, които се следите в Надежда при кои доктори сте? Аз също имам час за другата седмица и сега отворих сайта за да си запиша друг за февруари и "изненада" има свободни часове чак на 20ти.

# 103
  • Мнения: 854
Но това е ужасно Disappointed Ако ги отменят и в Щерев и аз както съм в 11+г.с. вече, кога ще си направя ФМ и БХС? Ужасен ужас. Disappointed Relieved
В Щерев не се отменят. Моят час е за вторник БХС + ФМ. Звъннах на АГ и тя каза, че няма проблем, часовете си остават.

# 104
  • Мнения: 9
Добро утро момичета. От няколко седмици ви чета и чак сега се престраших да пиша. На 25 години съм е термина ми засега се определя за 18.08. Това ми е първа бременност и съм много притеснена от всеки преглед и всяко изследване.😣

Общи условия

Активация на акаунт