За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 423
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 737
На Саманта Тоул съм ги запомнила само с Формула 1, нищо друго не помня от книгите. Завещанието е хубава и лично аз съм я препоръчвала, но найстина е много обемна и разтеглива (според мен има доста излишни моменти). Останалите две книги на Ашли са ми в списъка като ми дойде настроение за книга с толкова описания на камъчета и цветовете на листата...
~Chelsea~ , ако ти е хареса, ще ти хареса и Девни Пери, те не са толкова разтегливи. За съжаление само първата се намира електронно, аз съм чела и четирите и са много хубави. Пери ми стана една от любимите.

На Уот съм чела Роял, но я зарязах на книгата за Истън (може някой ден да се върна на поредицата и да я дочета). Ако трябва да сравня Глайнс и Уот, предпочитам Глайнс, но и двете са хубави тийн, което пък не е моето определено. Щом Когато е наистина е с хубав край и лека книжка ще се чете в по-мързеливи дни.
За тийн книга съм си набелязала Катя Милей - Морето на спокойствието и тя ще е следващата.

Сега чета Войните на Посейдон и от там се сетих, че някой беше писал за шотланци. След Милей ще търся книги с мъже в полички да ги видим Simple Smile попадна ми на Хана Хауъл, но май не съм виждала мниние за книгите Макентрой

Нацела съм Бранди Толър, Лилиана Харт, Лорейн Хийт, Малъри Кроу, Моника Маккарти, Сара Маклейн, Тамара Уебър, Хедър Лонг, Шерилин Кениън. Всички ще се четат, но ако някой има предложение от къде да почна и как да ги степенувам, ще съм благодарна

Тъйкато ровя из книжарниците, да попитам англочетящите - някой чел ли е нещо на Мади Доусън? Ще излиза книгата Предопределени един за друг

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 09:25 от VikiE

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
След Милей ще търся книги с мъже в полички да ги видим Simple Smile попадна ми на Хана Хауъл, но май не съм виждала мниние за книгите Макентрой
.
.
.
 Всички ще се четат, но ако някой има предложение от къде да почна и как да ги степенувам, ще съм благодарна
И Джули Гарууд - Годениците на Леърд (Lairds' Fiancees) и Шотландски леърди (Highlands' Lairds)
и серията Кадифе от Джуд Деверо

# 152
  • Мнения: 737
охооо мисля, че списъка ми с книги се запълни до края на годината. Благодаря Яна Simple Smile

# 153
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863
И на Кинли Макгрегър/Шерилин Кениън  поредицата "Братството на меча" не е лоша.

# 154
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
ох много яко! направо ти завиждам, че не си ги чела още! разкошни книги!

# 155
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
mecani, и аз завиждам Stuck Out Tongue Closed Eyes В началото на годината дори препрочетох Венчило с дявола и Тайната на Джули Гарууд

# 156
  • Единбург
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,някоя от вас чела ли е допълнителната глава към последната книга за Фордж на М.Марч/авторката я споменава накрая на книгата/?Може ли да ми кажете  къде мога да я намеря?Извинявам се за спама и благодаря за помоща:blush:Flowers Rose

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 21:45 от irdbg

# 157
  • София
  • Мнения: 30 191
Аз нещо не се разбрах с Кинли Макгрегър и не дочетох поредицата "Братството на меча". И с ""Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд беше същата работа.
Джули Гарууд ми допада много.

# 158
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 832
Аз нещо не се разбрах с Кинли Макгрегър и не дочетох поредицата "Братството на меча". И с ""Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд беше същата работа.
Джули Гарууд ми допада много.
Любима ми е...Обичам вампири, но с Братството стигнах до №6....

# 159
  • Мнения: 348
Не знам дали има фенове на рокерската поредица на Тили Кол, но на 4-ти излезе 8-мата книга https://www.goodreads.com/book/show/27212272-my-maddie Прочетох я, хареса ми, но малко повече ми дойдоха сълзите - всички за всичко ревяха в цялата книга. Емоционална е иначе, определено пуснах сълза и аз. Grinning Следващата от поредицата ще е за Viking, не знам какво да очаквам, но ще е доста по-забавно-драматична, харесаха ми лафчетата му. Тили вече е започнала да пише роман, който няма да е част от поредици, ще се развива действието през Втората световна война.

+ Това дочитам https://www.goodreads.com/book/show/49020308-the-rise-of-ferryn . Не ми е от най-интересните историята на Ферин, още предишната книга за нея,
Скрит текст:
където я отвлякоха,
не ми беше от любимите в поредицата. Много ми харесва как пише Джесика, приятно ми е да чета дори да не ми е супер интересна историята, обаче тази героиня.... не, не е моето. Кратки, прости изречения, понякога само думи, хвърлени всяко на нов ред, дразни ме. Ще я прочета , за да не пропускам книги в предицата, но няма да я повторя.

А! За тези, които са чели The Simple Wild, втората книга ще излезе по-рано (на 18.02), даже авторката е публикувала първите 3 глави в сайта й.

# 160
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863


Да съблазниш негодник
Автор: Сара Маклейн
ОЧАКВАЙТЕ НА 18.02.2020

Една дама не пуши пури и не язди като мъж.
Тя не се фехтува и не присъства на дуели.
Не стреля с пистолет и никога не залага.
Но правилата съществуват, за да бъдат нарушавани.

На лейди Калпурния Хартуел ѝ е дошло до гуша. Уморена от това непрекъснато да спазва правила и никога да не се забавлява, безнадеждната стара мома решава, че е време да зареже всякаква предпазливост... поне веднъж в живота. Ала когато малките развлечения я хвърлят в прегръдките на опустошително неустоим негодник, благовъзпитаната лейди Кали трябва да реши дали да се върне към живота, който познава, или да се поддаде на най-гибелното изкушение…

# 161
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
дано да е тооолкова интересна и самата книга като резюмето ..

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Няма да я купя! Няма!

п.п. не харесах първата книга /The Rules of Scoundrels Series/, не харесах и втората и.....
Скрит текст:
купих третата
, четвъртата прочетох за да си довърша поредицата. Тази няма да я купя. Може един ден да прочета и тази поредица, като я издадат цялата, но Сара М. не е моят човек. Пише интелигентно, с чувство за хумор, но нищо не се случва в книгите и, нищичко?! хич, тЦъ. Между другото прочетох поредицата Роксби на Джулия Куин. Първата книга най-много ми хареса, имаше страхотно свеж хумор, втората и третата ми бяха точно стил Сара М., грамотно написани, забавни и цялото действие "зад един храст" както се изрази някой тук.
Сега съм на Рожденичката на Пенелъпи Д., но съм съвсем в началото и още нямам мниение. Вероятно после обаче ще сменя малко жанра, че от две години съм задълбала в този и вече имам нужда от малко разнообразие /вероятно за кратко/, но съм тук и ще ви следя изкъсо да не пропусна нещо интересно.

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 13:06 от . Яна .

# 163
  • Мнения: 737
Хахах поне правят ли нещо зад храстта или само си говорят Joy
Ще взема и аз да ги прегледам тези книги, стана ми любопитно.
Яна, моля не ходи никъде, трябваш ми ! Много хубави книги си ми препоръчвала Blush

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 15:41 от VikiE

# 164
  • София
  • Мнения: 28 723
След не помня колко започнати и зарязани книги, най-накрая попаднах на интересна – https://www.goodreads.com/book/show/48140079-deviant-king
21% и дотук е доста добре.

Общи условия

Активация на акаунт