За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 707
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 30 253
Започнах серията на  Кристина Лорен за палавите момчета. Да видим, дали ще я изкарам докрай.

# 676
  • Мнения: 738
Започнах серията на  Кристина Лорен за палавите момчета. Да видим, дали ще я изкарам докрай.

За мен тя е по-слаба ракия. Първата Красив негодник много повече ми хареса.
Аз преключих Е. Хойт и като погледна трите книги - не съм впечатлена. Можех и без тях да мина.  Но ако излезе и другата книга за призръка ще си я купия Simple Smile до колкото видях серията е от 15 книги. На Л. Чейс двете книги от Шивачки ми харесаха повече.
Какво ще препоръчате - Джули Джеймс или Линда Хауърд да почна?

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 18:47 от VikiE

# 677
  • София
  • Мнения: 30 253
"Сладко палаво момче"- 1/3 от книгата, гола вОда.

Скрит текст:
Главната не е спряла да повръща навсякъде, да ѝ е зле, да ѝ идва, да търси тампони, превръзки ...... Чудя се какво чета изобщо?!


Скрит текст:
Започнах серията на  Кристина Лорен за палавите момчета. Да видим, дали ще я изкарам докрай.

За мен тя е по-слаба ракия. Първата Красив негодник много повече ми хареса.
Аз преключих Е. Хойт и като погледна трите книги - не съм впечатлена. Можех и без тях да мина.  Но ако излезе и другата книга за призръка ще си я купия Simple Smile до колкото видях серията е от 15 книги. На Л. Чейс двете книги от Шивачки ми харесаха повече.
Какво ще препоръчате - Джули Джеймс или Линда Хауърд да почна?
Линда Х. според мен.

# 678
  • Мнения: 4 088
Не е лоша серията за Палавите момчета, но не е и нещо кой знае какво. Лека и разтоварваща.

# 679
  • Мнения: 1 359
Вчера започнах https://www.goodreads.com/book/show/48763981-blood-trial?ac=1&am … e7HDuY&rank=2 и да си призная не можах да се отлепя от нея. Simple Smile Започвам втората веднага!

# 680
  • София
  • Мнения: 29 047
Втората я зарязах по някое  време – нещо взе много да буксува на едно място.

П.П. Ние май се въртим около едни и същи книги в момента – тази поредица я четох преди дни. Smiley

# 681
  • Мнения: 1 359
На 1/3 на втората съм, бива все още, мина четвъртото "кръворазменяне" Simple Smile

Май, май , да,около едни и същи книги се въртим. Чете ми се дистопия, паранормално, а това което ми хваща окото са единични случаи.
 Сякаш ми се чете и хубав исторически, но нещо ново- рокли,бижута,богатства и т.н.

# 682
  • Мнения: 2 848
Аз между другото, което чета подхванах поредицата на Аня Баст "Магьосници на елементите". Вече съм на втора книга "Магьосническа кръв" - харесва ми.

# 683
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Аз продължавам да се забавлявам с книгите на Jana Aston, сега съм на Good time. Дали няма някое издателство да ги издаде на български?!  Grinning
Много са забавни героините ѝ. Тази в сегашната книга е цапната в устата.
Нещо не намирам иконката за скрития текст като пиша през телефона, та ще напиша така последната ѝ изцепка. Канят се да играят голф:
I pick out a glow-in-the-dark pink ball for myself and ask him if he’d like a blue ball. Then I laugh like a twelve-year-old because honestly, does anyone ever outgrow ball jokes? I hope not.
И аз се чувствам като 12-годишна,че сме смея на такива шеги, но е по-силно от мен Joy

Като приключа с книгите на тази авторка, ще започна с You can have Manhattan на P. Dangelico.

# 684
  • София
  • Мнения: 9 362
Момичета вижте на какво попаднах, точно като за нас любителите на любовни романи:
https://steamyreads.net/

# 685
  • Мнения: 348
A wish for us тотално ме изцеди. Тили е майстор, когато става дума за сълзи - всичките й герои - мъже, жени, млади, стари, реват, та се късат, аз също с тях. Grin Нищо не ми се започва, ровя, ровя в папките, ровя в GR и нищо не ми грабва окото. Чудя се дали да започна Хари Потър, защото си направих маратон с филмите. И на Стивън Кинг се чудя. Smiling Imp И пак ще се хвърля на ревлив роман. Sweat Smile

# 686
  • Португалия
  • Мнения: 4 437
Аз отметнах Чаровник по рождение,Сюзън Елизабет Филипс. Хареса ми повествованието в трето лице,многото герои, и диалозите.Инъче историята не бе супер оригинална
Нещо подобно да измислите?- и аз не знам какво друго ми се чете.

# 687
  • Мнения: 202
Дадох шанс на тази поредица https://www.goodreads.com/series/157011-the-rule-breakers
Е те такова нещо не бях чела досега Flushed
Значи съпруг и съпруга с две деца се запознават случайно с една друга двойка супер красиви и богати, също с деца(и отворен брак)...И като пламват едни искри, едни чудеса..Съответно получават предложение да си разменят половинките при определени правила...Главната на една страница точи лиги по мъжа си, на следващата по другия Close Цяла книга само като й намигнеше един от двамата и беше пред свършване Laughing
Във втората книга имаше вече и малко драма за разнообразие, а в третата вече съвсем много драма и даже учудващо ми допадна как е написала развръзката авторката, успя да ме изненада приятно там. Но голяма мъка докато избудам и трите книги, главната беше много дразнеща и в такава каша се беше забъркала, че направо трудно се издържаше да се чете.

Последна редакция: вт, 21 апр 2020, 13:02 от SunnyBird

# 688
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз потънах тук днес и много ми харесва Check out this book on Goodreads: Pestilence http://www.goodreads.com/book/show/37769929-pestilence
Преполових я и още ме държи. Ще продължа с втората после, другите две не са издадени. Точно съм в тон с настоящето, зараза и конник на Апокалипсиса, Чума 😆
П.п Стигнах средата, започва да изпуска книгата авторката, дано не я окипази.

Последна редакция: ср, 22 апр 2020, 07:39 от Красе

# 689
  • София
  • Мнения: 29 047
Красе, пиши отзив като я прочетеш, че поредицата ми е в списъка, а и ми се чете нещо такова в момента.

Общи условия

Активация на акаунт