Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Окръжна болница Варна - тема 9

• 9 279
  • 227
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
И при мен спиналната в Окръжна не беше наред, точно с жена анестезиолог. Явно не е съвпадение.

# 226
И при мен спиналната в Окръжна не беше наред, точно с жена анестезиолог. Явно не е съвпадение.

И съмото и отношение не беше добро.

# 227
Аз не знам какво отношение очаквате? Да дойде някой да ви гали по главичката и да седи през цялото време при вас ли? И аз бях при анестезиоложката и съм супер доволна от нея. На края на секциото тя ми благодари, че съм била прекрасна пациентка, защото имало такива, които постоянно крещяли и искали да ги държи за ръка и да ги гали по главата. В крайна сметка тя е на работа, трябва да следи състоянието ви! А за акушерките, как искаш да разберат, че имаш проблем, ако не им го кажеш? И какво ти пречи да си измериш температурата? Те как да преценят има ли ти нещо сериозно? Ако всяка родилка изисква някакво специално отношение и цялото внимание за себе си, колко акушерки трябва да работят в отделението?

Общи условия

Активация на акаунт