За тези, които четат любовни романи № 35

  • 46 997
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 348
Прочетох Ruckus. На моменти ми беше интересна, на моменти не толкова, претупани ми се сториха някои неща, но ще продължа с поредицата. Единственото, което не ми харесва генерално и тук, и при Вишъс, е, че начинът на писане/изразяване, който използва авторката, не може да ми предаде достатъчно емоциите на героите.

Скрит текст:
Докато не се разбра каква е историята с Нина, мислех, че е бивша на Дийн и имат дете. Тук ме изненада историята
+ Имам въпрос относно Роузи към прочелите книгите. Средната възраст на преживяемост с нейното заболяване наближава, та, ако няма изненада като забременяването, в книгата за Найт жива ли е изобщо?

# 346
  • Мнения: 377
:beer
Прочетох трилогията Вълшебният народ на Холи Блек. Страхотни са книгите и страшно интересни и динамични. Само дето не са много романтични, но се случват толкова много неща, че забравяш за романтиката.

Това си е фентъзи, а не романтика като жанр Simple Smile. Иначе Холи Блек е доста известен детски автор.
В много фентъзита има романтика. Пък и други момичета в темата споменаваха за нея само, че на английски и реших и аз да си кажа мнението. Освен това в темата за фентъзи в форума ми е много странна. В смисъл водят се едни обсъждания все едно е политическо предаване. Поне така беше последно като влязох  и обсъждаха какво ще правим при някакви бедствия и там подобни.
Сега чета Един ден през декември на Джоузи Силвър. В началото съм.  Засега забелязвам, че тия хора пият доста. Сигурно на всеки десет страници някой от главните е пиян Wine Glass :beer

Аз само исках да допълня Simple Smile Hands V  Много харесвам Холи Блек и фентъзи жанра като цяло Simple Smile.

# 347
  • Варна
  • Мнения: 2 305
В много фентъзита има романтика. Пък и други момичета в темата споменаваха за нея само, че на английски и реших и аз да си кажа мнението. Освен това в темата за фентъзи в форума ми е много странна. В смисъл водят се едни обсъждания все едно е политическо предаване. Поне така беше последно като влязох  и обсъждаха какво ще правим при някакви бедствия и там подобни.
Сега чета Един ден през декември на Джоузи Силвър. В началото съм.  Засега забелязвам, че тия хора пият доста. Сигурно на всеки десет страници някой от главните е пиян Wine Glass :beer

Аз само исках да допълня Simple Smile Hands V  Много харесвам Холи Блек и фентъзи жанра като цяло Simple Smile.
[/quote]Аз не бях чела нищо на Холи Блек досега и ми хареса. Май имаше някакви книги писани с Касандра Клеър, но не съм ги чела. Доколкото знам Ибис мислят да издадат писмата на Кардан  в някаква друга нейна книга, а на мен би ми било интересно да прочета нещо друго на авторката  Simple Smile

# 348
  • Варна
  • Мнения: 2 942


Скрит текст:
Докато не се разбра каква е историята с Нина, мислех, че е бивша на Дийн и имат дете. Тук ме изненада историята
+ Имам въпрос относно Роузи към прочелите книгите. Средната възраст на преживяемост с нейното заболяване наближава, та, ако няма изненада като забременяването, в книгата за Найт жива ли е изобщо?
Скрит текст:
Роузи е жива в книгата за Найт. Умира в края на книгата. Голям рев ревах. Имат свое дете, тя го ражда. Не помня колко беше голям, може би 11?! В книгата за Найт има други глупости към края. Шен не може да изкара една книга без забележки.

# 349
  • Мнения: 377
Аз не бях чела нищо на Холи Блек досега и ми хареса. Май имаше някакви книги писани с Касандра Клеър, но не съм ги чела. Доколкото знам Ибис мислят да издадат писмата на Кардан  в някаква друга нейна книга, а на мен би ми било интересно да прочета нещо друго на авторката  Simple Smile

Да, поредицата „Магистериум” , издава се от Егмонт. Тя е детска. Аз се надявам нещо ново да напише Холи Блек.

И да съм в темата, на мен лично "Тайният мъжки клуб за любовни романи" много ми хареса Simple Smile. Но аз харесвам оригинални и хумористични истории, а тези цели и по двете точки.

# 350
  • Португалия
  • Мнения: 3 894
Завърших  Розите на Самърсет.
Началото ме измъчи 40 тина страници,после изгълтах останалото,но краят ме остави разочарована- ей така...точка,край!

# 351
  • Мнения: 703
Тези дни прочетох "Шест врани" на Лий Бардуго. Много добро YA фентъзи от вселената на Гриша и книгата така свърши, че просто нямам търпение тази седмица да си закупя и следващата "Алчни крале".

Следващата, която прочетох беше тази https://www.goodreads.com/book/show/38190054-moonstruck на пръв поглед нищо особено, обаче не можех да я оставя докато не я завърших. Много сладурска книга.

И сега започнах "Избраницата" на Дж. Р. Уорд. По принцип не харесвам Лейла, но се надявам страничните сюжетни линии да са по-интересни от нейната.

# 352
  • Мнения: 737
И сега започнах "Избраницата" на Дж. Р. Уорд. По принцип не харесвам Лейла, но се надявам страничните сюжетни линии да са по-интересни от нейната.

Учудващо показа характер в тази книга, преди това и на мен Лейла ми беше една безлична. Следващата Крадецът също е интересна Simple Smile

# 353
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Останах разочарована от "В случай на чудо" на Л. Дж. Шен...

# 354
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 814
Аз се чудех дали да я поръчвам. Засега се отказах, така или иначе едва през лятото ще мога да си я взема. А и като видях, че пак само преводач (и то същия) е посочен... С предишната й книга доста се дразнех, докато четях. Явно и с тази няма да е по-различно.

# 355
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Останах разочарована от "В случай на чудо" на Л. Дж. Шен...
Нали писах, че е странна и не става. И двамата герои са откачени, барабар с роднините си.
Май няма да довърша How to kill a rock star. Какъв рейтинг, каква възхвала, пълна скука.

# 356
  • Варна
  • Мнения: 2 305
И аз смятам да купувам  "В случай на чудо" на Л. Дж. Шен. Толкова ли е зле Thinking

# 357
  • Мнения: 737
Аз приключих поредицата Травис на Клейпас и ми харесва повече от Сезони на любовта. Продължавам с Лиса Кей Адамс - Тайният мъжки клуб за любовни романи, ще си взема и на Шен да я видя Simple Smile

# 358
  • Мнения: 348


Скрит текст:
Докато не се разбра каква е историята с Нина, мислех, че е бивша на Дийн и имат дете. Тук ме изненада историята
+ Имам въпрос относно Роузи към прочелите книгите. Средната възраст на преживяемост с нейното заболяване наближава, та, ако няма изненада като забременяването, в книгата за Найт жива ли е изобщо?
Скрит текст:
Роузи е жива в книгата за Найт. Умира в края на книгата. Голям рев ревах. Имат свое дете, тя го ражда. Не помня колко беше голям, може би 11?! В книгата за Найт има други глупости към края. Шен не може да изкара една книга без забележки.


Скрит текст:
Оооо, да се подготвя значи с кърпички.

Напредвам със следващата книга за Трент и до този момент ми харесва повече от първите две. Нямам търпение и за Бейн - дългокос,с татуси, има Харли... какво повече да иска човек?!  Two Hearts

# 359
  • Варна
  • Мнения: 2 942
sippy, после кажи за Бейн, че само той ми остана.

Общи условия

Активация на акаунт